Erinevad jagajad

Erinevad jagajad

Audio, elektrisüsteem, turva
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

JeeJee ei taha ilmselt sellepärast vaakumiga jagajat,et see keerulisema ehitusega. Ilma vaakumita jagajal pole kuullaagrit kontaktplaadi all. Sellevõrra see ka töökindlam. Kui te aga võlli pronkspukse vahetate siis ärge neid ise mitte tehke (mõni treial treib mingist pronksist). Vahetasime kunagi ühel Nissani kaubikul puksi omatreitu vastu (kuna originaal oli päris kallis) ja see sai poole aasta pärast otsa (oli hullem kui see endine tehase oma). Seal kasutatakse mingit erilist grafiitpronksi segu ja tavaline pronks kogemuste põhjal ei lähe kohe mitte.;)
C
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Esialgne postitaja raitl
aga kuidas sai suretakt olla neljandas kui nukkvõlli märk oli paigas ilusti... Siis peaks ju survetakt esimeses ikka olema..:yllatunud
Märk näitab esimese ja neljanda kolvi Ü.S.S. Seega võib olla kaä neljandas survetakt.;)
C
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja motamees
JeeJee ei taha ilmselt sellepärast vaakumiga jagajat,et see keerulisema ehitusega. Ilma vaakumita jagajal pole kuullaagrit kontaktplaadi all. Sellevõrra see ka töökindlam. Kui te aga võlli pronkspukse vahetate siis ärge neid ise mitte tehke (mõni treial treib mingist pronksist). Vahetasime kunagi ühel Nissani kaubikul puksi omatreitu vastu (kuna originaal oli päris kallis) ja see sai poole aasta pärast otsa (oli hullem kui see endine tehase oma). Seal kasutatakse mingit erilist grafiitpronksi segu ja tavaline pronks kogemuste põhjal ei lähe kohe mitte.;)

vot just sellepärast ma seda vaakumiga jagajat ei tahagi.
sellest puksist niipalju, et ikka poest ostetud ja ma loodan, et õigest materjalist tehtud. eks näeb ;)
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Erinevalt enamikest autodest näitab Lada nukvõlli märk töötakti algust 4-das silindris.Seega 4-2-1-3
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Esialgne postitaja Ardi Soovik
Erinevalt enamikest autodest näitab Lada nukvõlli märk töötakti algust 4-das silindris.Seega 4-2-1-3
Ärge nüüd segi ajage Ardi räägib NUKKVÕLLI märgist mida näeb ainult siis kui klapikambri kaan maas. SÜÜTEMÄRK on all rihmaratta peal ja sellega võibki olla surve kas 1 või 4. :P Kui ma eksin siis Ardi palun paranda mind.:puzzled
C
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Raitl väitis,et on nii nuki kui vända märgid paika ajanud,kuid ei tea kuhu küünlajuhe viia.Nuki märki näeb tõesti vaid siis kui klapikambrikaas maas on(va. 05 mootoril).
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Sorry minu viga Raitl rääkis tõepoolest nuki märgist ja mina süütemärgist:(
C
r
raitl
Suletud kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas raitl »

Niih.. selge, et siis ikka on kõik õige ja korras. :) Homme siis... või ehk siis ikkagi täna, vaadates kella aega.. lähen karbussi kallale. Vaatan kas saan sellest oma hübriidist asja.. Tegu siis vaakum karbussiga, millel vaakum maha võetud ja teine klapp ise mehhaaniliseks tehtud. Aga nüüd selline küsimus.. et seal düüside juures on vaakumtoru. Aga kuna mul on 2103 sisselaske kollektor, pole seda vaakumit kuhugi viia. Kas võib ta lihtsalt pimedaks teha?
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Kui jutt on 05 või 07 karbussi tühikäigu kruvi juures olevast vaakumtorust siis see ei tööta ilma vaakumita. :( Kui sul pole kuskil vaba auku tuleb see sul teha.:cool: Vaata ka "mootor ja väljalase karburaatori reg." Seal pikemalt kirjas pilt ka:rolleyes
C
r
Rocky
Foorumi kasutaja
Postitusi: 220
Liitunud: 06 Apr 2002 17:04
Asukoht: Otepää
Autod: 2103

Postitus Postitas Rocky »

Vaakumiga jagajast niipalju, et minumeelest läheb see teine ots ikka karbussi, ühe toru külge mitte kollektorisse! Vähemalt 07,05,06 karpal!!
m
Mike
Foorumi kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 28 Apr 2002 11:13
Asukoht: Tallinn
Autod: Subaru Forester 116kW
Kontakt:

Postitus Postitas Mike »

Minu arvamus on selline, et kõige töökindlam on kontaktivaba ehk siis anduriga jagaja. Ei ole mingit laagri ega kontaktidega jamamist.
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Nüüd arutelule väike vahe ehk reklaamipaus.
Pakun kontaktivabat jagajat+kommutaator+juhtmed+solex karpa koos kollektoritega=1000kr
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Vasta