21063, Mar, 1985

21063, Mar, 1985

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
m
Mar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Jaan 2015 19:42
Asukoht: Tartumaa
Autod: 21063

21063, Mar, 1985

Postitus Postitas Mar »

Tervist, mõtlesin ka enda autost siia teema teha, et hiljem oleks hea vaadata kuskilt mis tehtud on. Auto sain oma vanaisalt kuid mitme autoga polnud mul midagi teha seega sai ta sõbrale maha müüdud. Aasta hiljem mõtles sõber auto maha müüa ja ostsin ta tagasi. Kere on üsna heas korras, väliselt tahab veits tööd aga põhi selle eest väga korralik. Auto on talve näinud ainult viimased 2 aastat, enne seda sõideti vaid suviti. Mina olen autol vahetanud ühe rooliotsa, tagumised piduritorud ja vooliku. Auto läbis puhtalt ülevaatuse.

Mõned pildid sellest milline varem oli:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Kui auto minu kätte jõudis võtsin katusereelingud ära, paigaldasin kohe teise rooli ja mõned ledid.

Pilt

Pilt

Pilt

Sain natukene aega sõita ja juhtus niimodi:

Pilt

Pilt

Ja siis veel mõned niisama pildid:

Pilt

Pilt

Pilt

Praegustest plaanidest niipalju, et vaja vahetada termostaat ja ette tulevad natukene sportlikumad istmed.

Kevadel on plaanis auto üle värvida, reelingud külge tagasi, originaal rool tagasi, nahksisu otsida, ledid tavaliste pirnide vastu vahetada.

Kui kellegil on siis võib pakkuda ka esiklaasi, tagatulede klaase, tagumist stanget ja kahte plekkvelge.
m
Mar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Jaan 2015 19:42
Asukoht: Tartumaa
Autod: 21063

Postitus Postitas Mar »

Nonii, vahepeal siis pole väga midagi teinud, ainult ringi sõitnud. Mõned pildid ka:

Sai toodud sellised istmed, ühte ka sisse proovitud kuid arvatavasti ikka neid sisse ei pane:

Pilt

Pilt

Vahepeal juhtus ka väike õnnetus:

Pilt

Siis igavusest 9j laia velge alga proovitud:

Pilt


Kui nüüd millalgi garaazi puhtaks saab ja mingi väikse ahjukese sisse, siis kakun juba järgmine kuu pilli laiali ja hakkan vaikselt kerega tegelema.
m
Mar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Jaan 2015 19:42
Asukoht: Tartumaa
Autod: 21063

Postitus Postitas Mar »

Nonii, palju aega juba mööda läinud ja kahjuks pole jõudnud siia midagi kirjutada, küll aga autoga olen natukene jõudnud tegeleda. Seis siis hetkel selline.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Vasta