arvuti kõlarid siksi

arvuti kõlarid siksi

Praktilised nõuanded, kuidas koduste vahenditega ja odavalt midagi ehitada
éze
Foorumi kasutaja
Postitusi: 29
Liitunud: 04 Dets 2003 19:39
Asukoht: Tartu
Autod: VAZ 21063 1985a.
Kontakt:

Postitus Postitas éze »

Algselt postitas: zikz
200-400 ei saa mitte kuidagi korralike kõlareid autosse:lol
saab ikka küll. mina ostsin endale audisse sellised kõlarid http://pood.akustika.ee/index.php?GID=5 ... rrency=EEK ja olen vägagi rahul nendega
k
kirves
Foorumi kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 25 Juun 2003 13:24
Asukoht: Rakvere
Autod: 06,07,Niva

Postitus Postitas kirves »

Minul on Nivas CREATIVE Inspire P380 kõlarid koos Creative MuVo TX FM-ga. Kannatab kuulata küll.
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

Algselt postitas: éze
Algselt postitas: zikz
200-400 ei saa mitte kuidagi korralike kõlareid autosse:lol
saab ikka küll. mina ostsin endale audisse sellised kõlarid http://pood.akustika.ee/index.php?GID=5 ... rrency=EEK ja olen vägagi rahul nendega
nagu öeldud mõni on ka kapist tuleva heliga rahul, nõudmised on erinevad, ja nendest mingi kesk sagedus ehk esineb enamvähem, madalale tava installi puhul pole juttugi ja kõrged ka:sein
aga inimesed on erinevad
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

mis te jamate, s30'd ja s90'd ladasse ja ongi siuke tümakas et jubejube :D
a
allah
Foorumi kasutaja
Postitusi: 282
Liitunud: 23 Okt 2003 18:48
Asukoht: Tallinn
Autod: 02, 013, 083

Postitus Postitas allah »

Nii, sai vanad katkised arvutikõlarid (võrgutrafo läbi) jalgratta sisekummiga esiistmete alla kinni tõmmatud.
Midagi keerulist polnud, juhtmeid tuli ainult pikemaks teha ja toitejuhe vedada.
Heli on minu meelest parem kui samadest kõlaritest toas kuulates. Arvatavasti selle pärast, et autos väiksem ruum mida helindada vaja ja kuna jalgratta sisekumm on pingul ümber kõlarite plastmass korpuse siis ei saa need korpused enam pläriseda.
Maksma läks kogu asi 5.- eek (pidin 3,5mm kõrvaklapi pistiku ostma kuna vana oli kõlarite küljest ära lõigatud).Pilt
w
w2rk
Foorumi kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 21 Jaan 2006 14:35
Asukoht: Tartu
Autod: VAZ 2101

Postitus Postitas w2rk »

Oleneb tegelikult vajadusest, kui raha palju pole siis aretada arvuti kõlarid, aga kui raha on ja mp3-e kuulata tahad, siis paljudel makkidel on ka mp3'e ja CD mängija sisend olemas, ostad vastava juhtme ja korras, ning heli on väga hea.
Lada on see mis JÄÄB !
l
Ladarider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Okt 2005 20:30
Asukoht: Tallinn/Õismäe
Autod: vaz 2103 (1300 SL), mb124 200d

Postitus Postitas Ladarider »

Algselt postitas: w2rk
Oleneb tegelikult vajadusest, kui raha palju pole siis aretada arvuti kõlarid, aga kui raha on ja mp3-e kuulata tahad, siis paljudel makkidel on ka mp3'e ja CD mängija sisend olemas, ostad vastava juhtme ja korras, ning heli on väga hea.
Mul muidu ka mp3-ega makk ja tagant tuleb välja kaks juhtmega "pesa". Küsimus kuidas saaksin need ühendada arvuti supaka ja kõlaritega ja kas aruvutikõlarid peab ära toitma ka 12v vooluga?
w
wilson
Foorumi kasutaja
Postitusi: 534
Liitunud: 13 Mär 2004 19:45
Asukoht: haapsalu
Autod: 21053
Kontakt:

Postitus Postitas wilson »

mina aru ei saa miks on vaja toppida mingeid lahjasi arvuti kõlareid autosse.ostke paarisaja eegiga vähe kasutatud ovaalid ja muusikat on 10x rohkem kui arvutikõlaritega!
Vasta