maki JVC KD-LX330R ühendamine

maki JVC KD-LX330R ühendamine

Arutlused autoaudio teemal
Vasta
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

maki JVC KD-LX330R ühendamine

Postitus Postitas annukas »

Palun abi selle maki ühendamisel opel omegasse...nimelt omega orginaal pistikusse läheb ainult + ja - aga uute makki peaks minema natuke rohekem...Tna käisin poest pistikuid otsimas kuid ei kuskil:yllatunudniiet prooviks ilma pistikuta akkama saada kuid ei mõista seda el. süsteemi nii väga...Äkki kellegil on olnud kokkupuudet sellise maki installeerimisega. Manuaal on olemas kuid seal on seletatud juhtme värvide järgi mida mul loomulikult ei ole:ylbe....Makki + ja - ühendamisel saan maki käima nii palju et viskab cd väja või võtab sisse...kuid "klavjatuur" ei tule välja.

[Muudetud: 30-4-2007 annukas]
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas annukas »

http://www.gromko.ru/pics/art150/art14997_0.jpg

Makk siis selline:kuri

[Muudetud: 30-4-2007 annukas]
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

+ õigesse kohta panid? aga vb pead ise juhtmeid juurde ühendama. sedasi on raske aidata. ehk annad maki tagaosast pilti?
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?ec=13a3b13c
Pistikuid igasuguseid... otsi õige välja ja ei ole vaja jalgratast leiutama hakata.

Ühendamise manuaal muidu siin http://www.jvc.nl/files/installation_ma ... nstall.pdf

[Muudetud: 30.4.2007 Raxo]
r
race89
Foorumi kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 12 Sept 2006 18:11
Asukoht: harjumaa
Autod: 21063

Postitus Postitas race89 »

makile läheb kaks "+" ja üks "-" minu JVC oli punane ja kollane "+" ja must "-" siis hakkas tööle muidu kui ainult ühe ühendasid lõi korraks pildi ette ja kustus ära
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas annukas »

Algselt postitas: zigulimasuurik
+ õigesse kohta panid? aga vb pead ise juhtmeid juurde ühendama. sedasi on raske aidata. ehk annad maki tagaosast pilti?
Pildi üritan millagis teha
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas annukas »

Algselt postitas: Raxo
http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?ec=13a3b13c
Pistikuid igasuguseid... otsi õige välja ja ei ole vaja jalgratast leiutama hakata.

Ühendamise manuaal muidu siin http://www.jvc.nl/files/installation_ma ... nstall.pdf

[Muudetud: 30.4.2007 Raxo]
Jah seal on neid mitmeid kuid raske valida milline on neist õige:S

See manuaal ongi see mis mul juba olemas..
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas annukas »

Algselt postitas: race89
makile läheb kaks "+" ja üks "-" minu JVC oli punane ja kollane "+" ja must "-" siis hakkas tööle muidu kui ainult ühe ühendasid lõi korraks pildi ette ja kustus ära
Mul on sama lugu et võtab korraks valguse ette siis laseb esise alla ning viskab cd välja ning kustub ära või vastupidi
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas annukas »

Kui keegi oskaks ära seletada mis need tähendavad siis oleks vb kergem..
1.RED:To an accessory terminal
2.Blue with white stripe:to power aerial (22 mA max)
3.orange with white stripe:to car light control switch

Nagu ma aru saan siis manuaali peal must peab minema - , siis yellow peab minema pideva + alla ning punane peaks minema süüteluku + alla..
Üks küsimus veel et mis on: Illumination
Kasutaja avatar
siim789
Foorumi kasutaja
Postitusi: 735
Liitunud: 07 Apr 2006 18:56
Asukoht: Rapla, Alu
Autod: Vaz 2107 90a, Ford Taunus 81a, BMW e39 530dA Touring 00a

Postitus Postitas siim789 »

Põhimõtteliselt peaks olema nagu iga teise makiga(kui sul just seda telefoni värki vaja ei lähe):
Ostad universaalse iso-pistikute komplekti, kus 2 pistikut ja mõlemal juhtmed küljes. Juhtmetel on kirjad küljes, et mis juhe mis on ja nii ühendadki ja vead vajalikud juhtmed kõlaritest, miinusest ja plussist ja ongi OK.
Ei usu, et too makk teistest uutest erineb;)
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Algselt postitas: annukas
Üks küsimus veel et mis on: Illumination
Valgustus

Number kaks on elektriantenni juhtimine: kui makk sisse lülitatakse, siis antakse signaal ka elektriantennile, et see ennast välja ketraks - seda ei pea ühendama kui elektriantenn puudub, lihtsalt isoleerid otsa ära või kasutad võimendi (kui on olemas) juhtimiseks...

Number kolm on tõenäoliselt maki navi-nupu ümber oleva pirni toide, et kui tuled sisse lülitad, siis hakkab see põlema ning leiad pimedas nupu ülesse...võib ka kõikide nuppude valgustus olla...

Number peaks olema toide makile...
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas annukas »

Algselt postitas: PuZuP
Algselt postitas: annukas
Üks küsimus veel et mis on: Illumination
Valgustus

Number kaks on elektriantenni juhtimine: kui makk sisse lülitatakse, siis antakse signaal ka elektriantennile, et see ennast välja ketraks - seda ei pea ühendama kui elektriantenn puudub, lihtsalt isoleerid otsa ära või kasutad võimendi (kui on olemas) juhtimiseks...

Number kolm on tõenäoliselt maki navi-nupu ümber oleva pirni toide, et kui tuled sisse lülitad, siis hakkab see põlema ning leiad pimedas nupu ülesse...võib ka kõikide nuppude valgustus olla...

Number peaks olema toide makile...
Järelikult peab siis orange with white stripe, yellow,red olema +?ja siis black -`?ning ülend kõlaritesse kuid ei saa manuaali pealt täpselt aru kuhu need juhtmed lõpuks jooksevad...kõik joosevad sinna pistikusse aga seletatud pole et kuhu miski läheb....Aru olen saanud et 2 suuremat klemmi on +ja- ning kumb on kumb kuid edasi ei saa midagi aru..
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas annukas »

paluks siis väga abi kuna omme on vaba päev ja saaks asja kallal tegutseda:)
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas annukas »

Käisin läbi siis kõik-võimalikud poed kuid sama targalt tulin tagasi kuna vastati igaspool et see makk pidi haruldus olema ja seda pistikut ei anna isegi tellida...Mul on üüd ikka mõistus päris otsas:S
a
annukas
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Jaan 2007 10:39
Asukoht: pärnumaa
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas annukas »

Nii...Lõpuks sain ka siis maki tööle ja töötas lausa mitu päeva..Täna aga hakkas ta jamama...esiteks läksid kõik nupud paigast ära...siis pole enam seda nuppu kust saaks raadiot panna siis massi hakkas lambist antenni küljest võtma...Äkki keegi on selline tehnikatundja ja annaks head nõu kuigi ma arvan et ma ei pääse makiparandusse viimisest:S
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Vasta