tuled vilguvad

tuled vilguvad

Audio, elektrisüsteem, turva
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Tulede kõikumine

Postitus Postitas motamees »

Juhtus täna üks Lada eksemplar käe alla millel tuled vilkusid (sujuvalt heledamaks ja tuhmimaks). Otsustasin siis oma soovitusi proovida. Võtsin aku pealt otse juhtmega plussi ja panin selle releeregulaatori klemmi 15 vastu. Tuled läksid veidi nõrgemaks ja kõikumine kadus. Puhastasin siis geneka kaitse (paremalt esimene) otsad ära ja tuled jätsid vilkumise järgi.
MOTT.
C
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Esialgne postitaja Lada 6
Ja lisaks veel et mina küll ei tea et ladal oleks see tüüpviga et tuled vilguvad.
Minuteada ei ole ka teised sedasi nimetatavad vead just Lada omad. Need lihtsalt vead mis sageli esinevad - ka teistel autodel.
C
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Esialgne postitaja ghost
Ja üllatus-üllatus doris... uskumatu, aga täna hommikul siis õnnestus mul avastada et "living next door to alice" :P :P :P ... Nimelt kui see beez 695 AFP spoila ja suure Pioneer kirjaga tagaaknal on sinu käsutuses olev eksemplar, siis vaata mõni autovahe edasi, vilgutan sulle sealt iga päev rõõmsalt natuke tulesid :-)
Kas sul on siis see kollane siks?:D
Roolin nii kuis jaksan
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Ma arvan et mul on kaitsme pesadega ka midagi viga:mad:
Kui paned lähitulede pealt kaugtulede peale, siis parempoolsed tuled ei lähe vahest põlema kohe. Pean liigutama kaitsmeid natuke, siis on ok. Ja millegi pärast on siis parempoolne välimine tuli natuke tuhm.
Peaks vist uued kaitsmepesad muretsema.
Roolin nii kuis jaksan
Vasta