Kesklukk 05-le

Kesklukk 05-le

Audio, elektrisüsteem, turva
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Panin enda 05-ele ka peale(esiustele), palju vingem küll, ei pea võtmega jamama.

Ma lugesin siin eespool et raffas tahab kapotti elektriga lukustatavaks teha:o:o

Mis te mehed siis teete kui unustate tuled põlema ja aku läheb tühjaks?:puzzled:puzzled:puzzled
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Ma pakun, et siis otsivad ikka abi mehhaanilisest lukust või lähevad suure kangiga kallale :lol
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja Nimetu
Aga kas need 2 juhtmega 115 eegused keskluku mootorid on ainult selle poolest halvemad, et neil ei ole seda käsitsi keeramise andurit?
kas nendel nelja juhtmega mootoritel on käsitsi keeramise andur sees??????
kui ei oli, siis mis moodi ma need mootorid käsitsi keerates tööle saaksin??????
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kahe ja nelja juhtmelise vahe on selles, et kui neljasel keerad võtmega mõnd lukku või tõstad nuppu, siis andur fikseerib selle ja avab kõik ülejäänud lukud ka. Kahesel seda luksust pole. Võtmega saad lahti ainult ühe ukse.

Seega neljased tasub panna esiustesse (kokku hoiu mõttes ehk ainult juhi ukse sisse). Taga pole suurt efekti, kuna väljast võtmega nii kui nii avada ei saa, seest nupu jaoks võiks ju olla aga...
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

vot seda ma teada tahtsingi, mul olemas 4 kahe juhtmega mootorit, nüüd pean siis veel hankima ühe 4 juhtmega mootori. ja siis on minu autol ka kesklukk:cool:
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

no nii harige mind veel;) mul on nüüd 3 kahe juhtmega mootori ja üks 5 juhtmega. missugused juhtmed ma ära peaksin ühendama?????? värvid oleksid roheline, sinine, pruun, valge ja must. sinine ja roheline peaksid teistesse edasi minema aga ülejäänud:puzzled ise proovisin igasugu trikke aga pihta ei saa:(
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

kui paned keskluku ilma alarmita, siis pead lisaks mootoritele muretsema ka kaks 5 juhtmelist releed.

lihtsalt teadmiseks inimestele, kes seda plaanivad.

minu autol ka siis nüüd kesklukk ja alarm peal :bouncing
v
v�ike mati
Suletud kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas v�ike mati »

anna teada kui vaja siis mul vedeleb neid kesklukku mootoreid nats ikalpool kodus
b
Boxer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Aug 2003 20:23
Asukoht: Harju mk, Harku v, MUraste küla, Muraka 55
Autod: Vaz 2103 - 1974
Kontakt:

Postitus Postitas Boxer »

Lasin oma 03'le paigaldada alarmi (spal) koos 2 esimese ukse kesklukuga, lukumootorid (cheetah) maksid midagi alla 500 krooni tükk, et siis puldist juhitavad ja autol on immobilaiser ka nüüd pääl:)
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Oskab keegi öelda mõne sõna selle keskluku mootori kohta. 5 - juhtmega
Mudel: AZ 1-5 Hind: 120 .-
Pilt

Seda müüb www.autoalarm.ee
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Pidid suht normaalsed olema v.a. see asi et neid parandada ei saa (Kallimad käivad lahti ja o juppe eraldi saada). Hinnad odavad sellepärast et nad on eesti ühed suuremad importjad.

NB: Tagumiste uste lukustamiseks vist ei sobi jõudu jääb väheks.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja Ron
Oskab keegi öelda mõne sõna selle keskluku mootori kohta. 5 - juhtmega
Mudel: AZ 1-5 Hind: 120 .-
Pilt

Seda müüb www.autoalarm.ee
mul on kõigil ustel need mootorid sees. ei ole nad nii nõrgad midagi, tõmbab lahti ka tagumised, kui hoovastikku natuke määrida ;)
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Keegi soovitas tagumistel ustel mingid vedrud ära võtta, et siis pidid mootorid paremini vedama. Aga kui vedru ära võtta siis mis on selle asja miinus pool millegi jaoks peavad ju ka need vedrud olema.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

mina küll ühtegi vedru ära ei võtnud, lasin ainult kõigile liikuvatele kohtadele roostesurma peale:rolleyes
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Kui ma panen ette viie juhtmega ja taha kahe juhtmega- kas siis kui keerata käsitsi juhi või kaasistuja ust siis avanevad kõik uksed? Kas sama asi toimib ka lukustamisel (Seest poolt).
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Esialgne postitaja Ron
Keegi soovitas tagumistel ustel mingid vedrud ära võtta, et siis pidid mootorid paremini vedama. Aga kui vedru ära võtta siis mis on selle asja miinus pool millegi jaoks peavad ju ka need vedrud olema.
See võisin mina olla, need vedrud on üks luku küljes ja teine hoovastikus(seal, kus hoob suunda muudab). Vedrud vajalikud selleks, et saaksid ust väljast lukku lüüa.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Esialgne postitaja Ron
Kui ma panen ette viie juhtmega ja taha kahe juhtmega- kas siis kui keerata käsitsi juhi või kaasistuja ust siis avanevad kõik uksed? Kas sama asi toimib ka lukustamisel (Seest poolt).

peale mootorite on sul vaja veel kahte keskluku releed või kesklukku toetavat alarmi. ilma nendeta sa mootoreid tööle ei saa.
skeem siis ka
Pilt
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Esialgne postitaja karsson15
Esialgne postitaja Valdz
Panin enda 05-ele ka peale(esiustele), palju vingem küll, ei pea võtmega jamama.

Ma lugesin siin eespool et raffas tahab kapotti elektriga lukustatavaks teha:o:o

Mis te mehed siis teete kui unustate tuled põlema ja aku läheb tühjaks?:puzzled:puzzled:puzzled

mina arvan et need kes paigaldavad juba sixole kapoti lukustust ja andurit, neil tuled juba releega pandud(ise põlema/välja) no mina vähemalt arvan nii.

kuid, kuna juttu tuli siis minagi tulevikus sellisest lukust/valvurist huvitatud:P
Kui nii elektriliseks asi teha siis tuleb üks plussots eraldi välja tuua. Kui aku tühjaks läheb saab sealt teise aku pealt sisse lasta särtsu. Kellel kärukonks taga siis tänapäeva standardis on seal üks ots pidev pluss ( ma otsa ei mäleta praegu). Sealt olen ise hädasolijale sisse lasknud voolu. Ukselukud ei taha ju keerata neil autodel kellel signad peal. Signa töötab 5aastat ja kui ta üles ütleb siis inimene avastab, et:kuri ukselukud kõik ära oksideerunud. Krt neid pole ju keegi määrinud:P
C
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

Valveseadmed/Kesklukud/
Keskluku mootor 2 - juhtmega
Tootja: Mongoose
Kirjeldus:
Keskluku mootor Mongoose 2 - juhtmega.
Hind: 90 EEK.
http://pood.akustika.ee/goods_pictures/ ... tuator.jpg

ja teine
http://pood.akustika.ee/goods_pictures/91_5actuator.jpg
Keskluku mootor 5 - juhtmega
Tootja: Mongoose
Kirjeldus:
Keskluku mootor Mongoose 5 - juhtmega.
Hind: 120 EEK.

sry kui teema uuesti üles tõstsin, aga arvasin, et ehk kedagi veel huvitavad kesklukkude hinnad
jahil
2
21099
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas 21099 »

http://pood.akustika.ee/index.php?GID=315
Kas pult tuleb ise osta?
ja palju maksab??
Vasta