nukkvõll

nukkvõll

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
c
connec
Suletud kasutaja
Postitusi: 14
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas connec »

Esialgne postitaja tuhajuhe
Noh jah,kuda kellele kas jututuba või foorum.
Klapi vedrud nüüd eriti küll klapi suuruse ja nuki tõusust ei sõltu.Kui ikka väsinud tuleb uued panna.Ja mida suuremad pöörded seda kangemad vedrud peaks olema.Aga väga tugevaks ka ei saa ajada.
hei tuhajuhe lugesid sa äkki ka silveri juttu seal kui ma ei eksi oli piisavalt selgelt öeldud et arvud on sölltuvuses
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Kahju, et keegi (mina kaasaarvatud) pole suutnud mingeid konkreetseid valemeid leida veel. Otsigem neid. Aga niipalju kui olen uurinud, hakkan tähele panema, et arvestada tuleb ka õhu (küttesegu) massi, selle liikumise kiirusest tulenevat inertsi. See omakorda sõltub kanalite suurusest. Omakorda arvetatav suurus nukka valides. Tänavaautodele ei soovitagi mingi a la 300-kraadist nukka sest see ei tee muud, kui liigutab pöördemomendi üles. Madalatel pööretel jõudu pole. :(
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

No MossOpeli jutt läks nüüd küll nii targaks et kas ta ise ka aru sai mida õelda tahtis. Ma lugesin küll mitu korda aga kõigest nagu aru ikka ei saand.
Silveri jutt ei anna ka enamusele siin liikujatest mitte kui midagi. Kui rääkida inseneri keeles siis ütlevad enamus MÕHH.
C
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Kuna mootoreid teevad ikkagi insenerid siis mootorite veel paremaks tegemine nõuab ka päris palju teadmisi (ei, ma ei kiida ennast, olen isegi veel päris võhik) seega pole veel endal ühtegi tööd ette näidata aga antud nukka puhul millest just rääkisin: 300 kraadi teeb väntvõll (mitte nukkvõll) selle aja jooksul kui klapp on avatud. muidugi on ka siin erinevaid mõõtmismeetodeid.
Vasta