2102, Shrek, 1985

2102, Shrek, 1985

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Mul olemas üks talutav 01 esistange, udukate augud kroom poltidega kinni pantud. Sirge ja roosteta. kihvadega!
Hind 25 euri ;) Toon Tallinnasse, pead ise bussijaama vastu tulema!

Pilt

PM
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

to -lada-
Aitäh. See rooste eemaldi purk tuleb isegi tuttav ette, pean äiapapa garaazi pilgu heitma, ehk tal on, ta selline vanakooli mees - tal igast kola seal ;)
to viaccess
Ma vaatan, kui kenaks ma enda stange saan. Kui juhtub, et sellest ei tule midagi välja, kas siis on võimalik ka veidi hiljem see stange endale saada?
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Jah kui kellelgi vanast ajast vedeleb, enam ilmselt kuskilt mujalt ei saa.
Ma ka garaazist leidsin vanaisa kunagi oli ostnud.
Kasutaja avatar
Zetec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 30 Mär 2007 21:32
Asukoht: Tartu
Autod: Ziguliidest 75a 2101, 85a 2106

Postitus Postitas Zetec »

Antud autol peaks teisigi töid teha olema kui roostes stanget läikima lüüa. Neid viisakaid stangesid veel küll saada.
i
iisak
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 19 Aug 2008 11:14
Asukoht: Tallinn
Autod: 3.0 tdi Q '05

Postitus Postitas iisak »

 
Zetec kirjutas:Antud autol peaks teisigi töid teha olema kui roostes stanget läikima lüüa. Neid viisakaid stangesid veel küll saada.
Esimese poolega nõustun, aga teisega mitte. Mõistliku raha eest pole enam midagi võtta, valimisest rääkimata.
Ostan ükskõik mis seisukorras "Togliatti" kirjaga esiebleeme.
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

 
Zetec kirjutas:Antud autol peaks teisigi töid teha olema kui roostes stanget läikima lüüa. Neid viisakaid stangesid veel küll saada.
Täiesti nõus. Endal on tegelikult plaanis see stange jätta viimaste tööde sekka (loe: ehk aasta pärast), sest tööd jah jätkub. Nagu õeldakse: esimesed asjad esimesena.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

Käisin eile tädi juures. Mõttes oli nädala alguses olnud vähemalt see, et lammutan võimalikult palju laiali, et saaks üle vaadata kõik roostes kohad ja hakata ette valmistama rooste eemaldust jne. Käisin ka samas neljapäeval sõbraga jooksmas ja oh õnnetust, väänasin veidi jala välja, nii et plaanid läksid jälle vett vedama. Aga õnneks pilti suutsin teha. Lisan siis järgnevalt pildid, mille alapealkiri võiks nõrgema närvisüsteemiga inimestele olla: Oh õudust!!
Vaadake ja imestage:
Küljekarp
Pilt
Pilt
Pilt
Tagumine osa autost on isegi enam-vähem
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Tuuning eelmisest omanikust:
Pilt
Sisust kaa niipalju:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Stange enne:
Pilt
Stange pärast veidikest nühkimist:
Pilt

Selline ta siis hetkel on:
Pilt
Plaanis aga selliseks saada:
Pilt

Jätkan teemat.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
sansa
Ladaklubi Liige
Postitusi: 737
Liitunud: 30 Sept 2010 15:04
Asukoht: otepää
Autod: BA3 2101, 2105,21013, Viamobile

Postitus Postitas sansa »

Pagasniku põhjast pole pilte? Piltidelt tunduvad tagumised talad korralikud olema, vähemalt on korraliku mastiksi all.
Žiguliga juba igav ei hakka.
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

 
sansa kirjutas:Pagasniku põhjast pole pilte? Piltidelt tunduvad tagumised talad korralikud olema, vähemalt on korraliku mastiksi all.
Sorry, sealt unustasin teha. Muidu on pagasnik seestpoolt nagu uus, tõesti nagu uus. Tagavararattal on "karvakesed" küljes :)
Lisaks mastiksile on seal kiht teetolmu ja muud muda... aga mulle tundub, et tagumise osaga mul rohkem probleeme ei tule.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

Tervist austatud seltsimehed!

