2103, Raig0, 1975

2103, Raig0, 1975

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

jah nii ongi, uutel kepsudel pole ka neid auke enam.
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Rallikal selline möll ss, et mootor peal, kõik olemas, aga sädet pole. Jagajas kontaktid teevad särtsu, kui süüdet anda ja kruvikaga togida. Vool olemas sääl. Kust viga otsida? Süütepool ka korras.
Kasutaja avatar
ToM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1066
Liitunud: 26 Juun 2007 00:24
Asukoht: Kohila/Tallinn
Autod: 2107, 2101

Postitus Postitas ToM »

Sädet kontrollisid küünlajuhtmest või poolist tulevast juhtmest?
m'kay
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Mõlemast. Kummaski ei tulnud, aga kontroll-lambiga on vool olemas poolis ning pooli võtsin ka töötava auto pealt.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Homme ku saan vaatan syyteluku juhtmed yle. Vahetasin kunagi syyteluku ära ja juhtmed võisid valesti peale saada. Elektriskeemilt vaatasin enne.
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1464
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

hakkab tulema:) Jagaja rootor ja kaan vajaks ka puhastust/vahetust ehk
jõudu!
Festina lente!
Kasutaja avatar
ToM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1066
Liitunud: 26 Juun 2007 00:24
Asukoht: Kohila/Tallinn
Autod: 2107, 2101

Postitus Postitas ToM »

Ei noh, kui poolil pluss on peal siis ju süütelukus kala ei saa olla. Rootor, kaan ei saa olla sest poolist sädet ei tule. Kondensaator? Kontaktivahe?:) Palju variante ei ole.:rolleyes
m'kay
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Kondensaatorit küll ei vaadanud jah, tolle vaatab üle veel. Eile leidsin ka kondensaatoreid julmalt ja ss lõpuks ühed kontaktid ka. Täna lähen maale mingi aeg, siis vaatan.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Nüüd selline mure, et võtsin rallikal amordid alt ära, sest suht läbi nood, aga puksidest jäid maha sellised osad:
Pilt
Kuidas ära eemaldada neid, et poldid ise seal terveks jääksid?
j
jukii
Foorumi kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 05 Nov 2006 22:39
Asukoht: viljandi
Autod: 2101, 2107

Postitus Postitas jukii »

See jääbki nii sinna külge. ega see enam eraldi ära ei käi. siis pead juba kere lõikama hakkama.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

 
Raig0 kirjutas:
Pool katust sai maha võetud, kuna soov teha sellest kastikas.
Vot ei näe mina seda kastikat ühestki nurgast.
Palju rohkem vaeva ja aega oleks kulunud, kuid resultaat oleks ka midagi väärt olnud, kui oleksid seda teed läinud:


Pilt

Praeguse seisuga oled ehitanud auto millel on väga küsitav juhitavus ja välimus???
Loomulikult teab iga mees ise mida ta oma masinatega ette võtab..


edu!
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

 
jukii kirjutas:See jääbki nii sinna külge. ega see enam eraldi ära ei käi. siis pead juba kere lõikama hakkama.
Ma mõtlesin neid raudjullasid, mis sinna tikkpoldi otsa jäävad. Ma kaldun siiski arvama, et nood ei peaks sinna niimoodi jääma, aga no ju siis ikka jäävad.

 
olaaf kirjutas: 
Raig0 kirjutas:
Pool katust sai maha võetud, kuna soov teha sellest kastikas.
Vot ei näe mina seda kastikat ühestki nurgast.
Palju rohkem vaeva ja aega oleks kulunud, kuid resultaat oleks ka midagi väärt olnud, kui oleksid seda teed läinud:




Praeguse seisuga oled ehitanud auto millel on väga küsitav juhitavus ja välimus???
Loomulikult teab iga mees ise mida ta oma masinatega ette võtab..


edu!
Võiksite teemat rohkem lugeda siis. Mul polnud kuskilt plekke võtta, et kastikas kokku panna ja paar postitust järgmises on ka kirjas, et kastikat ei tule. See "rallikas" sai selle põhimõttega tehtud, et ei peaks autot lihtsalt rauda viima, vaid saaks talvel natukene funnida. Raha pole sinna alla rohkem pannud kui rooli, musta ning oranži värvi ostmisele. Oleks mul teise Lada küljest plekid lahti olnud, siis isegi oleks tulnud kastikas, aga ma ei usu, et ma suudan nood ilusti ühes tükis ja enam-vähem sirgelt välja võtta sealt.
Edu läheb vaja ning teist autot on plaan hakata keevitama ~kahe nädala pärast, kui kooli vaheaeg algab.
Kasutaja avatar
ToM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1066
Liitunud: 26 Juun 2007 00:24
Asukoht: Kohila/Tallinn
Autod: 2107, 2101

Postitus Postitas ToM »

 
Raig0 kirjutas: Ma mõtlesin neid raudjullasid, mis sinna tikkpoldi otsa jäävad. Ma kaldun siiski arvama, et nood ei peaks sinna niimoodi jääma, aga no ju siis ikka jäävad.
Jullad jah täpselt nii jäävadki sinna.
Tagaotsa oleks võinud lihtsalt üles lüüa ja kerele kaare sisse keevitada, kui oleksid reaalselt funnida tahtnud ;) Hetkel on asi tehtud ainult selline, et äge välja näeks. Aga ei heidi, tore et keevitamist harjutad:)
m'kay
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

 
ToM kirjutas: 
Raig0 kirjutas: Ma mõtlesin neid raudjullasid, mis sinna tikkpoldi otsa jäävad. Ma kaldun siiski arvama, et nood ei peaks sinna niimoodi jääma, aga no ju siis ikka jäävad.
Jullad jah täpselt nii jäävadki sinna.
Tagaotsa oleks võinud lihtsalt üles lüüa ja kerele kaare sisse keevitada, kui oleksid reaalselt funnida tahtnud ;) Hetkel on asi tehtud ainult selline, et äge välja näeks. Aga ei heidi, tore et keevitamist harjutad:)
Nojah, võib-olla tõesti. Nendest julladest sain juba ise ka aru jah, et nad ikka nii jäävad sinna. Mõtlesin, et vähe teine süsteem. Aga nüüd uusi amordipukse vaja kuskilt.
Kasutaja avatar
Raig0
Foorumi kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 19 Aug 2011 12:12
Asukoht: Kagu-Eesti
Autod: ВАЗ 2103, ВАЗ 21033, ВАЗ 21061

Postitus Postitas Raig0 »

Niinii. Ega seda põhilist Ladat pole siiski ära unustanud ja tahtmine on suur, et üks kord saaks üks ilus madalal 2103 tänavale. Vaikselt teen, aga vähemalt asi edeneb. Juhipoolsel põhjal on vaja teha veel tagaistme alune ja leiutada mingid tungrauad kohad, kindlasti mitte originaalid. Juhipoolsest esimest koobast on seest vaja natukene keevitada ja tagumist samuti. Muidu minu arust pole kerel väga vigagi.
Pilt

Samuti sai enne külili ajamist pagassi tehtud, millega lõpuni ei jõudnudki, sest isal oli vaba päev ja mõtlesin, et ma üksi ei saa külili ajamisega hakkama ning selle pärast jäigi poolikuks. Aga lõpetamata kohe kindlasti ei jää.
Pilt
Vasta