21072, GTA, 1985

21072, GTA, 1985

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

21072, GTA, 1985

Postitus Postitas GTA »

Niisiis, ega selle vaimse tervisega kõik korras vist pole...:D

Mootor on 1300cc rihmaga. Edasi ei lähe aga vaikne on küll:). Käike on neli, sild ja kast on vaikne. Väliselt alustasin poleerimisega aga peale esiotsa ja pagassiluugi tunniajase maratoni otsustasin ikka homseks ka midagi jätta:D Alumine rant on autol värvitud. Keretöid on tehtud omajagu, vahetatud karbid, ka sisemised küljed, tagumisi karbiotsi on lapitud, koopaservad on kogemata kombel üldse kopika omad sattunud:rolleyes. Tagapõlle on ka keevitatud. Uksed on vahetamata jäetud, kõige kurvem on kunde oma, mida pmst uksepolster veel koos hoiab:D

Rooste leidmiseks eriti otsima ei pea, samas nagu käib kah. Teist korda tagasi helistama pani auto komplektsus ja muidu hea seisukord. Salong on täielikult originaal, polstrid sirged, kuskil midagi silma ei riiva. Rooli jõudsin muidugi juba 05-lt laenata. Pruun sisu vast mõnele ei meeldi, mulle aga küll. Eriti retro on Grundigi magnetoola, too vist juba autol Soomes elu alustades peale krutitud. Pull aparaat ja laineid püüab kusjuures väga hästi. Nüüd õhtul tuli autoga tegelemise ajal R2-st ka mingi Eesti 80'date saade, kus vastava ajastu muusikat ka veel mängiti. Auto kui ajamasin!:)

Tulevikuplaanidest... Noh, selline suvemasin sai nagu otsitud. Peale pikemat raalimist midagi paremat lihtsalt ei leidnud. Tunnistan ausalt, et 03-d, kopikad ja muud Ladad üldse - meeldivad küll aga omale ei ostaks. Või noh ostaks, aga 05/07 on ikka rohkem meele järgi. Kolm kuud juba otsisin ja käisin neid risusid ikka igal pool vaatamas, aga noh, nii ta nüüd läks. Mingeid erilisi ümberehitusi plaanis vast pole. Igapäevamasin ikkagi, vähemalt sel suvel. Võimalik, et vahetusse lähevad mootor ja käigukast teiselt 07-lt. Aga pole otsustanud, seisukord määrab. Paberimajanduse tahaks järgmise nädala jooksul ära lahendada ja siis uhama hakata:)

Pm, kel suur huvi autot näha või osta - tehke oma pakkumised u2u. Selles autos ma väga kinni pole, ja huvitavaid pakkumisi oleks huvitav kuulata.Pilt
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

xPilt
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

xPilt
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
a
AsjaPulk
Foorumi kasutaja
Postitusi: 274
Liitunud: 25 Mär 2007 20:59
Asukoht: Saue vald, Vanamõisa küla
Autod: [b]BMW 728iA[/b]
Kontakt:

Postitus Postitas AsjaPulk »

Ostsidki selle ära! :P Tee siis too ikka korda ja sõida terviseks...

(Sul neid juba kolm tükki kaelas, milline siis lõppkokkuvõttes see "õige" on? ;))
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

"Õige" on 05:) Selle tegemiseks ehk sobivam aeg järgmisel aastal, peale sõjaväge. See on ka vastus küsimusele, miks ma eriti pikemaid plaane ei tee ei ühe ega teise autoga:P
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
a
Alfist
Foorumi kasutaja
Postitusi: 349
Liitunud: 03 Okt 2007 20:36
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 21011,Audi 100 2.3E -89,Alfa Romeo 166 3.0 Twin Spark

Postitus Postitas Alfist »

