mingi elektrisüsteemi jama

mingi elektrisüsteemi jama

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
m
miq
Foorumi kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 08 Dets 2002 19:24
Asukoht: Läänemaa
Autod: 2106&2121

mingi elektrisüsteemi jama

Postitus Postitas miq »

ma ei tea, kellele ja mida ma olen teinud, et igasugused autojamad mind maha ei taha jätta.
asja juurde siis.kuna sain auto nüüd jälle üle pika aja tööle, siis käisin täna jäärajal veits tuuri andmas.mootor oli soe, kõik töötas ilusti jne.paar tundi hiljem, kui tahtsin ühtesid inimesei bussijaama viia ja läksin autot käivitama, ei läinud esimesel korral tööle kuna unustasin toorest tõmmata ma arvan.siis keerasin uuesti süüte sisse ja enam ei läinud armatuuris olevad aku ja õli tuli põlema ning ka mootor ei käivitunud.mul on selline jama enne ka olnud aga siis lahenes see kuidagi ise s.t et tuled hakkasid ise jälle põlema ja auto läks ka käima.kiskusin siis künnla maha ja toppisin vastu mootorit et nähe, kas säde on.mitte m*nnigi ei olnud.kiskusin siis koos isaga jagaja kaane ka maha ning seal sees ei olnud ka keegi sädemest kuulnud.nüüd huvitabki, et kas asi on süütepoolis või milleski muus.:(:puzzled
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Kui armaturis tuled ei põle ja jama juba mitu korda olnud ja nn ise lahenenud pakuksin, et viga hoopis akuklemmis.. või massijuhtmes.. need tavaliselt halvas seisukorras. Eriti see vaselt rauale üleminek. Vaata enne üle kui põhjalikumalt lammutama hakkad. Muidugi võib viga olla ka süütelukus..

PS! Kui juba armatuuris tuled põlema ei lähe on äärmiselt ebatõenäoline, et jagajas säde on..:lol

-edu-
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
m
miq
Foorumi kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 08 Dets 2002 19:24
Asukoht: Läänemaa
Autod: 2106&2121

Postitus Postitas miq »

kusjuures imelik on see, et kõik muud asjad töötavad.tuled, kojamehed jne.ning käivitades võtab starteri ka järgi ja puha...
u
ussloom
Suletud kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ussloom »

elementaarne ju kontrollida et kas syytepool ka voolu saab, nõnda testriga vooluahelat kontrollides saad pinge katkestust tekitava koha kätte ja viskad metsa :) ja jälle rahulik

kunagi myydi kollaseid sigla raamatuid kus oli kõik elektriskeem olemas, see on abix kui kalu kapoti alt taga ajad
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Vaata kaitsmed yle ;)
Äkki mõni loksub ja ei anna kontakti.
Ma ise olen mitu korda kõik lahti lammutanud ja siis lõpuks selgus et kaitse ei andnud yhendust korralikult :)
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

endal oli nii et vahest tuled põlesid ja siis järsku enam ei põlenud. lõpux ei läind enam mootorgi tööle. asi oli akukingas. vahetasin ühe päris läbi oleva akukinga ära ja kõik töötab ilusti. vana kingaga oligi nii et seda kohendades läx nats paremaks aga veidi aja pärast mõni asi jälle ei töötanud. kui akuking pole tihedalt ümber siis voolu annab küll aga need asjad mis suuremat voolu tahavad, nt. tuled ja starter ei saa voolu piisavalt ja ei tööta.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
m
miq
Foorumi kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 08 Dets 2002 19:24
Asukoht: Läänemaa
Autod: 2106&2121

Postitus Postitas miq »

asi lahendatud.süüteluku juurest oli üks juhe lahti tulnud.:D:P
Vasta