Filter võimule...???

Filter võimule...???

Audio, elektrisüsteem, turva
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

niipalju kui ma tean ei saa kohe kindlasti niisama lihtsalt kõiki võime sillata, sildamise jaox ikkagi tvaliselt autovõimud, need, mis pole sildamise jaox, nendel tleb vist mingit faasipöörajat kasutada
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Jap

Oli vist nii jah, et yhele kanalile faasipööraja ehitada, siis peaks saama ka ilma sildamisvõimaluseta võime sillata.
m
marco123
Suletud kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas marco123 »

Mul on neli paari kõllijuhtmeid aga mul on üx sinine juhe ja uurisin et see on see +Batt ja mul on GND ka aga seda remote küll pole...mul on seal üx oran¹ juhe millel on kaitse vahele pandud ja kui sealt voolu sisse lasen siis hakkab võim tööle...Võim on mingi Weconic firma...peale kirjutatud veel High-Dynamik System...7 Band graphik eqalaiser booster 300W...Esipaneelil on nupud...Up ja Down ja siis mingid mälu nupud eqalaiserile ning veel mingi R.Fader...Kuhu need GND ja siis +Batt ühendataxe ning mis ma selle oran¹i juhtmega teen...sellel + batt juhtmel on mingi kolakas veel küljes ja oransil juhtmel ka mingisugune aga väixem...proonisin seda käima panna aga hakkab krõbisema ja tal olex nagu mingid lained või midagi sellist sest kui liigud ringi siis jääb sahin vahest vaiksemax...:puzzled
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Kas võim töötab ainult siis kui voolu lased nii oran¹i kui ka sinisesse juhtmesse või töötab nii ka, et ainult oran¹i yhendad?

Kui võim ainult nende 2 juhtme yhendamise korral tööle hakkab, siis see oran¹ juhe ongi remote. Batt yhenda vooluahelasse, gnd yhenda auto keresse ja siis oran¹ yhenda makist tuleva elektrilise antenni jaoks mõeldud juhtmega(iso pistikutel on sinist värvi juhe, muidu võib ka muud värvi olla). Kui sul ei ole sellist võimalust makil, siis ma soovitaks sellele juhtmele lyliti vahele teha, kuna muidu töötab võimendi koguaeg ja see tõmbab aku tyhjaks.

Need kolakad seal juhtmete kyljes on arvatavasti kaitsmed.

Kas see sahin tekkis ka siis kui yldse signaali võimendisse sisse ei lasknud(võimendi on yhendatut ainult kõlaritega ja vooluahelaga, aga makiga ei ole)?
Kui oli makiga ühendatud, siis arvatavasti viga signalikaablis.
m
marco123
Suletud kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas marco123 »

Siis kahiseb kui ma maki taha ühendan...muusikat tuleb aga kui mats tahab tulla siis hakkab kõrisema kuid kõllid on korras ja kõvamaks ka ei saa panna...ja see ka veel et kui ühendan paremasse sisendisse siis tuleb parematelt juhtmetelt ja kui vasakusse sisendisse siis tuleb vasakult välja...kas peabki nii olema???...Seal esipaneelil on nupud UP ja DOWN mille jaox need siis on...ja juhtmete vahel pole kaitsmed vaid mingid mähised...sellised nagu adapterite sees...oran?il juhtmel on väixem ja sinisel juhtmel suurem...
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Siis kahiseb kui ma maki taha ühendan...muusikat tuleb aga kui mats tahab tulla siis hakkab kõrisema kuid kõllid on korras ja kõvamaks ka ei saa panna
Selle kohta kyll ei oska öelda mille süü see on. Parim variant oleks proovida seda võimu mõne teise maki taga või teiste signaalikaablitega. Kui ikka viga ära ei kao, siis on arvatavasti võimus viga.


ja see ka veel et kui ühendan paremasse sisendisse siis tuleb parematelt juhtmetelt ja kui vasakusse sisendisse siis tuleb vasakult välja
See peakski nii ju olema. Kui ma muidugid millestki valesti aru ei saanud hetkel.

Seal esipaneelil on nupud UP ja DOWN mille jaox need siis on
Seda ei õska küll öelda mille jaoks need up ja down on. Helitugevuse nupp see vist olla ei saa, kuna võimenditel ikka tavaliselt see keeratava nuppuga. Äkki kuidagi ekvalaiseriga seotud?

ja juhtmete vahel pole kaitsmed vaid mingid mähised
Äkki on võimendi toite silumiseks mõeldud filtrid?
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Esialgne postitaja Nimetu
Siis kahiseb kui ma maki taha ühendan...muusikat tuleb aga kui mats tahab tulla siis hakkab kõrisema kuid kõllid on korras ja kõvamaks ka ei saa panna
Julgen pakkuda, et võimu sisendi sobitus maki väljundiga on väga halb.
>>Eesti keeles siis võimendi sisend tahab teistsugust koormust kui sinu maki võimuväljund.

Ega sa maki kõlari väljundeid võimu sisendisse ei ühenda???
Tundub nagu olevat sellega jama, et makk koormab võimu esimese kaskaadi üle ja teise kaskaadi ning sealt edasi jõuavad vaid moonutused ehk pudru..

Teine võimalus on see, et maki võimuväljundis on alalispinge.. sellisel juhul pane väike konde vahele..

Alati võid muidugi proovida ka 10 kom potega õige sobitus kätte saada.. siis peaks muidugi võimu õieti koormatud väljundit ostsilloskoobiga vaatama..
ja juhtmete vahel pole kaitsmed vaid mingid mähised
Need on siis toite silufiltrid, häirete kõrvaldamiseks - kuna poolil on olenevalt indjuktiivsusest alalisvoolule väike takistus ja vahelduvvoolule suurem takistus...

PS! Kui kaitsmeid pole pead need kindlasti panema.. nii makile kui võimule.
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
m
marco123
Suletud kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas marco123 »

aga kas ma pean sinna sinise juhtme külge ka midagi siis ühendama vä???Kui see on selle elektroonilise antenni jaox...seletage asi ära
Vasta