Pööramine

Pööramine

Teemad, mis puudutavad uuemaid esiveolisi Ladasid - 08/09; 110/111/112 ja teised.
Vasta
p
plant88888
Foorumi kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Sept 2010 01:07
Asukoht: viimsi
Autod: 09- sputnik

Pööramine

Postitus Postitas plant88888 »

Selline huvitav küsimus, et kuidas samaril on rooli väljakeeramine piiratud?- tähendab, et kas üldse on? Või tuleb lihtsalt arvestada, et ümberpöörates päris lõpuni ei tohi rooli välja keerata- nimelt minu oma vähemalt teeb koledat lõrinat siis.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

*Rehv käib kuskile vastu?
- Otsi rehvilt värskeid kulumise jälgi ja kui leiad, käitu vastavalt olukorrale ehk siis pane alla ettenähtud veljed ettenähtud rehvidega, vedrustus peab olema standartne ja jooks õigesti timmitud. Kui see osa vale, siis arvesta ja ära krudi rooli lõpuni.
Mul käisid 165/80 R13 originaalrehviga talvekad vastu poolraame ja logareid.

*Pooltelje otsa lagin?
- Vaheta ots välja kui häirib ja kui ei vaheta, lendab kunagi ise laiali.
Raske prognoosida, millal see pudenemine toimub. Mõni mees sõidab juba pool aastat kulunud separaatoriga ja sõidab veel. Teine kaabib uued otsad mõne kuuga kildudeks.
p
plant88888
Foorumi kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: 01 Sept 2010 01:07
Asukoht: viimsi
Autod: 09- sputnik

Postitus Postitas plant88888 »

Pooltelje otsa laginat ei kahtlustaks- samas pole kunagi tegelenud ka pooltelgedega- aga samas hääl on mõlemal pool- ma mõtlesin, et äkki kasvõi on seal mingid poldid vms piirajateks- tean, tsiklitel asi lahendatud niipidi- et krutiks sealt veits juurde, et vastu ei käiks-
rehvidelt olen uurinud, et äkki käib vastu porikaitset või logardit, aga pole nagu tähele pannud.
Lihtsalt bussipeatuses ehmatavad kõik inimesed lolliks ennast, kui ma u- turni sooritan läheduses:D
m
martvl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 238
Liitunud: 15 Dets 2005 16:41
Asukoht: Karinu küla;Rakvere
Autod: Vaz 21051,Gaz 21R vw golf 2,Kawasaki ninja

Postitus Postitas martvl »

sma jama mu 111 kui paremale poole keerasinb käis sihuke krabin/lagin samas ei ütleks et rehv vastu käib,pooltelje otsad on uued neid ei kadlusta :)
üks õige Ladafänn ehitab ka külmaga oma autot :D
Vasta