Blaupunkt

Blaupunkt

Audio, elektrisüsteem, turva
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

Esialgne postitaja enar666
narkarite kõige parim vastane on signa ja korralik maki kinnnitus kui ikka makkk kinni ja siittax aega neil sellex kulub siiis nad jättavad nad selle sinna paika ja otsivad kergema saagi....
ei pruugi olla nii....tuttava tuttaval oli kah makk hullult kinni pandud......lõhuti armatuur laiali...ja makk saadi kätte.....ja auto peale kraabiti naela.... "tead küll mille eest".....ja tegemist oli uue autoga..metallik värvid jne.;) nii et ma arvan et see kui makk minema viiakse on odavam kui autot värvima hakata
p
pazz
Suletud kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pazz »

Heh ega jah see tugeva kinnitamise mõte nii hea ei ole jah sest nad kangutavad täiega ja kui kätte ei saa siis pexavad lihtsalt maki purux...... mitmel tuttaval on nii tehtud:sein
e
enar666
Foorumi kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Nov 2003 14:31
Asukoht: rapla
Autod: bmw

Postitus Postitas enar666 »

see oleneb sellest kah kus auto seisab...
56731942
t
Ted
Foorumi kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Juul 2002 01:16
Asukoht: Tallinn
Autod: seven replica

Postitus Postitas Ted »

rs racing, ikka oled huvitatud müügist? saatsin maili ammu juba.
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Esialgne postitaja berg
Naerge või mõnitage aga mina võtan oma pioneer 6000r seeria igale poole kaasa kui autost lahkun, kuna sellest küll ei taha ilma jääda... Nii et mõelge sellisele võimalusele kah!
:lol:lol:lol
Kas võtad igalapoole kaasa? Paras nuss on ju juhtmeid igakord kinnitada ja pärast sõitu ära võtta aga mõte on ju hea. Aga naerma ajas see jutt küll :)
p
pazz
Suletud kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pazz »

ma arvan et bergil on ikka uuemat tüüpi makk mille juhtmed käivad pistikutega maki küljest lahti:spin
u
uudopyvi
Suletud kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas uudopyvi »

nojah
see pole ju ime
paljud teevad nii
maki taga ainult üks pistik
+ teine on antenn
(kui on pult siis on veel üks )
p
pazz
Suletud kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pazz »

no mul on kõlli (8) juhtmel üx pisti siis +.-. elektri antenn,telefoni vaigistus TEISE pistiku all, pult eraldi (mida hetkel ei ole) ja siis veel antenn ja võimu otsad ja cd boxi juhtmed lähevad ka veel eraldi pistikust :P
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

otsi netist natuke. leidsin sealt sellise aadressi, kus pakuti, et tehakse sinu maki jaoks sahtel. tavaline paneeliga raadio võetakse, sinna pannakse sisse väike aku, et kanalid ei läheks paigast ära ja tehakse sinna taha sinu maki jaoks sobivad pesad, kuhu juhtmed külge külge lähevad. hind ei olnud ka kallis. mingi 300 +/-100 eeki. head otsimist.
jahil
b
blazer
Suletud kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas blazer »

Ehh, kyll teil on normaalne elu, k6ikide s6pradel koguaeg varastatakse :P Ma pole elusees kuulnud, et m6nel mu tuttaval oleks makk vms 2ra varastatud, olgu siis uus v6i vana, vahet pole. Endal k2ib sangaga 2ra, kui tahtmist on :)
Vasta