21063, makuke, 1989

21063, makuke, 1989

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
m
makuke
Foorumi kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 28 Nov 2007 20:01
Asukoht: kehra
Autod: 21063

21063, makuke, 1989

Postitus Postitas makuke »

Tere,
Tänaseks on möödunud aasta, mil ma auto koju tõin. Viimase kuu ajaga on toimunud progress. 1,3 mootor vahetus 1,6 vastu. Käigukast on ikka 4 käiguline.
Mõned uued jubinad on ka külge kruvitud ja esimesed sõidud tehtud. Mingit mootorituuningut ma sellele teha ei plaani, kuid mõtted liiguvad 1,8L R4 BMW mootori suunal, mis tuleks koos käigukastiga. Lähinädalal läheb sisse makk ja 2 X 220W Kenwoodi ovaalid. Mulle, peene rahakotiga tudengile käiva küll.
korralikumad pildid tulevad siis kui masin töötab ja kõik on korras. Hetkel avatasin, et karpa ujukikambris on u 1cm pragu, mille ma täna puahstasin ja EPO-ga kinni liimisin. Eks näis, kaua vastu peab.
Auto on väga hästi hoitud, 93000 ühe omaniku käes. talviti hoitud garaasis ja põhja alt on nagu uus. Roostetäpid tuhmunud värvil annavad märku aasta aega õues seismisest :(
Kui auto korras, panen selle müüki tema hea kere pärast. Aga kui ostjat ei leia siis sõidan ise edasi.
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


[Muudetud: 10-10-2010 makuke]
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1451
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Jonx »

Kuna sa oled foorumi kasutaja mitte Ladaklubi liige siis tõstin su teema külastajate autode alla.
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
s
samara1500
Foorumi kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 05 Jaan 2009 22:20
Asukoht: viljandimaa
Autod: lada samara 1.5 97a

Postitus Postitas samara1500 »

pildid oleks tore;)
Vasta