LADA110, enely111, 2000

LADA110, enely111, 2000

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
e
enely111
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas enely111 »

Käisime kohe pärast ostmist Aravetel teeninduses,leiti paar pisikest viga,mille lasime ära parandada.Ka sellest jõnksutamisest saime lahti.Geneka rihma vahetasime ka ära,
aga starteri kohta ei oska midagi öelda praegu töötab normaalselt.Teeninduses tunti huvi,kas selle autoga kunagi ka teeninduses käidud on,ei osanud küll midagi vastata. :kur
iAga muidu on kõik ok.Autost ma pilte teinud ei ole,aga võib ehk näha camp 2003 Rutjal tehtud piltidelt või videolt.Olime ka seal veidi aega.Püüan järgmistele kordadel kohal olla,
kui vaid töölt vaba olen.:)
k
kirves
Foorumi kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 25 Juun 2003 13:24
Asukoht: Rakvere
Autod: 06,07,Niva

Postitus Postitas kirves »

Esialgne postitaja enely111
Teeninduses tunti huvi,kas selle autoga kunagi ka teeninduses käidud on,ei osanud küll midagi vastata.
Mina isiklikult käisin selle autoga Aravete teeninduses kolm korda ja eelmine omanik minu teada ligikaudu kümme korda Tallinna teeninduses, kus ühte elektroonika viga üles ei leitudki ja vea kõrvaldas 10 minutiga hoopis üks "külasepp" :lol
Mulle tundub, et enamik vigu aetaksegi eelmiste omanike kraesse, sest minu käest küsiti ka varasema hooldamise kohta, aga starter vahetati tasuta ära.
e
enely111
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas enely111 »

Mina küll ei tahtnud ühtegi eelmist omaniku solvata.
Sorry,kui nii aru said.Sa ikka püüad mulle selgeks teha,
et see auto on ikka jama.OK.Olen sellega nõus,et kõik autod
on head kuni lagunema hakkavad.Siiski pole veel vist välja
mõeldud ühtegi autot,mis ei lagune.Või äkki on???
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

ärge nüüd enelyt päris ära ka piinake.. auto nagu auto.. kui laguneb tuleb remontida.. pole mõtet rääkida mis autol viga oli ja on, kuna auto vastupidavus on võrdelises seoses juhi sõidustiiliga :rolleyes
Kui näiteks sõita igal hommikul 30km ajalehti laiali vedades ja peatuda iga 30m tagant pole ime, et lada laguneb (pereauto saatus:(. pidurikettaid vahetatud juba 2x)
ise posti ei vea :)

Normaalse sõidustiiliga on lada jälle igati vastupidav sõiduvahend.. mille hooldus lihtsalt mitmeid kordi odavam..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
e
enely111
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas enely111 »

No nii!Nüüd vist pandi punkt sellele teemale,kuigi päris mõnus on mõnikord vaielda tühiste asjade pärast. :)
Võib-olla just sellepärast,et teenindus on odav,langes valik ladale,enne seda oli mul üks vana opel ascona,
mis ka lagunes siit ja sealt.Aga ega noorele juhile polegi vaja uut autot,kes teab,mis võib juhtuda ja siis
pole ka nii kahju kui mõni apsakas sisse tuleb.Õnneks ei juhtunud midagi.Aga ma arvan ikkagi,et see auto on
mitu korda parem kui mu eelmine.Mina olen rahul ja rääkigu teised,mis tahavad
:lol.Ma lihtsalt tundsin huvi mis mured teistel on,et teaksin mis mind ees võib oodata.
Vasta