Kes puuriks/treiks/freesiks velje keskava??

Kes puuriks/treiks/freesiks velje keskava??

Kust saab mis-iganes-asja? Kes teeb mis-iganes-tööd?
Vasta
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Kes puuriks/treiks/freesiks velje keskava??

Postitus Postitas Marcuz »

Teeb keegi või oskate soovitada.. mul on corolla 14" veljed koos naelkummidega, auguvahe sobib (4x100). Taga sain peale, see võll küll läbi ei läinud veljest, velg jäi täpselt peale, aga mulle tundub, et üldiselt toetub velg ikkagi ka trumli peale, mitte ei ole ainult poltide najal. Ees aga ei saanud peale. Seal on vaja velg võlli peale ajada, aga auk on mõni mill väiksem. Nüüd otsin kohta, kus saaks neid auke natuke suuremaks teha freesi, trei või puuriga... Esialgu teeks ainult 2-el veljel, mis ette lähevad, taga tundub et käib küll. Mis kõige hullem on, mis juhtuda võib, kui velg poltide peale toetub? Poldid keerasin kõvasti kinni...
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
k
karmo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 18 Dets 2009 00:50
Asukoht: Kivi-Vigala
Autod: Ost-müük

Postitus Postitas karmo »

seda peaks saama teha Dvigatelis, seal lähed kuhugi angaari sisse ja küsid, et kus sellist asja teha saaks ja siis saadgi selle ära teha ja kus juures ei küsita hingehinda.:)

muide Dvigatel asub uue Ülemistekeskuse juures (sealt natuke edasi)
s
sass85
Foorumi kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 19 Mai 2004 19:00
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sass85 »

aga kui sul on või oleks randiga lada veljed tuleks ja oleks se ehk mõtekam
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Algselt postitas: sass85
aga kui sul on või oleks randiga lada veljed tuleks ja oleks se ehk mõtekam
Mul on lada veljed jah, aga need 13". Kummid on 14". Ma arvan, et see treimine on odavam kui uued veljed muretseda ja praegused on korralikud kaa. Rääkimata uute 13" kummide soetamisest, sest need on 1 talve sõitnud korralikud bridgestone omad.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
v
viva
Suletud kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas viva »

Seda saab teha igas suuremas treipingis. Sättisin oma zubrjonokile 14" veljed alla ja tegin sama ooperi. Muidugi kui puudu jääb mõni mill võid selle ju ka käsitsi ära teha. Trelli otsa käivad sellised väikesed käia kivid -- sellega paras suristada.
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

kõige hullem mis poltidega saab juhtuda on et nad pooleks lähevad, juhul kui velg tsentrist toetust ei saa :(

ja ma ei tahaks et sa mulle selliste agapeal velgedega vastu sõidaksid... krt seda teab millal nad alt tulevad

kui teed, tee korralikult
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Ma viin kõigepealt 2 tükki tegemisele, mis ette lähevad ja siis vaatan, mis tagumistest saab.. niikaua kontrollin aeg-ajalt seisukorda.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Kõik 4 velge käisid treipingis ära ja saavad ilusti toetust. :)
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
p
puukas
Suletud kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas puukas »

muide veel mis juhtuda saab (endal juhtunud) on et poldid põruvad lihtsalt lahti ja ratas kaobki alt ära ja veel alla panemisel on kah nats jama, kui see trummli vastu ei toeta võib ratas lihtsalt all viltu käima hakata et ühe poldi äkki keerad rohkem kinni kui teise. mul prageu ongi selline jama. aga kus sa need treipinki viisid ja mis maksma läks ühe velje tegemine? mul on vaja kahte velge teha kuna tagumised on täiesti ok
h
hullmaks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 08 Jaan 2004 14:31
Asukoht: Tallinn, mustamäe
Autod: vaz2105
Kontakt:

Postitus Postitas hullmaks »

[quote]Algselt postitas: Priidic
juhul kui velg tsentrist toetust ei saa :(

see nüüd minu meelest küll eksitus, velg tsentrile ei toetu tavaautol, toetub poltidele, tsenter on mugavamaks paigaldamiseks. Kui tsenter ka toetaks, peaks velg keskosa peale istuga minema
-
w
wilson
Foorumi kasutaja
Postitusi: 534
Liitunud: 13 Mär 2004 19:45
Asukoht: haapsalu
Autod: 21053
Kontakt:

Postitus Postitas wilson »

mul oli bmw velgedega sama jama.ette panna ei saa.keera kui kõvasti tahad aga rattapoldid tulid hoo peal lahti.tagumised asin kyll ilusti kinni nendega muret polnud.
Vasta