tulede reguleerimine

tulede reguleerimine

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

tulede reguleerimine

Postitus Postitas ragnarock »

probleem selline, et tuled näitavad liiga maha. proovisin ise regullida, aga tuled jäid kuidagi logisema. ühel sõbral oli ka kord nii et esi tuli logises umbes poole sentimeeri võrra, aga kui mendit ta kinni pidasid tahtsid masina kordus ülevaatusele saata. kas keegi võiks natuke seletada seda tulede reguleerimis protseduuri, et tuled pärast logisema ei jääks:(
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ragnarock »

masinaks on mul 21011
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Mis mõttes see tuli sul logisema jääb? Kahe laternaga autodele on olemas skeem kuidas tuled näitama peavad...mul see täitsa olemas ning katsun sisse skannida tuleval nädalal...vihjeks võin niipalju anda, et otsi kusagilt selline raamat nagu on U.Soodla ja K.Aleksiuse ''Sõiduauto ®iguli''...seal olemas skeem kuidas tulesid regullida ning ka üsnagi arusaadav jutt selle tegevuse kohta...:cool:

Edit: skeemid lehekülgedel 74 ja 75
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ragnarock »

igatahes tänud. ma proovin selle raamatu leida. logisema jäid need nii, et kuna nad näitavad liiga alla, siis ma andsin alumistest kruvidest natuke järgi aga minu meelest olid ülemised kruvid täitsa kinni siis nendest mulle eriti abi polnud. käega katsudes tuled liikusid sisse, agamitte jäigalt. sõidu ajal akkaksid nad logisema niisiis ma keerasin nad jälle kinni.
r
ragnarock
Suletud kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ragnarock »

peax vist sealt läbi käima jah:cool:
Kasutaja avatar
IceStorm
Foorumi kasutaja
Postitusi: 254
Liitunud: 20 Nov 2004 21:03
Asukoht: Saaremaa
Autod: 2103 '74, 21063 '89, 21044 '96, VIS 23461-12 '02 & VIS 23464-10 '04

Postitus Postitas IceStorm »

Hakkas huvitama "automaatne" tulede reguleerimine, mille tarvis nupp nii 04, 05 kui 07-el. Mis valemiga selle nupu pööramine tulesid reguleerida aitab?
2 valget voolikut jooksevad nupu tagant kumbagi esitulle (1 ühte ja 2. teisse), kuid nupu asendi muutmine ei liiguta tulesid. Kas nendes voolikutes peabki õhk olema või käib seal õli?
Tuled niigi reguleeritud, kuid milleks on armatuuris selline mittetöötav asjandus:P. Võiks selle töökorda seada.
Iga ilmaga aktsioonis!
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Selle asjanduse nimi on "hüdrokorrektor". Nimetus ise ütleb ,et töötab vedelikul ,täpsemalt antifriisil ,et külma ja kuuma kannataks ja ikka kergelt liiguks.
Kui korrektor ei toimi ,siis remontida seda ei saa - ta niimoodi koostatud. Müüakse poes täiskomplektis ja täpselt samuti läheb külge ,sest niikui kõrre lahti päästad ja sealt paar tilka seda magusat ollust välja tuleb ,on kohe õhk vahel ja asi mokas.

Meenus ,et oli selle remontimisest kah juttu ,eks proovi.... Kirjandus igatahes soovitab uue paigaldada kui tuksis on.
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthre ... 1#pid59210
d
deathdog
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas deathdog »

mind huvitaks kas keegi teab kas kuskil on võimalik peale romula ka saada neid elektrilisikorrektureid või siis hüdrokorrektureid ...mitte Ladale
Vasta