2103, Kristjan92, 1975 (sõbra oma nüüdseks)

2103, Kristjan92, 1975 (sõbra oma nüüdseks)

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Kasutaja avatar
kristjan92
Ladaklubi Liige
Postitusi: 836
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:14
Asukoht: Tamsalu
Autod: Lada Nova 21053 92' , Seat Cordoba 01'

Postitus Postitas kristjan92 »

Eks kunagi võib-olla tahaks originaal nullkolme.Eks tegemist ole üks jagu;).
Vahepeal siis mootoril tihendid vahetatud(kasutajale marek93 tänud abistamise eest).
Tehnika lolli käes on vanaraud!
Autosõit on nagu keeleoskus – seda tuleb praktiseerida; lõputult praktiseerida.
Kasutaja avatar
kristjan92
Ladaklubi Liige
Postitusi: 836
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:14
Asukoht: Tamsalu
Autod: Lada Nova 21053 92' , Seat Cordoba 01'

Postitus Postitas kristjan92 »

Asjalood nii kaugel , et kuna ta seisis mul pikalt garaažis ning sai varuosasi kogutud ja kuhjatud , aga ise ei suutnud midagi teha. Kas polnud raha , oskusi või aega. Siis mõtlesin , et mis ta ikka seisab ning üks sõber otsis just Žiguli-d . Kokkulepe sai tehtud 2013 aastal nii et ostab küll ära ning kannab hoolt aga kui kunagi müüma hakkab siis olen ma esimene kes sellest kuuleb. Lõi mulle kupüürid pihku ja võttis masina konna peale.. to päev üritasime teda turgutada küll garaažis elule kuid puikles ning näitas jonni et ei lähe tema kuhugi , aga polnud tal valikut ning nii me ta siis konna peale lükkasime ja sõber sai asuda kodu poole teele. Nüüd masin Tallinna kandis ja tavlel talvitub garaažis . Paberid ajas korda ning võttis uuesti arvele ja tegi ka ülevaatuse masinale.
Masina värvis ta koos sõbraga ära ning vahetas vajalikud vidinad veel välja ning tõstis korralikuma salongi sisse.
Igatahes nautige pilte ja kui midagi huvitavat peaks selle masinaga toimuma siis kirjutan siia teemase edaspidigi( kui tohib) või ehk teeb ta ise lõpuks teema või jätkab seda ..
Pilt

Pilt

Pilt

2014 märts

Pilt

2014 Mai oli Erik mööda Eestit trippimas ning tuli masinat näitama kuidas masin sõidab ja pidurdab

Pilt

2014 September-november
Pilt

Pilt

Pilt
Tehnika lolli käes on vanaraud!
Autosõit on nagu keeleoskus – seda tuleb praktiseerida; lõputult praktiseerida.
Vasta