2101,mopeed,1975

2101,mopeed,1975

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
m
mopeed
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 03 Aug 2011 11:29
Asukoht: märjamaa rapla
Autod: vaz 2103

2101,mopeed,1975

Postitus Postitas mopeed »

Tervist!, mõni nädal on juba käsil olnud ,ajamahukas,üpris kulukas, kuid samas huvitav ja äge projekt.Teemat olen püüdnud, mitu korda teha , kuid igakord olen jätnud pooleli, kuna olen kartnud saada halba tagasisidet ( Mõtetu vms). Siiski ma olen siin, ning tegin teema ,et saaks nõu küsida, kuna olen noor ja alati kõigile lahendustele ei tule. Esimene asi mis tehtud sai sai auto osadeks kisutud , ja mootorit maha võtma hakatud, sellega ei läinud kaua kuniks oligi mootor maas... Uut süda otsides , tuli hoopis ,idee et paneks autole bmw mootori peale.. Mõeldud ,tehtud said nädalaga omale osad facebooki vahelendusel kokku korjatud. Tänud kõigile kes sellega abiks olid. Esimene töö mis oli sai kapotialt piduri töösilinder eemaltatud,ning juhtmestik, siis lõikasin relakaga kardaanitunneli sisse ära. kõigest kirjutan pikemalt homme , siis tulevad pildid, sest pean nad enne mõõtu tegema. :)

Pilt
Vasta