kontaktide vahetuse nipid?

kontaktide vahetuse nipid?

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

kontaktide vahetuse nipid?

Postitus Postitas olaaf »

nimelt mida peaks silmas pidama.. sobrasin endal 5 vene/eesti keelset lada raamatut läbi.. aga seal kirjas kuidas seda teha. Aga millele peaks reaalelus tähelepanu pöörama???

Tänud asjalike vastuste eest :)'

PS! Kuidas teil üldse kontaktid/kondekas vastu peavad.. ise olen viimase aasta jooksul 3 korda kontakte + u5 korda kondekat vahetanud..:sein
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Sul ilmselt süütepool lühiskeerdudega. Sädet annab küll aga põletab madalpinge ahelat. Vaheta pooli. Nüüd paras aeg uue pooli raha elektronsüüte sisse panna. Kontaktide vahetamisel pole muud nippi kui vahe 0,4mm panna. Immuta alati ka vilti õliga siis kulub kontakti jalg aeglasemalt. NB. Kontakte vahetades või reguleerides kontrolli alati süütenurka. See muutub kindlasti.
C
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

mõõtsin tööl süütepooli takistuse/indiuktiivsuse üle ja see tehase antud normidele vastav..
ainult kõrgepingeahela takistus on 80k
hetkel oli viga selles, et Poest müüdud UUS kondekas oli vale mahtuvusega.. nimelt 0,178 uF aga peab olema 0,22-0.25 seega tekkib seal l-c ahelas mingi resonants..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Kas siis kolm eelmist korda oli ka vale kondekas. Süütepooli juhus ei ole vaid oletus vaid praktiline juhus. Ühel kundel pidas kontakt vastu ainult kuu aega. Ta oli neid mitu korda vahetand ja siis tuli minu juurde. Pakkusin süütepooli vahetust. Tema nõustus ja sõitis pärast niikui kompu. Vanal süütepoolil mingeid vigasid näha polnud.
C
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Esialgne postitaja motamees
Kas siis kolm eelmist korda oli ka vale kondekas. Süütepooli juhus ei ole vaid oletus vaid praktiline juhus. Ühel kundel pidas kontakt vastu ainult kuu aega. Ta oli neid mitu korda vahetand ja siis tuli minu juurde. Pakkusin süütepooli vahetust. Tema nõustus ja sõitis pärast niikui kompu. Vanal süütepoolil mingeid vigasid näha polnud.
Mul vanu läbilöönud kondekaid vedeleb tööl.. homme mõõdan nad üle, aga karta on, et müüaksegi valesid kondekaid :kuri

Nõustun sinuga täielikult, et süütepooli vahetus enam, kui kindel.. :flaming

08 süütepool juba ostetud, nüüd veel komukas puudu.. esialgu peab hakkama saama veel kontaktidega jagajaga :puzzled
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Vasta