Masin paistab tõesti ilus, ;)
Ladade parandamisel ma erilist mõtet ei näe,topi sinna raha alla ja sõidumõnust ei tule mitte s*ttagi tagasi,mugavuse poolest jääb ikka palju vajaka,ning ükskõik kui palju ''lääne autode mugavust'' juurde ei lisa,pole autol ei tegu ei nägu,aga see ainult minu arvamus:rolleyes
"Alfa Romeo ei ole lihtsalt autotehas... See on nagu haigus... Või eluviis... Seda ei saagi defineerida. See kuulub tunnete ja kirgede valda, allub südame, mitte mõistuse kontrollile".
Insener ja disainer Orazio Satta Puglia
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

Oled veits vales foorumis?
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Algselt postitas: Alfist
Masin paistab tõesti ilus, ;)
Ladade parandamisel ma erilist mõtet ei näe,topi sinna raha alla ja sõidumõnust ei tule mitte s*ttagi tagasi,mugavuse poolest jääb ikka palju vajaka,ning ükskõik kui palju ''lääne autode mugavust'' juurde ei lisa,pole autol ei tegu ei nägu,aga see ainult minu arvamus:rolleyes
pigem oled sa viletsasti oma autosid hooldanud ning ära tõusnud rahva seast.
rooli ja pidurivõim ja abs on nõrkadele kääbustele :puzzled:spin

gta-d õnnitlen ostu puhul..
milleks vahetada mootorit? hoia ta nii nagu on teisega hakka võistlemas käima ;)
1,3 peaks igatpidi piisav olema kui korralikult käima panna asi...

[Muudetud: 7-6-2008 olaaf]
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
a
Alfist
Foorumi kasutaja
Postitusi: 349
Liitunud: 03 Okt 2007 20:36
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 21011,Audi 100 2.3E -89,Alfa Romeo 166 3.0 Twin Spark

Postitus Postitas Alfist »

Algselt postitas: olaaf
Algselt postitas: Alfist
Masin paistab tõesti ilus, ;)
Ladade parandamisel ma erilist mõtet ei näe,topi sinna raha alla ja sõidumõnust ei tule mitte s*ttagi tagasi,mugavuse poolest jääb ikka palju vajaka,ning ükskõik kui palju ''lääne autode mugavust'' juurde ei lisa,pole autol ei tegu ei nägu,aga see ainult minu arvamus:rolleyes
pigem oled sa viletsasti oma autosid hooldanud ning ära tõusnud rahva seast.
rooli ja pidurivõim ja abs on nõrkadele kääbustele :puzzled:spin
roolivõim,pidurivõim ja abs ei puutu asjasse,autol puudub juba sisemusest,ning ka välimusest palju :rolleyes ,kuid ei taha rohkem teemat risustada,nii et võite need minu postid ära kustutada ja ma ei tahtnud kellegi tundeid sellega riivata;)

[Muudetud: 7-6-2008 Alfist]
"Alfa Romeo ei ole lihtsalt autotehas... See on nagu haigus... Või eluviis... Seda ei saagi defineerida. See kuulub tunnete ja kirgede valda, allub südame, mitte mõistuse kontrollile".
Insener ja disainer Orazio Satta Puglia
Kasutaja avatar
reiner
Ladaklubi Liige
Postitusi: 2371
Liitunud: 12 Dets 2005 17:55
Asukoht: Keila
Autod: 4 x Lada

Postitus Postitas reiner »

GTA, õnne sulle kolmanda puhul :)
See masin millega käisin Winteril võistlemas on ka 072. Täpselt sama sisuga oli ta alguses nagu sinu oma.