Täna hommikusel jalutuskäigul tööle taipasin, et suvi on läinud. Sellega seoses tuli meelde, et sujuvalt on kadunud peaaegu kuu viimasest kirjast, sama aja jooksul ei ole midagi eriti märkimisväärset toimunud, samas kripeldab südames töik, et truu sõber on jäänud nii pikaks ajaks üksi seisma looduse armutusse rüppe tädi garaaži ette. Jah, garaaži ette, kuna hetkel pole seal niipalju ruumi, et masin sinna sisse ajada, ag nädalavahetusel plaanime seltsimeestega seda asja veidi muuta.
Vahepeal toimunust niipalju, et sain turult hästi hea ostu-müügi tehinguga mõningaid vajalikke metallist varuosi masinale, kuid arusaadavalt mitte päris kõike mida vaja kuid aega on selle kiire asjaga, nagu räägib vanasõna. Asi miks ma selle teema üles töstatasin oli see, et tehingu lõpus andis mulle sm. Müüja papist kastikese, sõnadega: ”Boonuseks”. Ostjal muidugi tõmbus nägu naerule ja oleks ehk rohkemgi naeratanud, kui ainult kõrvad poleks ette jäänud. Seltsidaam Kaleininkese sõnul olevat sm.olnud nagu väike poisike detsembrikuus kuuse all. Lahkusime tänades üksteist viisakalt ja suundudes mõlemad erinevates suundades ning rahul olles toimunud tehinguga. Sellest tehingust jäi mulje, et häid seltsimehi leidub veel maailmas.
Lisaks ostmisele ja kauba üle rõõmustamisele on antud sm. teinud auto juures niipalju viimasest korrast, et on eemaldanud mõlemad kaitserauad, esivõre, mõelnud öösiti pidevalt laguneva küljekarbi ja katkise põhja peale. Nüüd tuleks viimaks plaan valmis teha planeeritavate keevitustööde ja vajamineva materjali osas, et oleks lootust järgmisel suvel seltsimeestega ehk suvelaagrisse sõita!

Seniks aga Teistelegi jaksu ja vastupidamist,
Lugupidamisega,
sm Shrek
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
r
Rääbis
Foorumi kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 20 Juul 2011 11:23

Postitus Postitas Rääbis »

Poolraamid ja põhja konstruktiivne osa tunduvad täitsa vinks- vonks korras olevat. Vähemalt on kust keevitamisega pihta hakata. Neid plekke ja karpi vahetada pole ka teab mis hullu. Kindlasti eemalda see eelmise omaniku "tjuuning" sealt laest. Pill on Vaz toodangust üks ilusamaid disaini poolest. Soovin edu!
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

 
Rääbis kirjutas:Poolraamid ja põhja konstruktiivne osa tunduvad täitsa vinks- vonks korras olevat. Vähemalt on kust keevitamisega pihta hakata. Neid plekke ja karpi vahetada pole ka teab mis hullu. Kindlasti eemalda see eelmise omaniku "tjuuning" sealt laest. Pill on Vaz toodangust üks ilusamaid disaini poolest. Soovin edu!
Lgp.sm Rääbis

Te räägite täiesti õigust,olen Teiega täiesti ühel meelel. Eelmise omaniku tuuning kaob seal kiiremas korras, ainult kui saaks auto juurde. Disainist rääkides, mulle endale meeldivad väga universaalkerega autod, olen eelnevalt ka omanud ühte lääne autot, mis oli universaal ja see oli ka roheline, sellest ka võibolla selline valiks. Lisaks sellele, et auto iseenest on juba seda väärt, et omada.


sm.Shrek
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
k
kontus25
Foorumi kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 04 Jaan 2011 20:37
Asukoht: maidla , saue vald
Autod: sooviks jagada teistega oma teadmisi.

