pööratud veljed

pööratud veljed

Käigukasti, vedrustuse, pidurite ja veermikuga seonduv
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Midagi sigle jutu sarnast tean minagi, kuid lihtsalt seltskonnas räägiti ja jäi kõrva, et neid laiasid lada orig. velgesid kutsutakse nn. pööratud velgedeks...
minu teada treitakse see rumm pooleks ja sinna vahele läheb jupp sama suurusega rummust (keevitatakse) ja siis nii ongi laiem...no offence kuid rahvasuu räägib igatsugu asju:)
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
h
hellzix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 16 Mai 2003 13:08
Asukoht: Lõuna Läänemaa
Autod: 85a. 21061

Postitus Postitas hellzix »

On omal olemas 06 veljed milledel südamik tsentrist välja(sisse)viidud.Jama selles et viltu kokku keevitatud.Poole suvega oli uutel kummidel traadid väljas.
Sinu jaoks on see ainult Ziguli.
NEEGER

http://www.isms.ee/in.php?id=sly
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

To RS: noh jah seda kyll et kivadest eemale aga ma mõtli ikka mootori võimsust, noh said aru kyll;)
Ilmselt selle minu uue masinaga on nii et Sa ilmselt oled siis juba GOLF KITCAR'i roolis kui mina oma VAZ-VFTS'iga õhtale jõuan:)
mõtlen seda, et ega sa sis ladast enam midagi pea;)

Aga sedan't kyll ei tea kas neid 8"ATS'e kutsutigi nn. pööratud velgedeks või mitte aga nad EI ole pööratud vaid ongi sellised tehasest tulnud - PEACE
r
rs racing
Suletud kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rs racing »

Esialgne postitaja skahar
To RS: noh jah seda kyll et kivadest eemale aga ma mõtli ikka mootori võimsust, noh said aru kyll;)
Ilmselt selle minu uue masinaga on nii et Sa ilmselt oled siis juba GOLF KITCAR'i roolis kui mina oma VAZ-VFTS'iga õhtale jõuan:)
mõtlen seda, et ega sa sis ladast enam midagi pea;)

Aga sedan't kyll ei tea kas neid 8"ATS'e kutsutigi nn. pööratud velgedeks või mitte aga nad EI ole pööratud vaid ongi sellised tehasest tulnud - PEACE
Sain aru ikka, pole probleemi. :P

Aga kui mul selleks ajaks, kui sina oma uue pilli valmis saad juba Kit Car on, siis peab küll kusagilt USAst rikas vana sugulane välja ilmuma või olen kusagilt rikka naise leidnud :lol. Ega ma muidu Ladaga sõidaks, kui raha palju oleks. Aga samas seda ma ei kahetse, et hakkasin tasapisi oma jõududega Samaari nokitsema, minu arust on siia Eestisse rallidele ta justkui loodud ja peamine on see, et juppe on ka võtta ja oma mõistus käib üle. Ja õnneks on mul üks hea sõber ka, kes selles asjas mind aitab ja vast Samaari alal siinkandis üks pädevamaid on. Ta küll praegast juba "suurte" meeste mängumaal aga garaazist juppe ikka leiab. Seega usun, et kui tahtmist jagub ja joppab, siis äkki kunagi õnnestub meil ka koos starti saada, hirmus tahtmine see sportralli ikka ka ära proovida, ükskõik, kas siis aasta, kolme või 10 pärast. Vot siuke lugu :P
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

NOh eks elu näita!!!!
kuid ega ladaga ka odav ei ole, millegagi pole odav kui tahad VÕITA!!!!!


ok, aga ma ka mõtlen juba midagi....:cool:
ja kui rajale saame siis kaeme:D
m
massa37
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas massa37 »

mul tuttaval olid passati pööratud veljed 05-le alla keeratud, päris kena!!! Kusjuures, rummu osa õiget pidi, aga ylejäänud teistpidi--->>> lahti lõigatud, ymber pööratud ja uuesti kinni keevitatud
s
siilike2
Suletud kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas siilike2 »

hmm...ega need veljed on ilu pärast...siis tuleb nagu olex velg laiem siis lased ära kah nikeldada ja ongi valmis...
b
banof
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

pööratud veljed

Postitus Postitas banof »

muide mina olen näinud ühte mosset millel oli pööratud veled ümber(ratas alt ära keeratud tagurpidi velg pandud ja uuesti alla pandud) värviti punaseks ja tehti kabrioletiks...
päris kena vaade oli..ei tia kas sigullil saab nii teha aga mossel igatahes oli tehtud :ylbe
k
kummisuitsetaja
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kummisuitsetaja »

Esialgne postitaja banof
muide mina olen näinud ühte mosset millel oli pööratud veled ümber(ratas alt ära keeratud tagurpidi velg pandud ja uuesti alla pandud) värviti punaseks ja tehti kabrioletiks...
päris kena vaade oli..ei tia kas sigullil saab nii teha aga mossel igatahes oli tehtud :ylbe
Niimoodi saavad minuarust rattapoldid suurema koormuse.Ma paneks need aind taha;)
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

Esialgne postitaja Kummisuitsetaja
Esialgne postitaja banof
muide mina olen näinud ühte mosset millel oli pööratud veled ümber(ratas alt ära keeratud tagurpidi velg pandud ja uuesti alla pandud) värviti punaseks ja tehti kabrioletiks...
päris kena vaade oli..ei tia kas sigullil saab nii teha aga mossel igatahes oli tehtud :ylbe
Niimoodi saavad minuarust rattapoldid suurema koormuse.Ma paneks need aind taha;)
ratta poldid polegi nii suur mure kui on rattalaagrid...kui velg ringi pöörata siis suureneb oluliselt laagrile surve
Vasta