2102, Shrek, 1985

2102, Shrek, 1985

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

2102, Shrek, 1985

Postitus Postitas Shrek »

Tere kõigile!

Lisan ka oma küna siis siia. Mõttes mõlkus ammu, et tahan endale retroautot. Mõte sai teoks paar nädalat enne minu sünnipäeva ja praegu seisab auto juba tädi juures garaaži ees :bouncing

Küna siis sellepärast, et minu hoolitsevad käed ei ole seda autot veel taastama hakanud. Nagu piltidelt näha, siis enam- vähem sellisena oli ta ostuhetkel: parem karbiäär on läbi roostetanud kuid vaheplekk on okei, kuid alumise osa kohta ei oska veel õelda, ustel on esimestel nurgad veidi läbi roostetanud,mootor õline ehk siis 1,2 ja 44kw :), rattalaager tahab vasak vahetamist jne jne... ühesõnaga tegemist jätkub...
Plaanidest veel niipalju, et kavatsen jätta auto originaalilähedaseks. Tuuningut ei tee. Piltidel siis auto müügikuulutuselt pärit piltidel:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
Unustasin fotoka võtta ja seetõttu ei ole sisust veel pilte teinud...

Nädalavahetusel sai veidi nokitsetud ja eemaldasin vana vettinud mati ja välja tuli, et juhi ja kõrvalistuja jalgade all on mõned augud ja siduri ja piduri pedaalide all on üks 8*8 cm auk :S, tagumine osa autost on isegi heas korras(loe: paremas kui esimene osa.), põrkeraual likvideerisin roosteplekid ja alt tuli ilus läikiv kroom välja, mitte täiuslik aga ikkagi ilus. Istmed võtsin välja ja tegin puhtaks, kõige lõpuks pesin ka auto puhtaks- näeb isegi nunnu välja ja värv on hoopis teine(huvitav?)kuigi rooste on viinud parema karbi ääre koos uste nurkadega. Piltidel tundub, et ka vasak tagumine tiib vajab vahetust aga see on pori ja tegelikult asi nii hull ei ole.

Jätkan uuendamist ja parandamist ning taastamist nii palju, kui jaksan, aga esmapilgul tundub, et jaksan tegutseda ainult nädalavahetustel.

Lõppsõnaks ütleksin, et mul on hea meel liituda Ladaklubiga :)
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
veljo15
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 25 Juul 2010 17:47
Asukoht: Harjumaa,maidla
Autod: 2101 - 210V8 - 2105 - 2106 - 2x2107 - Niva - Vis

Postitus Postitas veljo15 »

Seda "02"te nägin ka ise müügis;)oli isegi väike mõte selle autoga,aga jäi sinnapaika:D

Tundub:puzzledet tööd ta juures ikka omajagu jagub:)
Edu :spin
Ladapisik--PISIK KOGU ELUKS !!!
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

Ma ka eriti kaua ei mõelnud, tollel hetkel oli nagu raha ja tahtmist ka omajagu. Tööd nagu jätkub, aga pole hullu- üritan ära teha.
Tänud igatahes.
PS! Pisiku suhtes on sul tuline õigus.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

Pole küll minu asi kommenteerida, aga foorumis kasutajana registreeritud olemine ei tee kellestki veel ju ladaklubi liiget. Samuti võiks õppida kasutama suuri ja väikseid tähti, kirjavahemärke ja õigekirja.

Aga auto on aus, edu !
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

Ma ei mõelnud ju seda.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
undu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 311
Liitunud: 04 Apr 2010 21:22
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Autod: Audi 100 C4

Postitus Postitas undu »

See käis veljo15 postituse kohta. Ja õigekirja võiksid endiselt õppida ja kasutada.
(kasuta muuda nuppu, et oma postitustes vead parandada, mitte oma juttu muuta)

Edit: Väga hea :).
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

Mina, kui tulevane ladaklubi liige, luban ladaklubile, et järgnevad postitused kirjutan õigekirja reeglite kohaselt.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
i
iisak
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 19 Aug 2008 11:14
Asukoht: Tallinn
Autod: 3.0 tdi Q '05

Postitus Postitas iisak »

Eee, mismoodi stangetelt rooste maha said? Suht tugevalt on rebane sees imo. Before pilti näeb, aga ehk lisaks ka mingi after pildi ka...
Tagaluuk on korralik ja roostevaba?
Ostan ükskõik mis seisukorras "Togliatti" kirjaga esiebleeme.
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

 
iisak kirjutas:Eee, mismoodi stangetelt rooste maha said? Suht tugevalt on rebane sees imo. Before pilti näeb, aga ehk lisaks ka mingi after pildi ka...
Tagaluuk on korralik ja roostevaba?
Cif... ;)
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

