Säde kadunud

Säde kadunud

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
m
mopimees12
Foorumi kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 07 Jaan 2013 19:56

Säde kadunud

Postitus Postitas mopimees12 »

Panin auto eile käima, töötas umbes 2min ja suri välja. Säde kadunud. Võtsin jagaja maha, panin kontaktide vahe paika, viilisin üle ja ikka miskit. Siis mõtlesin ,et jagaja rootori kaitse läks läbi, ostsin uue, ikkagi midagi. Süütepoolist minev juhe jagajasse, tõmbasin jagaja küljest ära, et vaadata kas sealt säde tuleb(ei tea miks ma kohe alguses seda ei vaadanud:lol) ja sealt polnud ka sädet näha.
Mida ma järgmisena kontrollida/vaadata või vahetada võiksin?
m
mopeed
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 03 Aug 2011 11:29
Asukoht: märjamaa rapla
Autod: vaz 2103

Postitus Postitas mopeed »

Arvan,et võtsid jägaja maha ja ajasid süüte valeks ja sp ei tea millisel silindril mats on . ( säde) Kõigepealt kontrolli süüde üle nüüd ( Kui ei oska siis abiks raamat). Esimene asi ongi see asi et võtad selle jägaja kaane pealt selle küünla juhtme maha ja lased keresse ja siis kui käiad annab sädet siis viga peaks olema lihtne. See süsi jägaja kaanes on ikka korralik ? Ilmselt kui masin käis peaks olema viga lihtne... Aga mine tea ( võid teist süütepooli proovida. Äkki andis kondekas saba ? katseta proovi vaata kõik juhtmed üle ikka. jägaja lühises pole ? Isegi sama probleem oli hiljuti ...:mad:
Kasutaja avatar
ToM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1066
Liitunud: 26 Juun 2007 00:24
Asukoht: Kohila/Tallinn
Autod: 2107, 2101

Postitus Postitas ToM »

Alusta sellest kas süütepoolile + tuleb peale üldse.
m'kay
m
mopimees12
Foorumi kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 07 Jaan 2013 19:56

Postitus Postitas mopimees12 »

Süütepooli vool jõuab, sealt edasi mitte. Vahetasin kondeka ja süütepooli ära. Säde tuli, aga sama kiirelt ka kadus. Proovisin veel nelja erinevat süütepooli, midagi. Proovisin veel ühte kondekat, ikka ei ole mingit sädet?
Spetsialistid, aidake:lol
Kasutaja avatar
Qunts
Foorumi kasutaja
Postitusi: 367
Liitunud: 11 Sept 2012 19:48
Asukoht: Planeedil MAA; Tallinn.
Autod: Vaz 2105, 2107 ja Zaz 966
Kontakt:

Postitus Postitas Qunts »

Äkki on kontaktid kuidagi lühises ?
Endal oli alles jagaja sees olev kondeka ots vastu massi ja jeblasin ikka korralikult ennem kui aru sain mis viga.
kui süütepoolist säde välja ei jõua on viga kusagil seal või siis kaob hetkeks + või mass kuhugile teadmata suunda.

Edu.
Ei ole nii rikas, et osta odavat ....
Kasutaja avatar
overspeed
Foorumi kasutaja
Postitusi: 914
Liitunud: 31 Okt 2002 18:46
Asukoht: Eesti VABAriik, mitte KRDI euroliit
Autod: Omapärane Vene Tehnika
Kontakt:

Postitus Postitas overspeed »

Mul just oli sarnane viga, vöttis kukalt kratsima hetkeks:

http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthre ... #pid209562

Kuid sul nagu tundub see viga välistatud ... kui just praak kondekas ei sattunud ...
Ma panin omale muidugit vaakumregulaatorita jagaja kunagi, vaid vihtidega, seega mul kontaktiplaat ei liigu, kuid tasub uurida jah kontaktiplaadi juhet ja lühist seal sees. Mota kastikal oli kord üks üliharv sädemekadu ... jamas tüki aega ennem kui juhuslikult avastasin, et jagaja kaaneall olev kontaktijuhtme klemmi press oli nörk ja ei andnud aeg-ajal ühendust.
Arrogance diminishes wisdom.
Vasta