2103 vfts replica,-lada-,1975

2103 vfts replica,-lada-,1975

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
u
uzzac
Foorumi kasutaja
Postitusi: 859
Liitunud: 13 Aug 2007 00:19
Asukoht: prn/tln
Autod: Volvo S40

Postitus Postitas uzzac »

Garaažiülemaga räägitud. Meil ongi endale üks tagavaraks. Samas vedeleb nurgas üks õnnetu katkine isend. Viga ei oska öelda mis tal on, üks hetk lihtsalt ei toiminud enam. Kui oled nupumees ja nokitseja võime selle sulle loovutada käeharjutuseks, ehk äratad elule. Isalt sain veel vihje, et Soome Biltema müüb Faceti pumba analooge umbes 3x väiksema hinnaga. Ise keelt sedavõrd hästi ei mõika, et kataloogist too üles leida, aga variant on ka sealt antud tükk leida.
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Okei selge, ma uurin korra seda Biltema varianti.
p
Photographer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 16 Dets 2005 10:32
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada
Kontakt:

Postitus Postitas Photographer »

 
-lada- kirjutas:Okei selge, ma uurin korra seda Biltema varianti.
Selline asi, maksis eesti ajal ala 10 krooni, ostsin selle kadaka teelt, enne raudtee ülesõitu ( paremat kätt mingi auto pood)
minu weberitega on see sünnist saati töödanud :)

PIC_029.jpg-thumb.jpg
Ühe kilomeetri kohta on alati kaks kilomeetrit kraavi !
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Facet'it müüb ka tööriistamarket. Hinda ei mäleta, aga leiab traktori osakonnast klaasi alt :)
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Nii pumba teema sai lahendatud Fixusest ostetud Hüco pumbaga, oli teine hea hinnaga ja peaks ilusti karpade toitmisega hakkama saama. Bilsu B6 amordid tellisin ka lõpuks ära, nüüd süda rahul vähemalt
Autost nii palju et, salong on enamvähem koos juba, pagassis on asjad oma koha leidnud, väljalaske tegin lõpuni valmis ja veel nipetnäpet. Mootor ka töötab juba, madalat hetkel üsna selline turtsuv, aga kuna karpad ja süüde suvalt paigas, karpad nii nagu minu kätte jõudsid nii läksid külge ka. Istmed vaja veel sisse panna ja elektriga mõned viperused siis peaks saama testima hakata, karpade jaoks kellad tooma ja ilusti paika timmima.
Väike video:
http://www.youtube.com/watch?v=j3Kkhd2TssU
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Pole ammu kirjutanud midagi, aga mis kõige tähtsam auto liigub omal jõul ja päris nobedasti :). Mootor on enam-vähem timmi saadud, kiirendades võtab ikka naeratuse näole, tühikäiguga hakkas mingi kamm täna ei saanudki aru mis viga eile oli alles, ei tea homme uurima. Salongi olen kokku lappinud, pidruitest õhk välja pumbatud, ainult uksepolstrid vaja ära lõpetada siis peaks auto täies komplektsuses olema. Jube mõnus on ikka vähe kiiremini kurvidesse tuisata ja sealt külgees väljuda :P, auto on kena jäik, külglibisemini on üllatavalt hästi kontrollitav ja jõudu on ka mehesti.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Taguotsa peab natukene allapoole tooma, jube kõrge praegu...
Kasutaja avatar
veljo15
Foorumi kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 25 Juul 2010 17:47
Asukoht: Harjumaa,maidla
Autod: 2101 - 210V8 - 2105 - 2106 - 2x2107 - Niva - Vis

Postitus Postitas veljo15 »

