Hülssimine

Hülssimine

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
p
pvr
Suletud kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Hülssimine

Postitus Postitas pvr »

Asi ei puuduta küll ¹igulid, aga siiski ei oska mujalt ka nägu kysid jne.
Selles foormumis on küll räägitud hülssimisest, aga siiski otsusasin oma teema taha, tahax teada mida vanemad tegijad oskavad mulle rääkida mosse 412 mootori hülssimisest volga hülssidega, ma olen kuulnud(kylamehed rääkisid), et maru kõva mootor saab, et oli hea Leningraadis käija, kurke myymas. Ise olen uurinud raamatutest nii palju kui saab, aga mu raamatukogu kipub napiks jääma ikkagi.
Täpsemalt huvitax: mida tuleb tha mosse blokiga(augud suuremax veeretada) mida taha volga hylssidega(lyhemax lõigata/peenemax treida), kus seda teha saax, kui palju see lähex maxma, ja kui kellelgi juhtub olema siis ka pilte mosse ja volga blokkidest(eriti tahax volga bloki/hülsi läbilõiget).
Vahest oskab keegi kosta midagi, olen ennegi abi saanud siit järsku saab seegi kord midagi huvitavat teada
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Olen kuulnud et jahutusega pidi probleeme olema peale Volga hüllsside panekut. Ploki ja silindri seina vhele pidi jääma liiga vähe jahutusvedeliku ringluseks ruumi. Muud nagu kosta ei oskagi.
C
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Jah, mind ka huvitab see. kas keegi oskab öelda mulle volga kolvi sõrme välimist läbimõõtu?
k
kidd
Suletud kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kidd »

Sellist hylssimist on edukalt praktiseerinud
RS motorsport ( http://www.hot.ee/bagiweb ) yhel oma esimestest bagidest .Ma kyll ei mäleta et neil oleks olnud probleeme jahutusega.
Samas oli bagil kasutusel ka mosse radiaatorist suurem radikas. See mootor peaks kuskil eestis veel siiani ringi sõitma.
Täpsemalt tasub kysida bagiweb@hot.ee
või bagi@one.ee
Vasta