bensiini seier vs tuli

bensiini seier vs tuli

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

bensiini seier vs tuli

Postitus Postitas laizk »

probleem siis selles, et ei tea, kumba uskuda.

kui auto sirgel maal, siis seier üle veerandi paagi (seega üle 10 liitri).

samas kui kiirendada, hakkab see hoiatustuli kohe vilkuma ja kui sõita veidikenegi üles mäge, siis jääbki põlema, kuni normaalse pinnani. sellest võiks eeldada, et sõidan suisa aurude peal.

Kumba siis uskuda?
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

kas tõesti üle 10 liitrit bensiini loksub väiksegi kiirenduse puhul nii palju?
l
Laurix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Mai 2002 15:09
Asukoht: Harjumaa
Autod: M400/1 Omega2.4
Kontakt:

Postitus Postitas Laurix »

võib-olla sul selle tule juhe paagi juurest lahti ja liigub vastu keret/paaki?
põlluralli rules
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Ma arvan, et see mingi eriline viga ei ole, endal on kaa nii, et kui vähem bena paagis, siis kiirendamisel jne hakkab vilkuma, siksi bena andur ei ole lihtsalt nii stabiilne.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Võta pane mõni liiter bensiini kanistrisse ja see autosse ja siis sõida senikaua kuni bensiin saab otsa, siis näed täpselt kaua saab sõita kui tuli vilguma hakkab. Ja kui paagist saab otsa valad kanisrist peale jas sõit jätkub. Stabiilselt põlema peaks vist jääma siis kui paagis on veel 5 l, aga ma pole päris kindel kas kõigil nii on, minu masinal tundub et on.
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

selline see andur lihtsalt on, võiks midagi välja mõelda et ta bena loksumise peale kohe reageerima ei hakkaks:rolleyes

endal oli kusjuures 05-e originaalnäidik palju täpsem ja stabiilsem kui nüüd paigas olev 06-e näidik, ei oska öelda, milles vahe on:( andur ikkagist ju sama mis ennegi:yllatunudnüüd on nii, et tangin täpselt nii palju, et tuli kustub (ca 5l) aga näidik näitab juba otimistlikult veerand paaki:P
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

nii... juhtusin bensu jaama vahelduseks. tuli vilkus väga tihti ja näidik oli peaaegu nullis. pärast 20 liitrit (paak on 40L) tankimist ja sõitma hakkamist keris näidik ennast isegi natuke üle maximumi:yllatunud
näidik on lihtsalt korraliku töö mul lõpetanud:(
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Panin oma masinale 06 armatuuri ja selle näidik näitas alati üle poole paagi, kuigi andur sama. Mingi aja sõitsin ainult lambikese järgi teadsin, et kui see sees siis 5 l umbes järesl. Tule vilkumine ei sõltu näidikust, aga seier küll. Panin siis uue 06 näidiku, see toimib õieti, kuid näitab ikkagi teistmoodi (täpsemalt) kui vana 011 armatuuri oma.
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

seier ja tuli on eraldi süsteemid? tänud. ma siis hakkan ka ainult tuld jälgima, sest seier ajab küll jama, mis jama
p
pronek
Suletud kasutaja
Postitusi: 35
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pronek »

paagis oleva anduri reostaat võib ka jamada.. mul oli sama jama..
vahetasin paagi anduri ää ja nyyd näitab normaalselt..:)
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

mul näitas seier alla 1mest kriipsu paar milli(nagu miinustesse läx juba) aga ikakgi sõitisn ära 5km bensukasse ja olen tähele pand et kui vähe bean paagis siis sõites ei põle panen auto seisma siis ahkkan jälle sõitma hakkab kohe vilkuma
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Sõitma hakates hakkab selle pärast vilkuma, et siis auto liikumine paneb kiirenduse ajal kütuse loksuma, kui aga pikemalt sõita ühtlaselt, siis kütuse loksumine väheneb. Pidurduse ajal peaks samamoodi hakkama.
Enda masinal avastasin seda, et kui autol tuled põlema panna, siis kütusenäidiku seier tõuseb natuke, paar milli umbes. Imelik.
Lambikest see ei mõjua.
Vasta