jama kojameestega

jama kojameestega

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

jama kojameestega

Postitus Postitas ragnarock »

jama on selles et vahel jäävad kojamehed lihtsalt tööle ja seisma enam ei jää. viga tekib just eriti siis, kui lükkan korraks aeglaselt reziimilt kiiremale, siis lülita kojamehed kasvõi välja aga miski ei aita. proovisin ära vahetada armatuuri alt relee, aga ei miskit. seisma jäävad kas ise pärast pikemat töötamist või kui pistik lahti tõmmata. vaatasin kojamehe mootori ka üle, aga sealt ei osand midagi arvata, märjaks pole ta saanud. kas kellelgi on ideid või kogemusi mis võiks aidata????:sein
u
uudopyvi
Suletud kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas uudopyvi »

mul on sama jama
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Seal kojamehe mootori ülekande hammasratta peal on üks ringklemm mis toob kojamehed väljalülitades algasendisse tagasi. Seal on vool ka siis kui lülitist välja lülitatud. Ilmselt on viga kusagil seal.
Tänu sellele pidevale tagasitooma voolule on ka talvel vajalik kohe süüde välja keerata kui kojamehed on kinni külmunud. Panete käima ja kojamehed teevad naks edasi ja külmunud. Lülitate siis kangist välja - pärast sulavad ära ja siis panen uuesti. Aga ringklemmi pealt sai juba tagasitooma voolu kätte ja on koguaeg voolu all kuni mootor läbi kärssab
C
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ragnarock »

ma lähen ja vaatan seda asja nüüd lähemalt, äkki saab asja ka.:)
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

see armatuuri alune relee on kojameeste intervalli relee
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ragnarock »

igatahes see vahepeal ainult plõksus kuidagi imelikult, siis ma proovisin vahetada, võtsin masinalt millel see töötas ja teinegi hakkas imelikku häält tegema
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

siis soovitan küll reduktor lahti võtta ja vaadata,mis nägu seal klemmid on.
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ragnarock »

ex nädalalõpus peab asja lähemalt uurima hakkama, ilmad nii kuradi halvad et kojameeste korrasolek on lausa hädavajalik.
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

kui ma õigesti mäletan,siis sai reduktorikaane ilma kogu kupatust mahavõtmatta kätte!
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Mul kojameestega selline lugu: teine rezhiim töötab ilusti ja kojamehed käivad koguaeg. Aga see esimene rezhiim, kus nad peaksid vist väikse aja tagant liikuma ei tööta. Töötab ainult siis kui pole parasjagu just alles kojamehi kasutanud ja kui esimesele rezhiimile lükkan, teevad kojamehed ainult ühe tiiru ja kõik. Kohe uuesti lülitades ei tee ühtegi liigutust, jälle veidi aja pärast. Kas siksil saab seda aega kuidagi reguleerida, kui pika viivitusega kojamehed esimesel rezhiimil töötavad või võib mul midagi läbi olla?
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
l
Laurix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Mai 2002 15:09
Asukoht: Harjumaa
Autod: M400/1 Omega2.4
Kontakt:

Postitus Postitas Laurix »

arvatavasti viga relees! proovi teist releed!
põlluralli rules
k
kaur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 06 Veebr 2003 14:34
Asukoht: Tartu
Autod: 2106 '80

Postitus Postitas kaur »

Relee on jah sellisel puhul süüdi. Reguleerida ei saa seal küll midagi, pead lihtsalt uue ostma (väljaminek umbes 75 eeki).
Endal oli ka selline probleem, et intervalliga töötades tegi kojamees ühe nõksu ja jäi keset klaasi seisma. Alles järgmise korraga pühkis klaasi ära ja jäi algasendisse ja nii iga tsükliga. Aitas relee asendamine uuega.
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

relee maksab 30 eeki ja saab ka intervalli relee panna, lihtsalt vaja õige doonor leida! Olaaf teeks kah sellise asja valmis nii et...
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
e
euro666
Suletud kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas euro666 »

selline küssa et kust saaks kogu uue kojameeste süsteemi kuna sai matsu pandud nac aega tagasi ja kojamehed jäid traadi taha kinni nig kui välja tagurdama hakkasin siis rebis kojamehed katki ning nüid mootor ka kinni:P sry veits segane tekst
t
Tõnu_P
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 31 Mär 2004 14:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Tõnu_P »

mul selline jama nendega et kui lülitan kojamehed siis siis ainult käivad plõksud aga tööle ei hakka.:P
Vasta