Ega esiosa ka väga madal ei paista..;) äkki seda ka alla poole tooma ?
Aga muidu masin näeb hea välja. Edu!
Ladapisik--PISIK KOGU ELUKS !!!
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Mhm tervet autot vaja tuua ikkagi, kogenenumad mehed soovitasid. Tänan praegu suht jube tänu õudsale veljele, aga kui kruusarehvid leian ss saab ehk korraliku velje ka alla.
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1464
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

asja moonutab ka 13" velg seal all

pane 15" kruusarehv alla ja vaata et autot hoopis ülespoole pole vaja tõstma hakata:)

Tagasillas piiratakse lihtsalt amortide käiku niipalju, et kui rattad maast lahti, ei jääks sild amortide peale kandma - maandudes võib ää lõhkuda. Ma tõmbasin cm rihmadega kinni ja nüüd jääb asi nende najal rippesse
Festina lente!
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

15" rehvi vast ei hakka panema jään 14" juurde esialgu ma arvan. Mul trossid juba valmis tehtud silla jaoks vaja kinni tõmmata ainult :)

14" veljega selline:

Pilt
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1464
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

sa oled koopalaiendid ka väga WRC-likult külge pookinud, nagu tuleks pikakäiguga ammod

Oleks võind panna nii nagu alati neid pandud on ehk vastavalt velgedele ja ammodele

nüüd ei ole muud kui coilid alla;)
Festina lente!
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

No need laiendid olid sellised pikad vms et oleks mudu üle ääre jäänud kui madalamale oleksin pannud ja ümber ei viitsinud ka teha neid, see krdi klaasriidega mässamine ei istu mulle eriti, tagumised just sellised suured, üks on üldse natuke veider. Haha coile vast esialgu ei tule :P, oma silmaga vaadates on üsnagi seff niimoodi nende laienditega pildi pealt tundub veits värd aga lives täitsa ilus.
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Pole pikka aega midagi kirjutanud. Võib õelda, et auto on sõiduvalmis, kuigi valmis pole ta kaugeltki, asju leiab mida nokkida, difri lukku oleks vaja, veel aeglasemat ülekannet ja nipet näpet tahaks veel teha. Salong on valmis saadut, polstrid tehtud, armatuur valmis jne. Mehaanilise õlirõhu näidiku igaksjuhuks panin, originaal pani suht villast, suurem radikas ette poogitud, velgedele flantsid vahele. Väljast on ka masin selline nagu tulema pidi ja mina tulemusega rahul :).
Autot kõvasti sedistatud ka vahepeal, ei tahtnud algul väga hästi käia, süütega nus*is midagi koguaeg ja lärtsus, targemat mehed natuke "näppisid" ja nüüd töötab küllaltki hästi. Praegu auto juba mitu kuud ilusti graazis puhanud, on müügis kui kellegile huvi pakub, muidu aga ootavad teda piigid ja piigid ootavad jääd :). Natuke oleks kahju ka kui ostataksegi ära, aga pole hullu võtaks kohe järgmise projekti ette.

Mõned pildid ka:

Pilt

Pilt

Pilt


Pilt

Ja miskine video mis kokku klopsisime:

http://www.youtube.com/watch?v=XajpEIDBvgs
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Mis nukkvõll sul peal on - tundub selline väga rahulik olema - kahjuks oled videosse miski plära taustaks pandud ja mootori tööst on väga raske aru saada - see et sa pildi kiiremini käima panid ka kasuks ei tule :)

Moodsas stiilis on küll video :)
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Ee videos pilti kiirendatud pole üheski kohas, vb tundub kuskil, kiirus kõik nii nagu kaamera jäädvustas, originaal ilma mürata klipid ka olemas kui kellegil huvi.... Ma ei mäleta enam neid andmeid Mättik need mulle ütles üles kirjutasin ka kuhugi igaksjuhuks aga enam meeles pole, vaatama kui üles leian siis annan teada. 3500-4000 seal maal hakkab käima ja ss ilusti lõpuni välja, nuka hind oli ka suht olematu, tulevikus proovib vb mingit muud asja sinna peale kui viitsimist ja midagi leiab.
Olaaf milline osa sulle sellest videost kiirem tundus? :)
Vasta