Mootor kõvemini käima...

Mootor kõvemini käima...

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
m
marco123
Suletud kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Mootor kõvemini käima...

Postitus Postitas marco123 »

Kuulge olen kuulnud et kui sixil õhupuhastikaan pealt ära võtta pidi hakkama natuke paremini käima...kas see on õige...ja kui hakkab siis võix ju selle õhupuhasti minema visata ja karpale mingi kummitoru peale aretada ja siis kapotile plekist õhuvõttur teha...sinna vahele mingi väike filter et sitta karpasse ei lähex...bensutüüsid väheke suuremax teha ja hakkabki paremini liikuma...võtab küll vist ainult rohkem bensu...samas on mulle räägitud et kõlma õhku mahub silindrisse rohkem kui sooja nii et võix ju külma õhu karpasse suunata ja plokikaane veeaugud kinni panna(need mis kollektorisse lähevad)siis ka kas suuremad düüsid sisse või siis ise düüsid suuremax teha...ja peax nagu paremini käima hakkama...kuigi talvel võib nats rohkem juua...:rolleyes
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

siin sellest õhufiltrist räägitud

http://fast.serve.ee/foorum/viewthread.php?tid=185
t
tamps19
Suletud kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tamps19 »

võid ka lihtsalt õhufiltri kopsikul küljed ära lõihata ja minek on tunduvalt parem. talvel ei ole hea kasutada kuna bensu kulu on suur.:)
2
2104
Suletud kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas 2104 »

Minema ta hakkab paremini, olen ise järgi proovinud. Talvel ei saa lahtise filtriga sõitta, sest düüsi otsad külmuvad ära ja ei saa enam kütet peale.
Kui väga suur huvi siis mul olemas õhufiltri topsik millel äär äralõigatud.
m
marco123
Suletud kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas marco123 »

Kuule 2104...mis sa arvad et ma ei oska relakat kasutada we...ma saan ise ka ju selle tehtud...
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

Aga siis talveks tuleb õhufiltri kere ära vahetada v?
m
marco123
Suletud kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas marco123 »

No muidugi on vaja talvex õhufiltri kopsik ära vahetada...muidu külmub kinni ju...:spin
Vasta