2103, kõrv, 1974

2103, kõrv, 1974

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Suletud
k
kõrv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 114
Liitunud: 15 Aug 2010 18:45
Asukoht: Võru/Tartu
Autod: e34, e39, 21051

2103, kõrv, 1974

Postitus Postitas kõrv »

Kuna dok-d puuduvad, siis see tähendab et päris tänavasõidukõlbulik see pole. On olnud mul juba 1 aasta, saadud noorema kuti käest, kes ise myymishetkel kõige selgema olekuga ei olnd:lol, tema oli oma lahkunud vanaisa lada pärija. Jutu järgi olevat auto sõoitnud ta vanaisa käes 6850 km, peale mida auto olevat seisnud kuivas garaasis 15 a seisnud, kuigi pole autot yldse hästi hoitud:flaming. Tõime ta sis ära kahe sõbraga ja olen aaastaga jõudnud temaga sõita kylavahel 1200 km. Hetkel auto myygis kuna 03 ei tõmba mind :D. Teele on mind jätnud ainult kytuse otsa saamise korral, kuna el.värk läbi suht, ja pena seier ei tööta :D Orig värv mudu peal, kannatada saanud kyll... Pindmist roostet leidub mõnes kohas. Kere kõva. Peal orig 1.5 moto, 4k kast reduktorit pole puutund, kuna pole alt vedanud, ilmselt ka seal orig 4.3.



[Muudetud: 14-9-2010 kõrv]Pilt
Muskel kasvab rooli taga !
i
iisak
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 19 Aug 2008 11:14
Asukoht: Tallinn
Autod: 3.0 tdi Q '05

Postitus Postitas iisak »

--->Igasuguseid põllurallikaid ja muid rappeid, paluks siia mitte toppida, LADAKLUBI.ee ei propageeri selliseid masinaid.<---

Nägemist!
Ostan ükskõik mis seisukorras "Togliatti" kirjaga esiebleeme.
k
kõrv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 114
Liitunud: 15 Aug 2010 18:45
Asukoht: Võru/Tartu
Autod: e34, e39, 21051

Postitus Postitas kõrv »

kui doke pole sis see ei tee teda kohe põllurallikaks. doke olen pyydnud saada omaniku käest aga alati on mingi kamm vahele tulnud.
Muskel kasvab rooli taga !
t
twist
Foorumi kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 20 Dets 2008 15:44
Asukoht: Raplamaa
Autod: 2101

Postitus Postitas twist »

Algselt postitas: kõrv
kui doke pole sis see ei tee teda kohe põllurallikaks. doke olen pyydnud saada omaniku käest aga alati on mingi kamm vahele tulnud.
Igasuguseid põllurallikaid ja muid rappeid, paluks siia mitte toppida.
k
kõrv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 114
Liitunud: 15 Aug 2010 18:45
Asukoht: Võru/Tartu
Autod: e34, e39, 21051

Postitus Postitas kõrv »

saan sellest täiesti aru ja austan seda ettekirjutust. Käis endalgi algul mõte läbi et võidakse kohe maha laita et rambe, aga olen kyllaltki foorumist lugenud et 2103 ja aasta 1974 ja veel tihedate ribidega esipõll on kyllaltki haruldane, olen teinud mõned ebaharilikud muudatused, ja käis läbi ka striitliigaliks tegemine. Kui tõesti siia foorumisse ei sobi siiis palun, mina ei keela seda teemat lukustamast või kustutamast :)

[Muudetud: 14-9-2010 kõrv]
Muskel kasvab rooli taga !
c
carl93
Foorumi kasutaja
Postitusi: 487
Liitunud: 10 Jaan 2007 21:23
Asukoht: loo alevik
Autod: vaz 2103

Postitus Postitas carl93 »

võta minult need dokid ära ;)
carl-steven berg
k
kõrv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 114
Liitunud: 15 Aug 2010 18:45
Asukoht: Võru/Tartu
Autod: e34, e39, 21051

Postitus Postitas kõrv »

enne tahan uuele projektile hoo sisse saada :P
Muskel kasvab rooli taga !
k
kõrv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 114
Liitunud: 15 Aug 2010 18:45
Asukoht: Võru/Tartu
Autod: e34, e39, 21051

Postitus Postitas kõrv »

Kõigepealt vabandadn teema unarusse jätmise eest. Tegin talle peale elektrilise nupust õhuklapi, mis on vist kõige suurem muudatus selle auto juures, igatahes see auto rändas eile uue omaniku kätte. see auto teenis mind nii heal kui halval ajal kokku täpselt 17 kuuga täpselt 1900km. endal lubasid asju pole ja autol pabereid ka mitte, ja paljude siinsete arvates põllurallikas, siis on see 1900 km mul sõidetud võrumaa kylakruusateedel kyllaltki kobe saavutus. yhtki avariid auto pole näinud(v.a. väiksemad kõksud). kuna see on mu elu esimene isiklik auto, siis hoolitsesin ta eest ja remontisin nii nagu jaksasin(varemgi nipet näpet asju leiutand). auto lahkudes läks tunne ysnagi härdaks, kuna oli saanud mulle juba nagu pereliikmeks.
igatahes, kokkuvõttes oleks see auto kas puusse keeratud või mahamädanenud. mina poleks seda suutnud legaalseks oma rahakotiga muuta, ja suurem asi ralliäss ka pole - oli ainult remondirõõm. uus omanik väitis et läheb väiksemale vennale harjutamiseks ja ns sõitmiseks - see siis tähendab et seda autot kauaks pole, aga ikkagi on tast kasu rohkem uuel omanikul kui mul. loodan et lada pisik ei kao veel.
teema lukku.
Muskel kasvab rooli taga !
Suletud