21011, makuu, 1978

21011, makuu, 1978

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1464
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

Huvitav, et soomes olen näinud mitmeid Ladukeid ilma stangedeta avalikult sõitmas, parandage kui eksin aga minuarust on see stange rohkem nagu auto muude keredetailide kaitseks, siksil ta mingit tugevduse ülesannet ei täida ju.
Teine asi on Samarate jt. lääne masinatega.
Et on se stange seal siksil või ei...rohkem nagu omaniku enda asi

Palju värvi kulus ja mis värvi ja värvimise kulud kokku läksid?
Kas Lada värve segatakse koodide järgi või kuda see käib?
Ja mis firma värvi kasutasite?
Festina lente!
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

 
VäikeMägilane kirjutas:Huvitav, et soomes olen näinud mitmeid Ladukeid ilma stangedeta avalikult sõitmas, parandage kui eksin aga minuarust on see stange rohkem nagu auto muude keredetailide kaitseks, siksil ta mingit tugevduse ülesannet ei täida ju.
Teine asi on Samarate jt. lääne masinatega.
Et on se stange seal siksil või ei...rohkem nagu omaniku enda asi

Palju värvi kulus ja mis värvi ja värvimise kulud kokku läksid?
Kas Lada värve segatakse koodide järgi või kuda see käib?
Ja mis firma värvi kasutasite?
Värvi läks umbes 5l kuna sai 3 korralikku kihti peale lastud, eeltöö tegime ise ja selle hinda ei oska kokku öelda kuna seda sai nii pikaajaliselt tehtud , värvis üks tuttav sümboolse summa eest, värv ja värvimine läks maksma umbes 350 euri.
Nagu värve ikka segatakse, ütled auto margi ja koodi ja segatakse valmis ( Lada 425 ) . Värv sai ostetud jõgevalt keremeistrist ja seal nad vist kasutavad Ars colori värve .
o
osaw
Foorumi kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 23 Dets 2010 00:18
Asukoht: Türi
Autod: 21033

Postitus Postitas osaw »

Nõustun teistega, et 01 on nii klass masin, et ei võtaks sellelt stanget ära, AGA kõik autod ei peagi ühesugused olema.

See JDM välimus, mille sahk ja stangetus loovad (taotuslik või mitte), loob sobiva pinnase sellega edasi minna. Võid näiteks proovida panna peegli ukselt edasi.
akna servas: http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbeyw ... 4_1280.jpg
tiival: http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbeyw ... 4_1280.jpg :(

proovi mõne üleliigse 01 kettaga. teibi tiivale ja vaata kui nilbe jääb. VT ütleb, et antenni kohas mitte väga rõve:

igastahes jõudu.

//värskelt värvituna ei pruugi see just kõige oodatum ettepanek olla muidugi.
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

 
osaw kirjutas:Nõustun teistega, et 01 on nii klass masin, et ei võtaks sellelt stanget ära, AGA kõik autod ei peagi ühesugused olema.

See JDM välimus, mille sahk ja stangetus loovad (taotuslik või mitte), loob sobiva pinnase sellega edasi minna. Võid näiteks proovida panna peegli ukselt edasi.
akna servas: http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbeyw ... 4_1280.jpg
tiival: http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbeyw ... 4_1280.jpg :(

proovi mõne üleliigse 01 kettaga. teibi tiivale ja vaata kui nilbe jääb. VT ütleb, et antenni kohas mitte väga rõve:

igastahes jõudu.

//värskelt värvituna ei pruugi see just kõige oodatum ettepanek olla muidugi.
Mõte oleks muidugi hea aga siis jääb juhiuksele 2 auku mida ei ole võimalik kuidagi viisakalt katta.
Aga aitähh mõtte/soovituse eest , kõik sellised ideed alati teretulnud. Endal oli mingi mõte, et ei tea kas sobiks kui katus ja tagumine piit oleks valge? Endal kahjuks photoshopi skilli ei ole, kui kellegil on oskusi siis oleks väga tänulik ühe sellise pildi eest:)
o
osaw
Foorumi kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 23 Dets 2010 00:18
Asukoht: Türi
Autod: 21033

Postitus Postitas osaw »

Ma just koperdasin selliste otsa kui peeglite asukohtasid otsisin... Punastel on see levinum: http://avto21to.narod.ru/sany1007.jpg aga ühe sinise mudeli leidsin küll: http://galleryplus.ebayimg.com/ws/web/1 ... 0x1000.jpg

ma ei tea kui suured peegli poltideaugud on, esijalgu saaks sinna mingid punnid ette panna (analoogsed nagu golfidel tagumise kojamehe kaotamiseks kasutatakse) Aga kui sa hakkad juba valge ja mustaga värvima...
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

 
osaw kirjutas:Ma just koperdasin selliste otsa kui peeglite asukohtasid otsisin... Punastel on see levinum: http://avto21to.narod.ru/sany1007.jpg aga ühe sinise mudeli leidsin küll: http://galleryplus.ebayimg.com/ws/web/1 ... 0x1000.jpg

ma ei tea kui suured peegli poltideaugud on, esijalgu saaks sinna mingid punnid ette panna (analoogsed nagu golfidel tagumise kojamehe kaotamiseks kasutatakse) Aga kui sa hakkad juba valge ja mustaga värvima...
Ma ei hakka kohe värvima ma lihtsalt küsisin, kuna ma ei teadnud kuidas sihuke asi välja võib näha.
Ja peegli kohapealt esiteks jäävad need punnid koledad ja värskelt värvitud tiiba ei hakka kruvi sisse keerama.
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