Alfist, kui sulle lada üldse meeltmööda ei ole, siis mida sa siit foorumist üldse otsid?
Lower your standards and you'll never be disappointed!
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Algselt postitas: GTA
Niisiis, ega selle vaimse tervisega kõik korras vist pole...:D
No sa pole ainus loll. Lohuta end sellega esialgu.
Eks aeg ja võimalused aitavad ühel heal päeval teha ka õige lõpliku valiku. Never say "never". ;)
Jõudu sulle, mis muud...
a
Alfist
Foorumi kasutaja
Postitusi: 349
Liitunud: 03 Okt 2007 20:36
Asukoht: Tallinn
Autod: Vaz 21011,Audi 100 2.3E -89,Alfa Romeo 166 3.0 Twin Spark

Postitus Postitas Alfist »

Viimane post siis minu poolt,ma tahaks ka teada miks pole mu auto teemat ära kustutatud foorumist,ma ei taha et see oleks siin enam,ning võite ka juba mu kasutaja kustutada!!!
"Alfa Romeo ei ole lihtsalt autotehas... See on nagu haigus... Või eluviis... Seda ei saagi defineerida. See kuulub tunnete ja kirgede valda, allub südame, mitte mõistuse kontrollile".
Insener ja disainer Orazio Satta Puglia
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

Kui ma hirmsasti tahaks oma igapäevasõite (nädalas vähemalt 400km maanteed) teha mõne hirmus mugava opeli või fordiga, ei peaks ma vene autost tõesti midagi.

Ja kui üldse midagi muud oleks tahtnud, siis kirsipunast 07-t:P Aga no saamine on iseasi;)

A ja ärge nüüd riielge:D Alfistiga olen ma ses suhtes nõus, et Ladat ei anna tõesti mingi lääne masinaga võrrelda aga mitte ainult selles valguses, et üks on läbi ja lõhki halb ja teised head. ?iguli on mõnus ja ehe retromasin, vähemalt minule, kes on nende keskel kasvanud. Ja mind ei heiduta see, et tõesti, rool pole ehk nii täpne ja tuulemüha hakkab 100+ kiirustel tugevalt juttu segama:P
Btw, kui rikkaks saan, siis mõne Alfa pean ma ka kunagi ära;) Kust see mu foorumi alias siis tuleb, kui mitte väikse põnnina alfade fännamisest.
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
Kasutaja avatar
ToM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1066
Liitunud: 26 Juun 2007 00:24
Asukoht: Kohila/Tallinn
Autod: 2107, 2101

Postitus Postitas ToM »

Palju õnne eduka tehingu puhul!
Ei sa märkimata, et Luisi rool sobib nagu kaks rusikat kahe silma aukudesse!:spin
m'kay
Kasutaja avatar
VRT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 92
Liitunud: 29 Nov 2005 09:35
Asukoht: Rakvere
Autod: Lada 21013, lada 21011

Postitus Postitas VRT »

Palju õnne ostu puhul. Tean et otsisid sellist ladat kaua. Igastahes väärt ost. Ise meeldivad rohkem kopikad. Kindel sõiduriist igastahes.
Lada- Vene muskel.
Kasutaja avatar
arvi100
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 875
Liitunud: 07 Sept 2004 09:52
Asukoht: Jõgeva
Autod: Vaz 2101'73 - Lada 1300 SL'85

Postitus Postitas arvi100 »

Pilt
Võta vastu õnnitlused ka naaber rajoonist!
Algselt postitas: GTA
Niisiis, ega selle vaimse tervisega kõik korras vist pole...:D
Minuarust on just vastupidi,see on igatipidi eluterve suhtu-
mine!Alati on nii,et ühest mänguasjast ei saa kunagi küll ja
kuidas need Lada`d muidu säiluvadki.
Masin on kasin - Grigori Šaakašvili
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

Ega ladaga tõesti pole teab mis väga mugav liigelda, juba seetõttu et on vähe neid kes suudavad autot ideaalses korras hoida. Aga väliselt ma küll ei leia et ladas midagi halba oleks, täiesti ideaalne ju:)
Aga õnne uue masina puhul;)
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

Suurim pluss on avar salong;)

Ei pea istuma armatuur süles-krt nii ei saa rallit sõita:kuri

Edu autoga;)
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

Palju õnne ka minu poolt uue võsukese puhul.
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

Ma tänan kõiki!

Nii hull tähelepanu täitsa tavalise, isegi keskmisest kehvemas seisus Lada puhul:) Tänud veelkord:D
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
Vasta