2121, Laskarpoiss, 1988

2121, Laskarpoiss, 1988

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Suletud
Kasutaja avatar
Laskarpoiss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 18 Juul 2010 15:32
Asukoht: Rapla / Helsingi
Autod: Vaz 21013 80a. Voyager 99a. GMC Typhoon 92a.

2121, Laskarpoiss, 1988

Postitus Postitas Laskarpoiss »

Tere siinne pere!!!

Sai soetetud omale siis esialgu garaaži vana hea niva. Mõtteid niva ostust on käinud vahelduva eduga peas juba umbes kümmekond aastat, nüüd lõpuks sai asi reaalsuseks. Kuna elan Helsinkis siis sai Tallinnast koju lohistatud, parandan, täitsa sõidetud ja äsja ülevaatuse läbinud 2121. Väljalaske aastaks autol 1988 ja mootor 1,6 59kw. Ostetud uuena eestist, läbisõidust ja eelnevast ajaloost pole aimugi. Plaan siis auto täielikult taastada ja natuke ümber ehitada, esialgu kere ja sisu, ning siis hiljem ka teine mootor aiste vahele panna, midagi tummisemat (või originaali järgi aidata). Auto tuleb vaid taga veoline, võimalikult madal ja ilusa pärla värviga, koopalaiendid jne. Ma tean et se on enamusele vastuvõetamatu et "niva ja madal", kuid mulle just meeldib nii, seda enam et sellist varianti just tihti ei näe, kui üldse. Tööd selleks on rohkem kui küll, sest hetke seis on suht nutune, kui mitte ütelda et masendav :P . Kuid loodan siit lisa motivatsiooni saada ja tugevaid ja häid näpunäiteid. Hetkel siis seis selline nagu järgnevatelt piltidelt näha. esialgu oleks kohe järgmiseid plekke uusi vaja kusagilt, karbid, esipõll, taga põll, ning eks näis mis veel, ilmselt mitu mitu ruutmeetrit plekki ja kõvasti keevitustraati :) . Kui kellegil plekke ja häid näpunäiteid jagada, siis olen avatud õpetustele ja pakkumistele.


Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
martin13
Foorumi kasutaja
Postitusi: 163
Liitunud: 28 Aug 2013 17:58
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2105 rallikas, 2105, 2106, BMW e30

Postitus Postitas martin13 »

Tundub väga huvitav projekt tulema. Soovin selle elluviimiseks palju jõudu järjepidevust. Igatahes ootan huviga juba madalat nivat :D
Kasutaja avatar
01vaz01
Foorumi kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 20 Sept 2010 22:00
Asukoht: Pärnu
Autod: vaz 2101, 2107, bmw 535d

Postitus Postitas 01vaz01 »

Mõte on lahe ja olen sellise projekti poolt! Kuid sellise projekti teostamisel on üks suur viga, et oled nii halvas seisus kere ostnud. Mina vaataks korraliku kere poole mille ostuhind küll kallim kuid vana lappida veel kallim ja ajamahukam.
Kõva motti.. :)
Kasutaja avatar
Laskarpoiss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 18 Juul 2010 15:32
Asukoht: Rapla / Helsingi
Autod: Vaz 21013 80a. Voyager 99a. GMC Typhoon 92a.

Postitus Postitas Laskarpoiss »

Kere mäda jah. Kuid tahangi just hukule määratud asja taastada, seda sydamelähedasem omale saab ja ega ned kogemused mööda kylge maha ei voola. Ennem tuleb garaazist teine suve auto liikvele saada, siis ruumi seda lahkama hakata. Ajaga on nagu on, kuid kyll ta ykskord valmis saab.
Kasutaja avatar
Laskarpoiss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 16
Liitunud: 18 Juul 2010 15:32
Asukoht: Rapla / Helsingi
Autod: Vaz 21013 80a. Voyager 99a. GMC Typhoon 92a.

Postitus Postitas Laskarpoiss »

Pean oma sõnu sööma. Kõik räägivad ja laidavad seda toorikut maha niimis hirmus, jah lähemal vaatlusel asi ikka jube mäda mis mäda. Sai siis proovipärast soome lehele müüki pandud sellises seisus nagu on ja ära ta mult garaasist viidigi. Asemele tuli kohe Vaz 21013 80a. Ilma roosteta isend. Eks ma veel pole seda niva plaani peast visanud, kuid hetkel se jääb soikku kahjuks. Kunagi ei tea mis tulevik toob. Ehk toob raha ja aegagi juurde :D Niiet selle teema võib siit foorumist kustutada hetkel.
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Administreeriv toiming

Postitus Postitas ando »

 ! Sõnum kasutajalt: ando
Teema on suletud.
Jõud taga, peab minema.
Suletud