Postitus Postitas kontus25 »

Roheline 02 on ja päris maasikas , nii et edu keretöödel , on ka mingi aeg ette nähtud , millal valmis tahad saada?
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

 
kontus25 kirjutas:Roheline 02 on ja päris maasikas , nii et edu keretöödel , on ka mingi aeg ette nähtud , millal valmis tahad saada?
Lgp.sm.Kontus25

Nõustun Teie väitega maasikate kohta.
keretöödel läheb meie majandis edu alati vaja. Viisaastakuplaani pole veel sisse viidud, kuid majanduslikel kaalutlustel lükkas planeerimise rahulikumale ajahetkele ja elluviimise lähima aasta(pigem kahe) jooksule.
Plaane tehakse selleks, et neid hiljem vastavalt vajadusele muuta :)

sm.Shrek
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Lp. Seltsimees Shrek! Julgen tõestada et Teie juttu on äärmiselt huvitav lugeda!
Sooviks Teiega lähemalt tutvuda ja ka Ladadest juttu ajada ;) Palju jõudu Teile viisaastaku täitmisel!!!
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

Lp Seltsimees Viaccess!

Tänan Teid meeldiva kirja eest!

Julgelt väidan, et antud kirjutiste jaoks andsid initsiatiivi seltsimehed Tihhonov ja Mirski ,endise Gorki Autotehase toodangu huvilisteklubist, ning osaliselt kindlasti ka selle seltsimehe Peterburis veedetud aeg.
Mõte kohtumisest sellise kõrgeltaustatud seltsimehega, nagu Viacces ja ka kindlasti paljude muude Ladaklubi liikmetega, paneb seltsimehel südame kiiremini põksuma. Antud seltsimees on eelnevalt kohtunud ainult järgmiste seltsimeestega meie klubist: sm Atzkariku, sm Jarmari, sm Dasfiga. Kõigi teistega loodan kohtuda võimalikult varsti.
Viisaastaku loodame saavutada aastate võrra varem.


Edukatele töövõitudele sirge rühiga vastu!

Seltsimees Shrek
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1103
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

Tuttav stiil Volga-st. Kuid kahtlane kas see siin müüb. Siinne kontingent on teine kui seal. Kindlasti ei ütle ma kummagi kohta midagi halba.
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Kindlasti teine, Sm. Arvos, kuid.... olen ka kuulnud Volga klubi seltsimeeste käest , et Ladaklubi üritustel asi läheb kordades huvitavamaks kui Volga klubi üritustel..... Sellise jutuga ei tahaks mustata Volga klubi seltsimehi, vaid taaskord rääkida sellest et siin klubis igasugunune jutt läheb müügiks ja alati teretulnud.
Oleme ju noored ja täis energiat, miks mitte :) ??????
Jupid Venemaalt!
0
06VAZ
Foorumi kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 07 Sept 2009 00:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas 06VAZ »

Mis seisundis selle auto uksepolstrid olid ? Kõik enamvähem sirged või oli mõni niiskuse tõttu laines ka ?
Kereplekkide keevitus ja sellele järgnev on kukepea, võrreldes muude töödega. Näiteks spetsiifiliste juppide otsimine, auto komplekteerimine jms.

Ma ei kujuta ette, kunas ma enda porgandpunase exp. 02-ga tegelema jõuan hakata. Ilmselt peab ka mingisuguse viisaastaku plaani paika panema. Et siis on, mida hiljem uuesti ringi planeerida.
r
Rääbis
Foorumi kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 20 Juul 2011 11:23

Postitus Postitas Rääbis »

Su esimesest postitusest jäi silma eriti popp katuseraam. Polegi sellist ladadel näinud enne. Said selle ikka ostuga kaasa? See vist mingi spets 02 ja teiste universaal keretüübiga masinate spetsjomm äftermarket jupp. Kindlalt renoveeri ära ja installi katusele! Väga stiilne on!
Vasta