2103, Raig0, 1975

2103, Raig0, 1975

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Nojah, siis kui nii ülevaatusest läbi ei saa, siis tuleb ikkagi alles jätta, kuna tahan autot tänavale ikka saada.
Kasutaja avatar
Sander
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 28 Apr 2011 19:09
Asukoht: Tallinn
Autod: VAZ 2101, VAZ 21011
Kontakt:

Postitus Postitas Sander »

Vabandust, valetasin. Uurisin veidi asja ja saab ikka ülevaatuselt läbi , kuid ise mingit mõtet ei näe asjal.
www.autokleebised.ee - Läbi minu saab kleepse soodsamalt ja võite saada ka oma kujundatud kleepse jne.
Kasutaja avatar
ToM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1066
Liitunud: 26 Juun 2007 00:24
Asukoht: Kohila/Tallinn
Autod: 2107, 2101

Postitus Postitas ToM »

 
Sander kirjutas:Vabandust, valetasin. Uurisin veidi asja ja saab ikka ülevaatuselt läbi , kuid ise mingit mõtet ei näe asjal.
Oho, mis fima nimi on, Must ÜV OÜ ?
m'kay
Kasutaja avatar
Sander
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 28 Apr 2011 19:09
Asukoht: Tallinn
Autod: VAZ 2101, VAZ 21011
Kontakt:

Postitus Postitas Sander »

Ei tea mina kust niimoodi läbi saab.
Arutasin sõbraga seda ja jõudsime sellisele järeldusele, et ehk ikkagi saab kuna carrating.org'is dasf'i autol pole ukselinke ja samamoodi ei olnud ukselinke ka Jonxi autol kunagi. Võibolla vahetasid uksed ümber ka, ei oska öelda.
www.autokleebised.ee - Läbi minu saab kleepse soodsamalt ja võite saada ka oma kujundatud kleepse jne.
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

See, mida tohib teha ja mida tehakse, on 2 eri asja. Ukselinkide ära kaotamine pole teps mitte lubatud võte, vähemalt siinmail. Jättes esimene uks sama pikkusega pole asjal nagu väliselt ka üldse jumet. Raigole edu auto kõpitsemisel.
Jõud taga, peab minema.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Edu ikka tarvis ja sain ka nüüd targemaks.
Kahjuks jäigi täna digikas koju ja ei saanud pilte teha, üritan nädala sees või kunagi ikka ära teha need pildid.
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

 
Sander kirjutas:Ei tea mina kust niimoodi läbi saab.
Arutasin sõbraga seda ja jõudsime sellisele järeldusele, et ehk ikkagi saab kuna carrating.org'is dasf'i autol pole ukselinke ja samamoodi ei olnud ukselinke ka Jonxi autol kunagi. Võibolla vahetasid uksed ümber ka, ei oska öelda.
Minu autol on topelt uksed. Kui ülevaatusele läksin, siis keerasin linkidega külge. Hiljem keerasin siledad uksed tagasi. Aga enam ei viitsi jamada ja need linkideta uksed võin huvi korral maha müüa.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

 
Jonx kirjutas: 
Sander kirjutas:Ei tea mina kust niimoodi läbi saab.
Arutasin sõbraga seda ja jõudsime sellisele järeldusele, et ehk ikkagi saab kuna carrating.org'is dasf'i autol pole ukselinke ja samamoodi ei olnud ukselinke ka Jonxi autol kunagi. Võibolla vahetasid uksed ümber ka, ei oska öelda.
Minu autol on topelt uksed. Kui ülevaatusele läksin, siis keerasin linkidega külge. Hiljem keerasin siledad uksed tagasi. Aga enam ei viitsi jamada ja need linkideta uksed võin huvi korral maha müüa.
No kui läbi ei saa, siis kahjuks pole Mul eriti midagi teha nendega, sest ise ka eriti ei viitsiks kogu aeg vahetada neid.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Nagu lubatud, tegin siis täna need pildid ära.
Pilt