See rooste oli seal nagu tolm umbes. Võtsin lapi ja nühkisin veidi tugevamalt. Cifiga ei teinud - polnud käepärast. Kuigi seal juhi poole peal on veel roostet kõvasti, seda tuleb veel veidi proovida eemaldada, äkki proovingi seekord Cifiga :)
Tagaluuk alt äärest veidi kobrutab...
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
i
iisak
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 19 Aug 2008 11:14
Asukoht: Tallinn
Autod: 3.0 tdi Q '05

Postitus Postitas iisak »

 
hautz kirjutas: Cif... ;)
See peab ikka väga pindmine rooste olema mille Cif eemaldab. Konkreetset roostet, mis on metalli sees, ei võta miski välja.
Cifiga olen isegi nühkinud, aga ega ta kaua ilus püsi.
Ostan ükskõik mis seisukorras "Togliatti" kirjaga esiebleeme.
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

Ilusam ja kindlam on siiski vist uued stanged osta.Esistange ma võin ju puhtaks nühkida aga usun, et sealt alt tulevad kindlasti varsti juba välja järgmised roosteplekid.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Mina sain stanged mingisuguse vene pastaga puhtaks, oligi mõeldud rooste eemaldamisega.

Ürita siis ikka auto korralikult korda teha, ega neid korralikke 02 enam väga tänavatel ei liigu.
Jõudu!
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

 
-lada- kirjutas:Mina sain stanged mingisuguse vene pastaga puhtaks, oligi mõeldud rooste eemaldamisega.

Ürita siis ikka auto korralikult korda teha, ega neid korralikke 02 enam väga tänavatel ei liigu.
Jõudu!
Ega Sa juhuslikult mäleta, mis selle pasta nimi oli? Eks ma sellepärast võtsin 02-e, et selliseid ei liigu ju eriti tänaval, neid korralike ma mõtlen. Ma luban, et ma ei vea teid alt.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Homme vaatan järgi:cool:
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

Esistange.

Postitus Postitas SexSix »

Esistange on VAZ 2103-e oma. Kopika esistanget raske leida. Ehk leiad kuskilt kasutatud stange. Paistab, et seda autot pole kordagi keevitatud ega värvitud.
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

 
SexSix kirjutas:Esistange on VAZ 2103-e oma. Kopika esistanget raske leida. Ehk leiad kuskilt kasutatud stange. Paistab, et seda autot pole kordagi keevitatud ega värvitud.
Stangedega on kuuldavasti jah kitsas käes, aga praegu las ta olla, mõtlen uue stange peale siis kui auto hakkab väljast ja seest juba enam-vähem hea välja nägema.
Autol on olnud üks omanik(sündinud 1944 a.), enamus ajast on hoitud garaažis. Eelmisest kevadest on auto seisnud kasutuseta, kaua ta platsil seisnud on, seda ma ei tea, ag piltidel on mai kuu daatum, et sellejärgi võiks arvata, et ta veidi ikka enne seda seal seisis. Eelmine omanik olla endale Dacia Logani ostnud ja kuu pärast ostu avarii teinud.(räägiti, et polnud nii kerge rooliga harjunud...)

Värviparanduskohti on autol siin ja seal, kuid sellist a´la tiivad ja uksed on vist värvimata jah.Uksed ja tiivad jooksevad kõik teiste äärtega sirgelt ja tasa. Mulle, kui algajale tundus kapoti avades ja tiiva nurka seest vaadates, et seda vähemalt pole küll keegi puutunud, nii et esiosa on avariivaba, internetist ma ka auto kohta infot tehtud avariidest ei leidnud.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Tööd tahab kõvasti ikka, alt serv tundub kõik pehme olevat.
Ega neid 02 nüüd väga vähe ka pole. BRC endale lausa reklaamautoks teinud ja sõidab ringi :) Mina lasen kena ilmaga töö ja kodu vahet ning Nõmmel liigub üks kollane (nagu mul eelmine 02 oli), siga sirge ja kena, aga Papi ära ei müü. Proovitud juba.
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

 
nymmik kirjutas:Tööd tahab kõvasti ikka, alt serv tundub kõik pehme olevat.
Ega neid 02 nüüd väga vähe ka pole. BRC endale lausa reklaamautoks teinud ja sõidab ringi :) Mina lasen kena ilmaga töö ja kodu vahet ning Nõmmel liigub üks kollane (nagu mul eelmine 02 oli), siga sirge ja kena, aga Papi ära ei müü. Proovitud juba.
Seda küll aga autol on siiski omajagu seda eksklusiivsust. Reklaamauto kohapealt on väärt idee võtta endale selline mudel. No kui aparaat nii heas korras on ja papil endal ka teadmisi auto väärtusest siis vaevalt, et ta selle oma elu jooksul ära müüb. Vähemalt mulle tundub nii.
Minu auto kere kohta saan ehk järgmisel nädalavahetusel täpsemalt juba midagi öelda.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

See rooste eemaldi selline:

Pilt
Vasta