tagum. stabikas

tagum. stabikas

Käigukasti, vedrustuse, pidurite ja veermikuga seonduv
Vasta
l
Laurix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Mai 2002 15:09
Asukoht: Harjumaa
Autod: M400/1 Omega2.4
Kontakt:

tagum. stabikas

Postitus Postitas Laurix »

niipalju olen uurind erinevatest allikatest et lada tagum. "stabikas" ei anna mingit efekti...vaid on vaja sinna lisa stabikas panna...mõtlesin üle küsida et kuidas oleks kõige kavalam see panna... ise plaanin ühte moodi...mul sellest isegi pilt olemas...keegi võiks õpetada kuidas neid siia panna...näitaksin siis pilti ka...ei viitsi koguaeg kellegile neid saata, et too siis need üles paneks!:rolleyes

Lisanud Critical: Piltide lisamise kohta tegi olaaf kunagi asjaliku õpetuse kus on kõik puust punaseks ette tehtud -> http://www.hot.ee/olaaf/FTP/
põlluralli rules
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Ma küll ei saa aru millist stabikat sa mõtled? Kui jutt on diagonaal stabikavardast siis kuidas ta siis effekti ei anna. Kui teda poleks ujuks ju auto hullusti teel. Ise olen sõitnud sellise auto taga millel varras ripakil ja näind.
C
r
raitl
Suletud kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas raitl »

Stabika eesmärk on hoida tagumist silda paigal, ning hoida auto tagumist osa küljelt-küljele õõtsumast kurvis. Või vähendada seda. Lada "stabikal" on üks ainus eesmärk.... Takistada tagumise silla lahkumist kere küljest. ;) Ütlen 'takistada' sellepärast, et ära ta seda ei hoia.
k
krl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 19 Sept 2008 15:38
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 2106
Kontakt:

vaata romulast

Postitus Postitas krl »

vatta romulast mingi veiksema jaapanlase esistabikas. Natu kinnituste tegemist ja kompunnimist ja valmis ta ongi:yllatunud
a
AaClub
Foorumi kasutaja
Postitusi: 189
Liitunud: 13 Nov 2003 22:54
Asukoht: Tallinn Liiva
Kontakt:

Postitus Postitas AaClub »

Milleks jäigale sillale lisa stabikaid ? Ma pole oma lühikese elu jooksul küll kuulnud, et keegi rallisõitjatest ka neid tagasillal oleks kasutanud. Brunsa arendas omalajal vazidest maxi välja, mis üldse arendada suudeti sel ajal ja mingeid lisa stabikaid küll ei old seal !
:yllatunud
Tuleb lihtsalt tugevdada silda ja stabikate kinnitusi. :cool:
Vasta