Küljekarbi liistude tüüblid 2103'ele

Küljekarbi liistude tüüblid 2103'ele

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
Kasutaja avatar
lada420
Foorumi kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Mär 2011 21:17
Asukoht: Talinn
Autod: ВАЗ 2103
Kontakt:

Küljekarbi liistude tüüblid 2103'ele

Postitus Postitas lada420 »

Kuna 2103'ele küljekarbi liistude tüübleid enam ei leidu siis pakun välja alternatiivi mille leidsin Fixuse kauplusest Mustamäe tee 18a. Tüüblid istusid liistu väga tihedalt ning jäid hoidma hästi. Kahjuks ei oska öelda mis auto tüüblid need originaalis on aga lisan paar pilti.
Pilt
Pilt
l
lada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 496
Liitunud: 24 Veebr 2008 20:23
Asukoht: Tallinn
Autod: 2106

Postitus Postitas lada »

Originaal tüübleid on saada BEN autotarbes, Järvel. Tundub nagu need võiksid jääda veel paremaltki hoidma kui originaalid sest originaalidel mingit kindlat serva pole kuhu taha kinni jääb, lihtsalt mingi plastik punn tuleb läbi lüüa, samas ma tagusin enne vist karbi mõlki kui see punn sealt läbi läks ja ega nad eriti hästi ei hoia ka.
n
nomotivation
Foorumi kasutaja
Postitusi: 52
Liitunud: 19 Nov 2010 18:37
Asukoht: pärnumaa
Autod: et küsida nõu ja vajadusel ka nõu anda
Kontakt:

Postitus Postitas nomotivation »

Vana teema aga kas keegi on viimasel ajal näinud kuskil küljekarbi liistudele sobivaid tüübleid?
Samas võib pakkuda ka alternatiivseid lahendusi nende samuste liistude paigaldamiseks.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

01/02 omi oli Veerennis. 03/06 omi eriti ei liigu, viimati nägin osta.ee-s.
Enda dvoikal panin liistud kahepoolse teibiga ja ma tean et ma pole klubis ainus kes seda varianti on kasutanud. Samas võid ju need ka karbi külge kinni liimida.
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

03/06 tüübleid nägin viimati Järvel Auto Benis, olid letis koos lääne tüüblitega väljas.
Vasta