21011 blokeeruv tagaratas

21011 blokeeruv tagaratas

Käigukasti, vedrustuse, pidurite ja veermikuga seonduv
Vasta
v
vilkuj
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

21011 blokeeruv tagaratas

Postitus Postitas vilkuj »

Probleem siis järgmine: 21011-l jääb edaspidi sõites ja tagurpidi sõites juhipollne tagaratas kinni nii umbes peale 3 pööret. Klotsidega tundus korras olevat. Äkki kellegil on analoogset viga esinenud. Mis teha?
l
Laurix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Mai 2002 15:09
Asukoht: Harjumaa
Autod: M400/1 Omega2.4
Kontakt:

Postitus Postitas Laurix »

klotsid ikkagist arvan ma...võta klotsid ära korra ja vaata, kas jääb ikka kinni? kui jääb, siis vbl diffris midagi korrast ära
põlluralli rules
h
hullmaks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 08 Jaan 2004 14:31
Asukoht: Tallinn, mustamäe
Autod: vaz2105
Kontakt:

Postitus Postitas hullmaks »

klotsiservad lahti, käsipidur liiga peal, rattalaager kutu?teha pole muud kui võta lahti ja vaata mis sees on,
-
v
vilkuj
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas vilkuj »

Klotsiservad olid kinni, seda kontrollisin kohe ja käsipidur ei sa ka peal olla, kuna teine ratas käib ilusti. Kas võib olla et rattalaagri midagi puruks ja siis see kiilub kinni
k
kriisa
Suletud kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kriisa »

Endal on ka sama probleem olnud, 100% kindel ma polegi millest see probleem tekkis, tundus, et üks veljepolt oli liiga pikk ja tagurdades takerdus käsipiduri hoova taha ja blokeeris ratta. Käiasin lühemaks ja enam probleemi polnud siis. Teinekord oli ka sarnane asi, siis päris blokeerinud, tagurdades nagu pisut kinni võttis, siis olin ekstsentrikust liiga palju koltse peale keeranud ning trummel arvatavasti pisut ellipsis oli ja siis kinni võttis. Uuri polte ja vaata kas nende otsad pole kuskile vastu käinud, kui on siis läigivad poltide otsad ja jäljed peal.
k
kidd
Suletud kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kidd »

see
"...tagaratas kinni nii umbes peale 3 pööret..."
viitab katkisele rattalaagri separaatorile.
ehk siis laagrivahetus, või kui laisk oled,pooltelje
vahetus.

priit
p
pingvin
Suletud kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pingvin »

Minul oli taoline probleem, tagaratas kiilus kinni küll natuke pikema sõidu ajal aga vahel ka siis kui hakkasin parkimiskohast välja sõitma. Vahetasin ka difrit ja pooltelge aga ikka oli sama värk. Lõpuks keerasin klotsid eemale trumlist, mul nimelt mitteisereguleeruvad klotsid ja siis kadus see kinnikiilumine ära. Ilmselt ei tohi klottse liiga peale keerata. Muud ma ei oska arvata.Mul oli ka 011.
Vasta