Variaator

Variaator

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
t
tarmo65
Suletud kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Variaator

Postitus Postitas tarmo65 »

Variaatori töö põhimõte ja vajalikus, kuidas kontrollida, kas variaator on töökorras?:puzzled
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Abiks oli 4x4.ee foorum,kus kirjuatati:

See "lisatakisti" ehk variaator on p6him6tteliselt yks jura asi. Variaator lühistatakse käivitamise ajaks,et tugevam säde saada.
Need l2hevad nii tihti l2bi, et vahest on tunne et nende ylesanne ongi l2bi k2rsata. N6uka ajal ei olla leinudu yhtegi autot millel variaator endist ylesannet t2itis, kirjaklamber olla k6igil takisti asemele pandu et mootor t66taks. Mina s6itsin UAZi pooliga 3 aastat ilma variaatorita (ja jumal teab kui kaua eelmine omanik seda tegi) ja mitte midagi ei juhtunud.

Samas pole kindel et t2nap2eva Suurel Venemaal toodetud poolid enam nii k6vad on ja ilma variaatorita s6itmist kannatavad (poolid mis on ette n2htud variaatoriga t66tama siis). Aga Stelaju b CCCP valitseb :).

Nyyd seoses kogu mootori ja elektrisysteemi vahetusega on l6puks asemele l2inud Ziguli syytepool mis ongi m6eldud k2ima ilma variaatorita. The message is > Variaator on saatanast.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
t
tarmo65
Suletud kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tarmo65 »

Ka mina sõidan ilma variaatorita, lihtsalt mõtlesin, et ehk on mingi vajalik asi, aga noh, erinevust pole ma ka märganud.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

süütepool võib kuumeneda oluliselt rohkem, muud midagi
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
t
tarmo65
Suletud kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tarmo65 »

Eks siis tuleb igaks juhuks varu süütepooli kaasas kanda:lol
Vasta