Magnet antenn autole. Kust saab?

Magnet antenn autole. Kust saab?

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
l
Ladarider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Okt 2005 20:30
Asukoht: Tallinn/Õismäe
Autod: vaz 2103 (1300 SL), mb124 200d

Magnet antenn autole. Kust saab?

Postitus Postitas Ladarider »

Loodane, et siin väga mingeid reegleid ei riku aga oleks siuke küsimus kust saada magnet antenni autole?Mõtlesin, siis nüüd maki ka soetada, aga autos pole kohta kuhu antenn külge läheks ja puurida ka midagi ei taha, et siis äkki keegi teab kus müügil sellist värki?
h
Hõljuk
Foorumi kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 12 Juun 2004 11:16
Asukoht: Vilj.
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Hõljuk »

Aga osta siseantenn, liimid armatuurile või klaasi külge. Need tavaliselt veel lisavõimendiga, seega leviga probleeme pole. Minu endisel Fordil oli ka selline(peegli juures): ->PILT<-
l
Ladarider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 212
Liitunud: 06 Okt 2005 20:30
Asukoht: Tallinn/Õismäe
Autod: vaz 2103 (1300 SL), mb124 200d

Postitus Postitas Ladarider »

Algselt postitas: Hõljuk
Aga osta siseantenn, liimid armatuurile või klaasi külge. Need tavaliselt veel lisavõimendiga, seega leviga probleeme pole. Minu endisel Fordil oli ka selline(peegli juures): ->PILT<-
Link ei tööta.Ja tegelikult vist tahaks ikka antenni mis välja saab panna;)
v
valu
Suletud kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas valu »

vöta sellel aadressil / märk löpust ära ja töötab
l
ladakas
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ladakas »

mina ostsin endale magnet antenni rakvere autokauplusest maksis 60 EEK ja töötab normaalselt.
j
jinx
Suletud kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jinx »

Ei soovita eriti magnetantenni. Venna 063 oli pagasniku luugil selline suur ja raske nmt magnetantenn. Kõik oli hea senikaua, kuni see jäi mingile nolgile ette, kes selle küljest ära tõmbas ja sellega millegipärast lähedalseisval 02'l tagumise akna sisse lõi. Ei tea mis hävitustööd ta sellega veel teinud oleks, kui keegi poleks politseid välja kutsunud. Kinni ta võeti ja vanemad maksid kogu hävtustöö kinni ka.
Vasta