Blaupunkt

Blaupunkt

Audio, elektrisüsteem, turva
k
kaur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 06 Veebr 2003 14:34
Asukoht: Tartu
Autod: 2106 '80

Blaupunkt

Postitus Postitas kaur »

on plaan oma siksi soundi sisse ehitama hakata
ei taha mingit liiga uhke välimusega makki autosse panema hakata, kuna ei taha nendele kuradi narkaritele ahvatlust tekitada
sellepärast mõtlesingi, et ostan mingi veitsa vanema ja tagasihoidlikuma välimusega Blaupunkti kassetika (sellise, nagu VW grupi autodel)
küsimus olekski, et kas on mõtet osta, kuidas neil heli on jne.
ei tahaks nagu mingit köögiraadiot ka masinasse panna
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

mul on üks vana blaupunkt, täpset võimsust ei tea, sõbralt sain aga 4 kõlli võim. kasseti seade küll ei tööta aga raadio sound on küll normaalne kui sa just mingit väga kõva tümpsu ei taha. narkarite vastu oleks parem eest käiva esipaneeliga, siis ple ahvatlus äkki nii suur.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Mul OLI rõhutan OLI vanem Blaupunkt, see mis volksudele tehases sisse pandi. Aga krdi narkarid või kes iganes nad olid viisid tolle ka minema :mad: nii et kui neid ahvatleda ei taha, siis jäta tühi auk ja juhtmed ripendama nagu mul praegu :rolleyes

Raadiot mängis see aparaat muidu hästi, mul polnud võimu vahele pandud ja kõllidki polnud suurem asi, nii et teab mis kõva värk nüüd polnud, aga mind see kvaliteet üldiselt rahuldas, ma teab mis friik ka ei ole ses osas.

Aga minu arvates ohu märk on see, et nagu Marcuzelgi, mul ka kasett ei töötanud, õigemini küll mängis aga venitas, käis isegi remondis aga ikka venitas edasi.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
k
kaur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 06 Veebr 2003 14:34
Asukoht: Tartu
Autod: 2106 '80

Postitus Postitas kaur »

tühi auk kahjuks muusikat ei mängi, nii et midagi pean ma siiski aretama

äravõetavast paneelist ei pruugi ka kasu olla
ükel sõbral viidi autost 300 kroonine iiiiidvana philipsi kassetikas, millelt oli ka paneel eest võetud
akna parandamine läks kordades rohkem maksma, kui makk üldse väärt oli
eemaldava paneeliga ongi see jama, et kui paneel eest, siis ei näe, kui tegija makk on
sul võib ju olla mingi paarisaja kroonine juust, aga pätid seda ei tea ja ronivad ikka autosse
r
rs racing
Suletud kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rs racing »

Kui huvi, siis mul pakkuda 89 aasta VW passatist võetud ja 91 aasta Audist võetud kassetiga Blaupunktid, lihtsalt olen aja jooksul oma autodest välja vahetanud ja nüüd koguvad kapi otsas tolmu. Volkari oma töötab hästi, Audi omal mingi pisiviga küljes (sisselülimise nupuga). Kokku annaks 300 raha eest ära, kui väga vaja saame kaubelda ka.
k
kaur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 06 Veebr 2003 14:34
Asukoht: Tartu
Autod: 2106 '80

Postitus Postitas kaur »

ma pole veel päris kindel, kas Blaupunkti ostan
tuli meelde, et kui isa 5 aasta eest Trooperi ostis, siis oil seal ka mingi VW embleemiga makk sees ja sellel oli samuti kassetika osa p...ses
nii, et paneb mõtlema!
igal juhul, kui jääb Blaupunkt, siis annan teada
r
rs racing
Suletud kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rs racing »

Neil minu omadel on küll kasseti osa korras, kusjuures kasutan ka ise hetkel Blaupunkti ja parema raadioga pilli ei ole veel kohanud...
h
heiki.k
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 29 Sept 2002 17:16
Asukoht: Tallinn, vana&hea Eesti Vabariik
Autod: VAZ 2103 “74
Kontakt:

Postitus Postitas heiki.k »

