Auto turtsub

Auto turtsub

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
t
tay
Suletud kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Auto turtsub

Postitus Postitas tay »

Nimelt säärane viga et kui panen süüdet õigeks siis oleks nagu kõik korras ja auto käib kohapeal hästi ja kui sõitma hakkan siis hakkab auto törtsuma ja viskab ühe püti järelt ära aga aru ei saa milles viga aga ei tea kas viga võib kondekas olla
s
sixman
Suletud kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sixman »

Küünlaid kontrollisid?:lol
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

mul täpselt sama lugu ja küünlad on ilusad pruunid. Kas võib olla et, viga karbussis?
h
heiki.k
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 29 Sept 2002 17:16
Asukoht: Tallinn, vana&hea Eesti Vabariik
Autod: VAZ 2103 “74
Kontakt:

Postitus Postitas heiki.k »

Endalgi oli paar nädalat tagasi sama jama. Koha peal töötas ilusti aga sõitma hakates jah juperdas nii nagu oleks üks pott tagant ära.
Auto seisis terve talve garaazis, mass väljas ja kontaktid olid ära oksüdeerunud. Puhastasin ära küünlajuhtme kontaktid, küünlad, jagaja kontaktid ja jagaja kaane alused klemmid, panin uue kondeka ja nüüd töötab jälle ilusti. Proovi ka.
t
tay
Suletud kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tay »

Karbussis küll ei tohiks asi olla kuna ma võtsin karbussi lahti ja puhastasin kõik ära
ja heiki.k suured tänud vastuse eest seda ma proovin kindlasti
r
Rocky
Foorumi kasutaja
Postitusi: 220
Liitunud: 06 Apr 2002 17:04
Asukoht: Otepää
Autod: 2103

Postitus Postitas Rocky »

Kui sa karbussi lahti võtsid siis võib alati viga karbussis olla! See on asi mida nii igaks juhuks lahti ei tasu võtta! Endal vahetasin kah karpal düüsid ja membraanid ära-originaalide vastu-asi lõppes uue karpa ostuga kaks nädalat hiljem kui sai villand et auto käis nagu diisel ja kütte kulu 18 sajale! ei aitand mingi näppimine-ikka käis nagu 2,5 potiga! Kahtlustasin kah jagajat ja kondekat ja süüdet....asi lahenes uue karpa peale panekuga! Nii et ära välista ka seda võimalust!
t
tay
Suletud kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tay »

auto juba korras viga oli kondekas
ja kui sa karpa paned sama moodi kokku nagu ta algul oli siis ei juhtu temaga midagi ;)
Vasta