sädat pole!

sädat pole!

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
v
vaz 2101
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

sädat pole!

Postitus Postitas vaz 2101 »

oli nii , et vahetasin oma sigullil mootori ära ja peale seda pole eam sädet...proovisin otse akupealt tuua, aga ei andnud tulemusi.. kas keegi oskab öelda milles asi, küünla juhtmed on peal tutikad ja küünlad ka korras:o tahaks nagu uue mootori tööle saada ja proovida kuda on.. süütepoolis võib asi olla?? ma ise ei tea enam midagi,,juhe koos endal...andge teada milles võib asi olla:lol
b
burner
Suletud kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas burner »

millise juhtme ja kuhu sa aku pealt selle viisid?selliste kohtade pealt võiksid täpsem olla. mul polnud endal ükskord sellepärast sädet, et rootori kaane alt oli kõik õline:) kontaktid ja kõik muu... puhastasin korralikult ja asi olemas
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Katseta testeriga süütepooli,kui tester midagi ei näita on viga süütepoolis.
l
Laurimetall
Foorumi kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 26 Mär 2004 22:34
Asukoht: Tartu(Ihaste)
Autod: Vaz 21061

Postitus Postitas Laurimetall »

võta pirn ,koos juhtmega ja pane pirni juhtmed pooli peale. siis keera mootorit ringi kui pirn hakkab vilkuma on toide olemas ( loogiline viga oleks siis süüte pool ) kui pirn jääb põlema ,siis vaata ,kas äkki on jagaja kontaktid koos , või saab see juhe ,mis jagajasse poolist läheb kuskilt kerega ühendatud ( enne kontakte)
Kui pirn ei põle ,siis on jagaja kontaktid ehk liiga lahti ,nii et nad ei puutu kokku. Teine võimalus ,et on mõni kontakt kuskilt halb . Kui kõik on korras ,siis peab pirn ,mis on pooli klemmidele ühendatud hakkama vilkuma ,kui mootorit ringi ajada .
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Ma kontrolliks kõigepealt juhtme kinnitust jagajalt süütepooli. Siis vaata jagaja üle või võta teise mootori pealt jagaja.
Kõigepealt kontrolli sädet otse süütepoolilt. Siis pole vaja jagaja kaane ja küünalde/juhtmete pärast muretseda.
C
Vasta