A mõned raadiod on ju sellised ka millel sang küljes ja saab lahkudes kaasa võtta - otsi mõni selline:rolleyes
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

mul ka blaupunkt, heli on suht normaalne, kasett töötab ka ja kus juures hästi veel, ainult displei viskab eest ära, kui kasett mängib, aga see on vist sellest, et esipaneel lahti natuke:regan
r
rs racing
Suletud kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rs racing »

Kui huvi, siis mul üks sõber tahab oma Sony maha müüa, see on sahtliga ja saad ööseks padja alla kaasa võtta. Korras kassetikas, hinnaks 350 kulli, suure digitablooga.
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

300-ne makk ei ole küll mingi kaitse varaste eest. Tean kahte juhust, kus autodest varastati mingid 25-eegised makid. Need kahe keeratava nupuga ja võimendusega 5+5w. Samuti ei aita paneeli eemaldamine, varastatakse ka ilma paneelita. Loodan , et ei hirmutanud nüüd maki müüki-ostu ära:lol
Blaupunkti pandi ka osadele Opelitele originaal raadiona sisse. Heli on küll ilus puhas. Ainult kasseti lindi võttis mingil ajal vahele. Selle vastu aitas kassetisüsteemi puhastamine ja õlitamine.
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

kuulge, kas keegi oskab midagi tarka ytelda sellise maki nagu Blaupunkt ''Miami'' kohta...ise olen otsinud, et mis andmed kyll sellisel olla voivad, aga nae - ei taha keegi mulle ytelda:(:lol
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
k
kaur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 06 Veebr 2003 14:34
Asukoht: Tartu
Autod: 2106 '80

Postitus Postitas kaur »

Kui huvi, siis mul pakkuda 89 aasta VW passatist võetud ja 91 aasta Audist võetud kassetiga Blaupunktid
oleks huvitet küll, kui ostuga kannatab paar nädalat oodata
milles see Audi maki sisselülitusnupu defekt seisneb?
r
rs racing
Suletud kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rs racing »

Originaali postitas kaur
Kui huvi, siis mul pakkuda 89 aasta VW passatist võetud ja 91 aasta Audist võetud kassetiga Blaupunktid
oleks huvitet küll, kui ostuga kannatab paar nädalat oodata
milles see Audi maki sisselülitusnupu defekt seisneb?
Oodata ikka kannatab, ega nad mul sealt kusagile kao.
Defekt selles, et ei taha raadiot sisse lülitada, kui liigutada, siis hakkab aga tööle, kuna ise suurem asi elektrik pole siis ei ole näppinud ka. Aga volkari oma korras ja toimib, soovi korral anna siis teada rsracing@hot.ee :D
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

No selle varguse kohapialt:

Mul vennal autos 5000 eeki maksev makk,aga kui aknast sisse vaatad siis arvad ,et makki polegi.


Ta lõikas konsooli purux ja pani kindalaekasse.
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

Naerge või mõnitage aga mina võtan oma pioneer 6000r seeria igale poole kaasa kui autost lahkun, kuna sellest küll ei taha ilma jääda... Nii et mõelge sellisele võimalusele kah!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
-
--sven--
Suletud kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas --sven-- »

paljudel mu sõpradel kel vanem auto(mida kerge muukida) on kaasaskantavad makid...
r
rz
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rz »

mul ka keskkonsoolis oli mingi iidvana japani kahanupuline kassetikas aga õige tümakas tuli ikka kindalaekast, päris muigama võttis kui mõne tuttava nägu vaatasin kes autosse istus ja tümmi kuulis :D Nende Blaupunktide kohapealt niipalju et raadiod neil küll väga head ja kui kasettiosa ka töötab siis mõne soti eest on kvaliteeti ja tümakat küll ja veel.
e
enar666
Foorumi kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Nov 2003 14:31
Asukoht: rapla
Autod: bmw

Postitus Postitas enar666 »

aga vaad kui sul võim ja ekva ja muud audot kah siis sa neid ju kaasa ei tiri nagu makki mis siis teha?peidad kuskile auosse nad ära??
56731942
e
enar666
Foorumi kasutaja
Postitusi: 7
Liitunud: 09 Nov 2003 14:31
Asukoht: rapla
Autod: bmw

Postitus Postitas enar666 »

narkarite kõige parim vastane on signa ja korralik maki kinnnitus kui ikka makkk kinni ja siittax aega neil sellex kulub siiis nad jättavad nad selle sinna paika ja otsivad kergema saagi....
56731942
Vasta