Ja lähemalt ka.
Pilt

Tegin siis sillast ja diffrist ka pilte.
Pilt

Pilt


Eks õppimine võtab oma aja, aga vaikselt tuleb ikka nokitseda. Nüüd tahaks diffri ja silla ära puhastada ning ristiisalt peaks uuse ja kiirema ülekandega diffri saama ning siis too ka puhtaks teha ja ära värvida. Vana läheb siis võib-olla kunagi müüki.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Täna sai siis tagasild ära puhastatud. Õige mitu tundi puhastasin. Kruntisime isaga ära ka, hallikrundiga. Pilt on moblaga tehtud ja üsna halb kvaliteet, kuna Mul üsna vana klots.
Pilt
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Täna sai jälle maal käidud. Tegin sillas parema pildi ka.
Pilt

Ja puhastasin vardad ka ära. Nüüd tuleb ära kruntida ja siniseks värvida. Kõik vardad teen siniseks.
Pilt


Peab isa käest küsima, äkki saab esiustel augud ära keevitada ja siis saaks uksed ka vaikselt valmis ära teha. Esiustel on 05 aknaklaasid.
Kasutaja avatar
01vaz01
Foorumi kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 20 Sept 2010 22:00
Asukoht: Pärnu
Autod: vaz 2101, 2107, bmw 535d

Postitus Postitas 01vaz01 »

Kui mõtled uksel liistu auke täis keevitada, siis saad lihtsalt korralikult laines ukse! Pigem klaaskiud pahtliga täis lappida.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Ei mõtle neid liistude auke. Mõtlen ikka tõsist roosteauku, ei kujuta ette, kuidas need sinna tulnud on - nood vaja ära lappida.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Nii. Üks päev kruntis isa vardad ära.
Pilt

Pilt


Eile sai ostetud musta ja sinist värvi, et tagasild ja vardad ära värvida. Täna sai ära värvitud. Minu arust jäid vardad üsna ägedad.
Pilt

Pilt

Pilt


Ja öösel, kui korirastasin veebibrauseri lemmikute listi, leidsin ühe Ladaklubi lingi, et müüakse kahte laiendatud plekkvelge. Teema oli küll aastal 2011 tehtud, aga küsisin, et kas alles ja on. Kui postiga saadab, siis saan varsti kaks laiendatud plekkvelge, mida olen juba pikka aega soovinud. :D
Mitsubishi Galanti alt on neli Toora valuvelge ka. Need teen korda ja äkki mingite vaheflantsidega saab need Ladale alla panna, aga võib-olla müün mingi summa eest ära. Esimesed veljed üsna koledas seisus, isa äkki saab töö juures kõik liivapritsiga ära puhastada.
Tagumised korralikud
Pilt

Esimesed ja üsna koledas seisus praegu
Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Eelmises postituses olevad valuveljed läksid eile liivapritsi. Saavad ka pahtlit ja lihvimist ning uue värvi ehk siis iluravi. Kui keegi soovib neid pärast iluravi endale soetada, võib ühendust võtta. Kui veljed tagasi kätte saan, siis lisan pilte ka. :)

Täna sain kätte ja veljed väga ilusad. Kui keegi soovib võib ära osta. Teen teema ka kohe, aga pildid:
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Ja pagasnikus juhtus kuidagi väike-väike äpardus ka, mis tegi väikse jälje ühte kohta :S
Pilt
Kasutaja avatar
Sander
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 28 Apr 2011 19:09
Asukoht: Tallinn
Autod: VAZ 2101, VAZ 21011
Kontakt:

Postitus Postitas Sander »

Palju maksid sellise tegemise eest?
www.autokleebised.ee - Läbi minu saab kleepse soodsamalt ja võite saada ka oma kujundatud kleepse jne.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Ma hindadest ei tea midagi, isa töö juures isa lasi teha ja sai odavalt suht.
h
haleskinn
Foorumi kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 09 Okt 2012 12:35

Postitus Postitas haleskinn »

kenad veljed :D panen ka punkti maha ja jälgin huviga, saan isegi siit ideid mida enda masinal teha :D
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Selge, tänud.
Eks Ma üritan vaikselt. Nüüd, kui valuveljed maha müün, siis vaatab, äkki saab kuskilt mingi CO-keevituse või midagi, siis läheb suvel kõvemaks tegemiseks juba. Vend aitab vast ja äkki õpetab Mind ka keevitama siis. Ta koolis õppis keevitamist. :)
Kasutaja avatar
RagnarM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 114
Liitunud: 06 Okt 2009 18:06
Asukoht: haapsalu
Autod: vaz 2105 export

Postitus Postitas RagnarM »

oobljaa, veljed on küll maasikad
Vasta