kuradi vargapoisid

kuradi vargapoisid

Audio, elektrisüsteem, turva
m
markx21
Suletud kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

kuradi vargapoisid

Postitus Postitas markx21 »

Välja käiva sahtliga on vast kõige kindlam,et vargapoisid autosse ei kipu.
Kui ikka ööseks kaissu võtad.Samas Alarm,Sireen peaks need narkarid sest siksist ka kaugele eemale peletama. Akende lõhkumine on jah üks kurb teema.
Mul oli Pineer Keh 4*35 esipaneeliga, seda kaks korda ära aetud.Viimane kord koos Alpine kõlaritega.120Wsed 3 ribalised.Nutt tuleb peale.Aga ilma tümpsuta ei ole autosõit ka see.Loomulikult siis kui teed ralli siis poogen.
p
pazz
Suletud kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pazz »

Alarm sitt ei aita sittagi, mul vennal lõhuti klaas ära,signa undas ja makk võeti ikkagi ära kuigi auto oli maja ees(nad on kiired) Mina tegin niimodi et võtan koguaeg paneeli eest ära ja topin maki ette ühe vana karbi kaane;) Seni pole keegi näppe külge pannud, kuna aknast sisse vaadates pole makki sittagi näha;)
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

tekkis selline mõte et kas sinna originaal maki auku ei saax panna raadiot nii. et see jääb nagu tervenisti armatuuri sisse, ja see originaal lapakas, mis selle augul originaalis peal on panna mingi hinge peale käima, tled autose tõmbad lapaka eest ära, ja näed displeid ja saad nuppe näppida, aga ei tea kas seal armatuuri seespool üldse nii palju ruumi on? ja oleneb makist sest kui nupp on väga ääres siis see luuk ju päris pisike, lihtsalt mõtte vlgätus, võibolla panen päris bambu:rolleyes
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Distantaspuldiga stereod igasugusete peitmiset juures vägagi abiks on. :spin
Mõnegi muu masina puhul testitud- töötab!
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
e
eero
Suletud kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas eero »

Üks lihtne võimalus on veel. Tuleb garaazist üles otsida üks vana "nibudega" makk, paneel eest ära saagida ja ööks asendada see õige paneeli asemele. Keegi ei taha niisugust 2*2W-ist stereot.:lol
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Need krdi varastel on vist küll täiesti pohh- mis makk sul seal on. Niisuguse 2x2W pärast lõhutakse ka aken ära.

Aru ei saa neist.

Üks tüüp rääkis et tal 4-5 makki ära varastatud - lõpuks makki sisse ei ostnud ja jättis uksed lahti, et vargad aknaid/lukke ära ei lõhuks. Siis varastati autol rool pealt ära. (Auto oli tasulises parklas.):cul
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Originaali postitas Eero
Üks lihtne võimalus on veel. Tuleb garaazist üles otsida üks vana "nibudega" makk, paneel eest ära saagida ja ööks asendada see õige paneeli asemele. Keegi ei taha niisugust 2*2W-ist stereot.:lol
Minu kunagisest 013-st viidi suvaline 300 eek manuaalhäälestusega hiinlane ära koos 05-e konsooliga. Krt. Sellest viimasest oli oluliselt rohkem kahju.
Seejärel tegin sellise lükke, et panin raadio juhiistme ja kässari kangi vahle püsti. Sitt oli küll kasutada, aga sinna võis suvalisle hetkel õlise kaltsu peale visata nii, et midagi välja ei pasistanud.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
h
heiki.k
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 29 Sept 2002 17:16
Asukoht: Tallinn, vana&hea Eesti Vabariik
Autod: VAZ 2103 “74
Kontakt:

Postitus Postitas heiki.k »

Mul tuli üks hää mõte!
Kui kellelgi on puldiga makk võiks sellele ette panna tumendatud pleksiklaassi tüki. Aknast raadiot ei näe, kui raadio mängima paned, paistavad tuled uhkelt läbi:cool: aga kui raado kinni, siis seffilt klaasi taga.
Kui kellelgi tahtmist , siis proovige!
m
markx21
Suletud kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas markx21 »

