Kojamehed jäävad liiga kõrgele?

Kojamehed jäävad liiga kõrgele?

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
m
muf
Foorumi kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 17 Mai 2003 11:07
Asukoht: põltsamaa
Autod: 71`ziguli 2101
Kontakt:

Kojamehed jäävad liiga kõrgele?

Postitus Postitas muf »

Ka nendega on mul jama need nimelt jäävad liiga kõrgele klassile.
kas on vaja uut kojameeste mootorid ????
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

no ma kasutan ka kohe juhust ja küsin et miks kojameestemootor ei jõua kojamehi vedada:puzzled kohati peab käega kaasa aitama........kas mootor (kojameeste) on kutu.....aga ma juhtusun kellegi suust sellist juttu kuulma et harjad on kinni:puzzled vuib selles via olla :puzzled
ja kas siis tuleks mootor lahti võtta ja mda seal teha tuleks?????
ok thnx
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Esialgne postitaja muf
Ka nendega on mul jama need nimelt jäävad liiga kõrgele klassile.
kas on vaja uut kojameeste mootorid ????

Kui käik on notrmaalse pikkusega, siis võta lahti see mutter pealt ja tõmba kojamees nuutide pealt maha, siis saad tagasi panna õigele kõrgusele.
b
Boxer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Aug 2003 20:23
Asukoht: Harju mk, Harku v, MUraste küla, Muraka 55
Autod: Vaz 2103 - 1974
Kontakt:

Postitus Postitas Boxer »

Küsimus ka kojameeste kohta, et läx eelmine kojameeste mootor tuksi, panin uue ja nüüd on nii, et kui vihma sajab, siis ok, kojamehed töötavad suht normilt, aga kui aken enam väga niiske pole, siis jäävad kojamehed enamvähem et aknale seisma, kas nad peavadki nii nõrgad olema, mäletamist järgi, enne pühkisid isegi kuiva akent suht normilt, nüüd kuival peaaegu üldse ei liigu :S
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Hoiatus!!! Kui aken niiske pole siis ärge kojamehi käima pange. Tagajärjeks on nuutide kulumine ja varsti peab puksid ära vahetama - kui hästi läheb. Ise panin lollipeaga :sein kojakad kuivaga käima ja voilaa nuudid maas:kuri
Kasutaja avatar
Kert
Foorumi kasutaja
Postitusi: 118
Liitunud: 14 Mär 2002 07:50
Asukoht: Tallinn
Autod: 21013

Postitus Postitas Kert »

Mul oli sama lugu. Kojamehed ei jõudnud niiske klaasipeal liikuda. Kyhvel selles et hoovastik oli kulunud. Enne kui jälile sain jõudsin uue el.mootori osta kuigi selles viga ei olnud. Need puksid kipuvad ära kuluma ja kiiluvad kinni. Uus hoovastik maksis kadakal 140-180 krooni vahel. Nyyd töötab laitmatult:spin
c
clouds
Suletud kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

sama jama

Postitus Postitas clouds »

Eh, oli mul ka sama jama, mõtlesin et mõõtor, aga võta näpust hoopis õlitasin hoovastiku ära ja näe imet töötavad iga ilmaga!
k
kaur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 06 Veebr 2003 14:34
Asukoht: Tartu
Autod: 2106 '80

Postitus Postitas kaur »

Uut pole ikka üldiselt jah mõtet osta. Võta hoovastik maha, eemalda puksidelt splindid, puhasta ja määri värske määrdega (puksid, mitte splindid:))
Enamasti see aitab
Vasta