21011

21011

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
s
simok
Suletud kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

21011

Postitus Postitas simok »

nii jagaja juurest tuleb üks kollane juhe salongi aga kuhu see tuleb susata
mul see juhe lahti, ta peaks vist süütesse minema aga kuhu täpsemalt, seal pistikud lahti aga ei oska tagasi juhtmeid panna.
p
priit
Foorumi kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 24 Nov 2004 18:55
Asukoht: tartu
Autod: 2103 luxx, offroad UAZ
Kontakt:

Postitus Postitas priit »

tutvu elektriskeemidega:o
s
simok
Suletud kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas simok »

ma uurisin seda 011 oma aga ei saanud targemaks. endal kah ei leia üht lada raamatut üles, mul raud polt kuskil vedeleb aga kus ei tea.
a
arvejomm
Foorumi kasutaja
Postitusi: 117
Liitunud: 01 Dets 2005 08:34
Asukoht: Kilulinn->Lelle->Rakvere
Autod: Traktor tüüpi Mondeo

Postitus Postitas arvejomm »

Mees sul on tahhomeeter peal olnud või siis salalukk. See on ilmselt see kollane juhe. 011 ei tohiks muidu jagajast ühtegi juhet salongi tulla.
s
simok
Suletud kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas simok »

aa
aga mu 011l pole sädet,see puudub täielikult! milles viga siis võib olla, oskab keegi pakkuda mis mäda on?
a
Allar21
Foorumi kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 05 Mai 2004 22:09
Asukoht: Saaremaa/Salme
Autod: Mazda 626
Kontakt:

Postitus Postitas Allar21 »

Algselt postitas: simok
aa
aga mu 011l pole sädet,see puudub täielikult! milles viga siis võib olla, oskab keegi pakkuda mis mäda on?
Proovi teist süütepooli.
Jagaja kaas kulunud vb.
Küünlajuhtmed ja ühendused kontrolli üle. Vajadusel puhasta ühendused lapi või liivapaberiga ja seejärel tugevasti kinni jälle;)
f
fanatt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 309
Liitunud: 22 Jaan 2006 20:10
Asukoht: saaremaa
Autod: VAZ 2101, 21063, Mitsubishi ECLIPSE

Postitus Postitas fanatt »

kas jagajasse tuleb süütepoolist juhe? kas süütepoolil on kõik juhtmed küljes? jagajasse peab tulema ainult üks juhe ja see tuleb süütepooli küljest. see kollane juhe mis sul seal tilbendab on arvatavsti tahoka signaali juhe ja kui sul tahokat pole siis võid selle ära võtta.
pidur = kiiruse surm
s
simok
Suletud kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas simok »

oki tänud!
proovin homme need varjandid läbi kui jõuan
ja veel kord tänud!
s
simok
Suletud kasutaja
Postitusi: 34
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas simok »

aga tekkis veel küssa et mitu juhet peab sealt süütepoolil olema? üks on see mis läöheb jagajasse(punane jäme), sis on see kollane juhe(sees sis mõtetu) aga sealt tuleb veel üks sisnine......
kas süütepoolisdt läheb mõni salongi? mul seal kaks sinist juhet sellised nati jämedamad, on sis kokku seotud aga kuhu nad minema peavad.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3999
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

http://www.ladaklubi.ee/cms/content/art ... d/2101.jpg

Ja õpi pähe nupp "OTSING" ->skeemid ->enter...
Vahi ,mida kõike ette ei viska :o : http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthre ... 0#pid71609
l
Laurimetall
Foorumi kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 26 Mär 2004 22:34
Asukoht: Tartu(Ihaste)
Autod: Vaz 21061

Postitus Postitas Laurimetall »

Põhi värk on selline ,et süütepooli pluss klemmile peab tulema vool ,kui süüde sisse lülitada. Süütepooli teine juhe läheb otse jagajasse ( ja on jagaja juures ühendatud ka kondensaatoriga). Kui nüüd võtta tavaline elektri pirn ja ühendada see süütepooli klemmidaga ,siis mootorit ringi ajades peab hakkama tuli vilkuma. Kui see on saavutatud ,siis peax ka juba säde olma ,kui pool korras on ( juhul kui sähe on nõrk ,siis tuleks vahetada kondendaator) Korras säde on sinakat värvi ja umbes 5-10mm pikk.
Vasta