tagurdustulede lüliti

tagurdustulede lüliti

Käigukasti, vedrustuse, pidurite ja veermikuga seonduv
Vasta
a
autopedeenn
Suletud kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

tagurdustulede lüliti

Postitus Postitas autopedeenn »

Probleem selline, et sai mai lõpus käidud Ardi juures käigukasti vahetamas ja peale seda ei tööta tagurdustuled. Ilmselt siis viga lylitis, mis neid peaks põlema panema, või on mingi juhe lahti jäänud. Et ma aga kägukasti ehitust just väga ei tea, siis oleks kysimus, et kuidas kontrollida, milles viga võib olla ja kuidas seda ravida. Ühesõnaga üritaks asja ise korda saada. Või on seal midagi väga keerulist takistamas?
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Lüliti on käigukasti tegumise etsa juures. Võta need juhtmed sealt lahti ja pane omavahel kokku. Kui siis (süüde sees) tuled põlevad on viga lülitis või juhtmete ühenduses lülitiga. Kui siis ei põle tuleb viga otsida mujalt.
C
a
autopedeenn
Suletud kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas autopedeenn »

kui juhtmed kokku panna, siis asi toimis. seega küsimus, kuidas vahetada lülitit ja mis v6ib see lüliti umbkaudu maksta?
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Lüliti keera 19padruniga (vist oli) välja ja uue tagasi. Juhtmed külge - ja nii lihtne see oligi.
Hinda ei tea. Seda pead poest küsima. Arvan, et 30 eek tuuris.
C
Kasutaja avatar
Kert
Foorumi kasutaja
Postitusi: 118
Liitunud: 14 Mär 2002 07:50
Asukoht: Tallinn
Autod: 21013

Postitus Postitas Kert »

Nende uute lylititega olen mina 2x alt läinud. Et kui poest ostad, siis kysi kindlalt tsekki, et hiljem oleks võimalik ringi vahetada.
Endal tegin vana korda, nende põhiviga on see et klemm murdub ära. Võtsin siis uue lyliti kuljest klemmi ja tinutasin vana lyliti kylge. Käras oma 2 aastat ja siis murdus uuesti lahti :(
a
autopedeenn
Suletud kasutaja
Postitusi: 27
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas autopedeenn »

Tänud abi eest, lüliti õnnestus maha kruvida vana käigukasti pealt ja asi töötab taas.
Vasta