2103, martin_ 1974

2103, martin_ 1974

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
d
dzidzi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 130
Liitunud: 30 Okt 2005 13:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas dzidzi »

Kas ma olen pime või ei ole iluliistuauke ?
m
martin_
Foorumi kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Juun 2008 10:36
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas martin_ »

iluliistuaugud kõik olemas, märjana lihtsalt ei paista välja.
k
kallissaar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 05 Apr 2009 10:47

Postitus Postitas kallissaar »

Kas värv sai valitud selle focuse järgi?
h
heiki.k
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 29 Sept 2002 17:16
Asukoht: Tallinn, vana&hea Eesti Vabariik
Autod: VAZ 2103 “74
Kontakt:

Postitus Postitas heiki.k »

Maruvaffa! Mul endal sama "skeemi" järgi saadud sama aasta number kolm ja peas keerleb ka selline korraliku ülevärvimise plaan. Ehk kergitad veidi saladuskatet, mis töökoda sul värvitööd tegi ja umbkaudse hinna ka äkki?
Ja kuda sul,kas rattamutrid on ka fiati omad?
Ja pane küljekarbi ja koopaääre kroomliistud ikka ka!
Õnne ja rõõmu!)
m
martin_
Foorumi kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Juun 2008 10:36
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas martin_ »

see auto kokkupanemine ei ole üldse nii lihtne protsess kui ma arvasin. Terve nädalavahetusega jõuab auto külge korralikult paika sobitada vaid mõned üksikud jupid. Mõned pildid ka tehtud töödest:

Pilt


Pilt

Pilt

[Muudetud: 13-11-2009 martin_]

[Muudetud: 13-11-2009 martin_]
m
martin_
Foorumi kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Juun 2008 10:36
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas martin_ »

Algselt postitas: heiki.k
Maruvaffa! Mul endal sama "skeemi" järgi saadud sama aasta number kolm ja peas keerleb ka selline korraliku ülevärvimise plaan. Ehk kergitad veidi saladuskatet, mis töökoda sul värvitööd tegi ja umbkaudse hinna ka äkki?
Ja kuda sul,kas rattamutrid on ka fiati omad?
Ja pane küljekarbi ja koopaääre kroomliistud ikka ka!
Õnne ja rõõmu!)
Vastuseks Heikile, et säärane ettevõtmine nõuab meeletult palju vaba aega ja teiseks päris suurt summat raha. Kiirelt kokku arvutades võib tehtud tööde summa ulatuda paarikümne tuhande kanti ning antud hetkeks auto veel ei sõida. Kindlasti tuleb veel ka veermiku kallal ühtteist nokitseda, kuna auto on 3 aastat praktiliselt seisnud.

Värvimise kohapealt oli nõus töö käsile võtma firma nimega Finishline OÜ, väga mõistlikud vennad ja töö korralik (kui aus olla, siis väga paljud värvitöökojad ei olnudki nõus sellist tööd enam tegema). Kuid jõudu tööle igaljuhul, sest et linnapildist on sellised autod peaaegu et täielikult kadunud.


[Muudetud: 13-11-2009 martin_]
k
krister
Foorumi kasutaja
Postitusi: 249
Liitunud: 09 Aug 2004 12:53
Asukoht: Tallinn, Lilleküla
Autod: 2101 '80

Postitus Postitas krister »

Algselt postitas: martin_
see auto kokkupanemine ei ole üldse nii lihtne protsess kui ma arvasin. Terve nädalavahetusega jõuab auto külge korralikult paika sobitada vaid mõned üksikud jupid. Mõned pildid ka tehtud töödest:


[Muudetud: 13-11-2009 martin_]
Nõustun täielikult! Ma pusisin näiteks ainuüksi uksi kokku ca 20 tundi. Hoolimata sellest, et uste sulused, sisu jne võtsin varuosaukselt, st väga värskelt oli meeles, kuidas asi peaks koos olema.

Aga ei saa ju värskelt värvitud kerele keerata külge musti, pesemata detaile, tuhmunud tulesid jne. Kummi tihendid tuleb asendada. Ja kogu aeg vaata, et värskelt värvitud kerele mõni täke ei tuleks. Sisuliselt tuleb töötada valgetes kinnastes.

Heiki. Osadel värvitöökodadel on jah selline suhtumine, et lada nad ei värvi. Nad kardavad seda, et töö hind - ca 20000.- ei sobi tellijale. Nad kardavad jamasid. Kui aga veenad neid, et sa oled tööde hindadest teadlik, siis võtad vast ikka ette. Kui aga lipsab töömehe käest lause, et "ladale käib küll", siis ei ole õige koht. Ahjaa, seda, et saab odavamalt kui 20000.- siis on tegemist just sellise "ladale käib küll" kohaga. Hind ikka koos eeltööde ja kruntimistega. Vajaminevad keevitused tulevad peale selle.

Ühesõnaga jõudu!
m
martin_
Foorumi kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Juun 2008 10:36
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas martin_ »

pole ammu foorumis oma tegemistest pajatanud, kuid tõestamaks, et ma ei ole niisama passinud, lisan paar pilti lõpptulemusest. Korralike juppide leidmine ja kokkuostmine võttis omajagu aega, kuid lõpptulemusega võib rahule jääda. Kui veel uksed ka korralikult käima saaks!

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
-lada-
Foorumi kasutaja
Postitusi: 509
Liitunud: 03 Jaan 2010 17:05
Asukoht: muhu/tallinn
Autod: lada 2103, 2106, 21013

Postitus Postitas -lada- »

Tagumiste tulede klaasid on vahetuses, parem vasakul ja vasak paremal;).
Muidu väga kena kolmekas. Lisatuled võiksid ka veneaegsete vastu vahetada- oleks vähe stiilsem.
m
martin_
Foorumi kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Juun 2008 10:36
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas martin_ »

täitsa võimalik, et klaasid on vahetusse läinud. Helkurid peavad vist tõesti seespool olema. Viskan üks päev kohe ümber need.
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Tubli töö. Pilte kohe naudin vaadata. Väga tore, et jäädi hoidma ikka originaali joont. Ja värv tundub ka nüüd piltidelt täitsa hea. Esimestel piltidel peale värvimist tundus kuidagi heledam. Peaks tulema oma silmaga ka ikka auto üle vaatama. Et seisab/liigub ikka kuskil Tallinna kandis?
Edu auto hoidmisel.
m
martin_
Foorumi kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 26 Juun 2008 10:36
Asukoht: Tallinn
Autod: 2103

Postitus Postitas martin_ »

Nädalavahetusel sai autot kasutatud pulmaautona. Pidulikuks puhuks sai auto läikima löödud ja rehvidele ka "whitewallid" paigaldatud. Vana hea 03 sobib Volgade ja Tsaikade kõrval pulmaautoks küll:)

Hetkel asub auto Tallinnas, kuid lähiajal peaks lõuna-eesti poole ära liikuma.

Pilt
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Väga ilus tulemus. Kas mulle tundub või esimesed logarid ongi tiivaservadest väljapoole ulatuvad? Kust on päris need kaunid whitewall'id? Edu auto ilusana hoidmisel.
Jõud taga, peab minema.
Vasta