rool kisub vasakule

rool kisub vasakule

Teemad, mis puudutavad uuemaid esiveolisi Ladasid - 08/09; 110/111/112 ja teised.
Vasta
k
kopp
Foorumi kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 01 Veebr 2010 13:02
Asukoht: keila
Autod: Lada111 8v

rool kisub vasakule

Postitus Postitas kopp »

Peale talvepapude(koos velgedega) vahetust suviste vastu hakkas lambist rool vasakule kiskuma,revvirõhud paigas.Sild paigast siis peaks ju ka talverehvidega kiskuma?
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1109
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

Viska oma vasak eesmine suverehv minema või vajadusel mõlemad. Oma küsimuses oled sa juba ise probleemile vastuse leidnud.
On juhtunud küllaga, et viltu kulunud rehv hakkab autot kusagile vedama ning teeb seda päris jõuliselt. Pärast kahtlusaluse vahetust sõidab auto rõõmsalt otse.
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
k
kopp
Foorumi kasutaja
Postitusi: 103
Liitunud: 01 Veebr 2010 13:02
Asukoht: keila
Autod: Lada111 8v

Postitus Postitas kopp »

Sel juhul ju aitab kui esimene rehv tagumisega ära vahetada?Mullu suvel seda muret polnud ja ega ma ei märgistanud ka rehve kui rattaid vahetasin.
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1109
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

 
kopp kirjutas:Sel juhul ju aitab kui esimene rehv tagumisega ära vahetada?Mullu suvel seda muret polnud ja ega ma ei märgistanud ka rehve kui rattaid vahetasin.
Täiesti võimalik. Mul on olnud mitu korda viltu kulunud rehvidega nii, et auto veab lõpuks tugevasti rooli. Sõidan alati rehvid lõpuni. Silmaga vaadates ei tundugi asi nii hull olevat kuid pärast rehvide vahetust on asi kohe korras olnud.
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
Vasta