Esimesed suuremad sõidud tehtud ja mingit suuremat viga pole välja ilmund, kuid maanteel sõites ikka undab kõvasti, siit ka küsimus kas kellegil oleks pakkuda hea hinnaga 5 käigulist kasti ja tunneks puudust veel klaasipesu vedeliku kotist (kui kellegil on korralikku) ning tagaklaasi kardinast .
Kui kellegil on pakkuda siis U2U !
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Qunts
Foorumi kasutaja
Postitusi: 367
Liitunud: 11 Sept 2012 19:48
Asukoht: Planeedil MAA; Tallinn.
Autod: Vaz 2105, 2107 ja Zaz 966
Kontakt:

Postitus Postitas Qunts »

Sinu autot olid juba kohaliku lehe (fb) fotograafid kusagil linnapeal näinud :D
Ei ole nii rikas, et osta odavat ....
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

See on jah uskumatu kui palju see masin pilke püüab ja nagu täiesti võõrad inimesed tulevad ligi ja hakkavad jutustama :D
i
IngmarSid
Ladaklubi Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 24 Jaan 2012 19:42
Asukoht: Tartu
Autod: 21011 avtoexport

Postitus Postitas IngmarSid »

Mulle näiteks meeldib kopikas ilma stangedeta. Enda omaga mitu suve talve ilma ringi kimanud. Auto läheb kuidagi eriti armsaks juntsiks kui tal stangesid pole.
overkill is just about enough
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

Vahepeal kõvasti kilomeetreid maha sõidetud sai uuesti klapid ja mootori kett reguleeritud. Sai tallinnast 5 käiguline kast toodud, pika pusimise peale sai ta alla , kuid proovisõidule minnes kostus kastist selline kahin nagu metall vastu metalli ja nüüd tuleb uuesti kast maha võtta ja hakata laagreid vahetama. Aga ega keegi ei oska öelda, mis asi või laager seal vigastatud võib olla, kui 4 käiguga sõites pm ei pane seda häält tähele aga ülejäänud käikudega kahiseb.
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

Sai kast laiali tõmmatud , enamus laagrid olid läbi. Jube pusle ikka polnud varem sellist asja remontinud ka aga õnneks sai asja kokku ja toimib. Lausa lust on maanteel sõita ja tundub, et ka minek paranes kõvasti. Läks vähemalt tegemine asja ette ja eks nüüd ole näha kuidas ka küttekulule mõjub .
Pilt
Pilt
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

Sai ostetud orignaal kilbid, jutujärgi vist pole kunagi kasutatud olnud. Poleerisime vähe ja jäi päris hea !
Tegime kinnitused ja läksid külge.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
botzor
Foorumi kasutaja
Postitusi: 168
Liitunud: 15 Sept 2011 18:44
Asukoht: Järva
Autod: 01 1.3, Golf 1.9TDi

Postitus Postitas botzor »

Se raam ikka ei lähe üldse ma vaatan. :S
Muidu päris hea, kas summuti ots ongi sinine või ainult tundub nii?
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

 
botzor kirjutas:Se raam ikka ei lähe üldse ma vaatan. :S
Muidu päris hea, kas summuti ots ongi sinine või ainult tundub nii?
Minuarust jäi väga hea ja see sinine summuti tõesti tundub sulle.
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

Eile sa kolmnurk klaasidele nupud tagasi liimitud , spetsiaalse liimiga ja isegi jäid kinni :D
Taha sai kardinad ostetud, vähemalt ei paista otse läbi !
Raamid võtsime maha lähevad värvimisse, minu arust ikka raamiga näeb kõvasti parem välja .
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
k6lu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 27 Veebr 2009 09:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2x2101, 2106, Nissan Murano, Fiat Barchetta

Postitus Postitas k6lu »

Tubli töö! Kus kohast neid kardinaid leida võib?
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

 
k6lu kirjutas:Tubli töö! Kus kohast neid kardinaid leida võib?
Ei oska kahjuks öelda, kas kuskilt poest on neid saada? Muidu ei ole väga vahet mille oma nad on. Aga ma arvan, et kellegil kindlasti kodus lihtsalt vedelevad sellised asjad :D
Aitüma :cool:
a
andre.palang
Foorumi kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 03 Okt 2011 13:17
Asukoht: kadrina
Autod: Vaz 21074; primera p10

Postitus Postitas andre.palang »

Kardinad täita interneti teel tellitavad ja hind ka soodne: http://pood.automaailm.ee/est/autokauba ... d/kardinad
m
makuu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 23 Jaan 2012 21:29
Asukoht: Jõgeva
Autod: vaz 21011 78"

Postitus Postitas makuu »

Oleks vaja abi !!!
Nimelt probleem selles, et laadimis vool on tühikäigul 12-13 v ja pööret lisades -15,5v ?
Pingeregulaatori ostsin uue, vahetasin ära see ei muutnud midagi, igaksjuhuks proovisin veel ühte ikka mitte midagi, generaatori harjad said igaksjuhuks vahetatud.
Pimedas sõites on näha kuidas tuled vilguvad , armatuuris seierid liiguvad ka pöörde järgi.
Kas viga võib olla generaatoris ?
Vasta