21063, pedrox, 1985

21063, pedrox, 1985

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
Kasutaja avatar
pedrox
Foorumi kasutaja
Postitusi: 586
Liitunud: 04 Sept 2005 15:07
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 21061, Vaz 21063, Audi A2 1.4, Audi A6 Allroad 2.7 Biturbo

21063, pedrox, 1985

Postitus Postitas pedrox »

Tere jälle üle pika aja.

Tegemist on siis minu teise projekti kaksikõega, mille ostsin 2014 sügisel ning jätsin seisma kuni kaks nädalat tagasi teda üles turgutama hakkasin ühe spetsiaalse ürituse tarbeks.

Läksin asjaga aga hoopiski nii hoogu, et põhimõtteliselt on kõik tehnilise poole pealt välja vahetatud mis seda vajas. Lisaks sai ta enda alla ka projekti valuveljed uute rehvidega kuna plekkveljed riivasid silma liiga palju minu jaoks.

Tulevikuplaane suurejoonelisi mul temaga ei ole said lihtsalt sõita aegajalt suvel. Talveks läheb ta jällegi lattu seisma. Ahjaa, mootoriks on tal siis tagasihoidlik 1.3 millega algul oli üle aastate päris harjumatu sõita kui igapäevaseks liikuriks on 2.8 liitrine ning tegemist on veel originaalvärvi all oleva liikuriga.

Hetke murekohad on veel vahetamist vajav käigukasti padi (ootan juba pea kolmandat nädalat), puuduolevad suunatuled (pole isegi veel uurinud mis viga võib olla) ning amortisaatorid tuleb ka välja vahetada.

Paar pildikest ka siis (paremaid saab siis kui telefon ja arvuti omavahel sinihamba kaudu jälle suhtlema vaevuksid hakkata) :

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
veljo15
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 25 Juul 2010 17:47
Asukoht: Harjumaa,maidla
Autod: 2101 - 210V8 - 2105 - 2106 - 2x2107 - Niva - Vis

Postitus Postitas veljo15 »

Täitsa sile ning korralik kuuekas !
Mis/Mille velgedega tegu ?
Edu ;)
Ladapisik--PISIK KOGU ELUKS !!!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

veljed fiat coupe
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
Marek504
Foorumi kasutaja
Postitusi: 210
Liitunud: 31 Aug 2006 21:53
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas Marek504 »

Kapslite järgi tunduvad minu vanad veljed R16 laiust oli vist 6.5"
Tilkuritel mitte tülitada...
Kasutaja avatar
pedrox
Foorumi kasutaja
Postitusi: 586
Liitunud: 04 Sept 2005 15:07
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 21061, Vaz 21063, Audi A2 1.4, Audi A6 Allroad 2.7 Biturbo

Postitus Postitas pedrox »

 
Marek504 kirjutas:Kapslite järgi tunduvad minu vanad veljed R16 laiust oli vist 6.5"
Täpselt nii. Sai need sinult soetatud 2009 aastal, kuni siiani seisid nurgas oma aega ootamas. Laius isegi 7" täpsemalt.
Kasutaja avatar
pedrox
Foorumi kasutaja
Postitusi: 586
Liitunud: 04 Sept 2005 15:07
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 21061, Vaz 21063, Audi A2 1.4, Audi A6 Allroad 2.7 Biturbo

Postitus Postitas pedrox »

Nädala eest sai vastu võetud otsus, et sinine peab ülevaatuse saama. Et see juhtuks, tuli tegelikult päris palju vaeva näha:

Eelnevalt vahetasin märtsis kõik piduriklotsid ning töösilindrid, samuti läks uus vaakumvõimendi ja peasilinder. Summutijooks kõige täiega uus.
Uus siduriketas, -korv ning töösilinder. Veepump ja stabilisaatorvarda puksid.

Nüüd mais amortisaatoreid vahetades jõudsin otsaga alumiste õõtshoobade vahetuseni ning seejärel kogu puksiringi vahetuseni. Käigukasti padja sain ka uue panna. Õõtsad läksid tugevamad ning puksid väidetavalt nn "esinduse omad", karbi sees ja puha. Amortisaatoriteks seekord Sachs Super Touring mitte nagu mu teisel sinisel, millel KYB Excel-G'd on.

Pildil siis kaks 063, mõlemad said suurema hoolduse.
Pilt

Ning tänasest legaalselt liikluses osalemas. Sai teine TÜVs kiita isegi.
Pilt
Vasta