Kuhu te aga kõlarid peidate?
Varas vaatab,et kõlarid sees,küll siis makk ka küskil on.Ise mõtlesin,et kõlarid tuleks taha peenikese katte alla peita.Sealt peaks norm maki ja kõllidega hää tümps välja tulema.Peaks isegi bassile kaasa aitama.
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

kõlarite peitmisel abiks 5%-se läbipaistvusega toonklaas!:lol
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Äkki garaazist on ka kasumit??? :lol
Jupid Venemaalt!
a
autopedeenn
Suletud kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas autopedeenn »

kui on piisavalt väikesemõõdulised kõlarid siis saab nt esiistme alla panna või siis tahaaknale ja mingi riie peale
l
Laurix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Mai 2002 15:09
Asukoht: Harjumaa
Autod: M400/1 Omega2.4
Kontakt:

Postitus Postitas Laurix »

a mul vennal yritati omegast makk pihta panna...klaasid jms j2eti terveks, kuidagi saadi uks lahti....ja...ehe...seal mingi igivana raadio...mingi keeratavate nuppudega...see oli poolessaati v'lja sikutatud...ja muud polnd puudutud...ehe...hale tyng v6is vargale olla!
põlluralli rules
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja kris1189
Ja mingi igivana blaupunkti raadio oli kogu selle aja kabassis ja nüüd mängib ka. Selle raadio võiks patendeerida vargakindla raadiona, mina küll seda ei varastaks kui varas oleks :lol Panen pildid ka kui selle masina kunagi omale saan.
Minu kunagisest 013-st pandi pikemalt kõhklemata suvaline 300 EEK katksise makiga hiinlane pihta, mis vaid kahte jaama mängis.:o
Krt. Ukselukk lõhuti ära ja mis kõige hullem 05'e raadiokonsool rändas ka minema.
Viimasest oli kõige rohkem kahju, sest 1994, kui vargus toimus oli see jube defekss ja hirmsa hinnaga müüdi turul. :mad:
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

mu onul oli kah makk, mingi poola pask, aga isegi see viidi ära. siis pani ta uue ja võttis tollel nupud küljest ja keegi ei tahtnud. Noh too kah muidu kahtlane ja odav oli. Makki ei võetud aga 4 päeva vanad pasteedi leivad küll võeti ära, vargapoisil kõht oli vist tühi. Tal pidi kindlalt kõht lahti minema... uskuge või ärge uskuge...

ma ise hakkan kah varsti makki peale leiutama... eks näis
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
b
Boxer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Aug 2003 20:23
Asukoht: Harju mk, Harku v, MUraste küla, Muraka 55
Autod: Vaz 2103 - 1974
Kontakt:

Postitus Postitas Boxer »

Kui natukene viitsimist on ja raadio eriti meelepärane autos on, siis saab suht korralikult seda raadiot varjata plekist meisterdatud katte abil. katet ette pannes kaotad lihtsalt raadio sinna taha, tuues armatuuri paar cm ettepoole.:lol
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Vaid ilmselt tänu õnnelikule juhusel olen endiselt Niva omanik :puzzled
Ilmselt noored nolgid (kui vastu rooli tõmmtud istet vaadata) üritaid Mustamäel valitseva pimeduse katte all mu masinat piitsa panna. Jo siis juhtus keegis segama, et üritus katki jäi.

Ukselukud olid lahti murtud, "vihamavari" maha võetud, roolismaba plastkate maha rebitud ja juhtmed süütelukst lahti ühendatud.:mad:
Ilmselt jäi varastel vaid 30 sek puudu... :flaming

Kuna midagi ära viia ei jõutud ja ka materjaalne kahju seisneb vaid lukude vahetuses, siis seaduseilmi :o häirima ei hakanud. Tean varsemast ajast milline paberimäärimine selle järgneb.:sein

Kui risad kätet saan , siis :kuri
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
p
pvr
Suletud kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pvr »

Mul oli kunagi üks tuttav 408 omanik kes autot natuke kauemaks seisma jättes, napsas jagaja kaane alt rootori kaasa. Trikitamisest oli kasu päise päeva ajal kooli ees olid lukud ära lõhutud aga kuna autot käima ei saanud jäi see alles. (suhtkoht OT aga tuli selline lugu meelde)
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

ma kunagi harrastasin õhtuti jagaja kaane ära võtta. talvel oli hea, kui võtsid soojast kaane ja panid peale. käima läks palju paremini. :D
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Nõndkas. Üsna mitu õhtut foorumist eemal oldud ja auto juures veedetud. :lol
Varagapoisid,:mad: nüüd hoidke alt. Osa asju juba peale aretatud ja osa veel panekul. Lisaks sai leitud üks vana ja hea ärandamisvatane vahend, mis mu 02-s kungi kasutusel oli :cool:
Puhastasin ära, lasin Hammerright'iga üle ja kärab küll.:D
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Vasta