2103,siksaator, 1976

2103,siksaator, 1976

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
Kasutaja avatar
ROJEV
Postitusi: 309
Liitunud: 27 Apr 2007 11:40
Asukoht: Viljandi linn.
Autod: Ноль шесть, была(((

Postitus Postitas ROJEV »

Ega see luustav kork ka ei hoja vargaid eemal. Kord kaotasin auto võtmed, kork muidugi lukus. Ilusal talvisel homikul valasin korgile paarsada grammi vett peale, mingi aeg möödus ja korki keerasin otsast nägu tavaliselt. Ni et jälgi et niiskust sisse ei tuleks , ja õhtuti kontrolli.
Kirjutan suvaliselt, kuulmise järgi!
Kasutaja avatar
MuKi14
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1149
Liitunud: 01 Veebr 2007 21:41
Asukoht: Pärnu
Autod: 2106

Postitus Postitas MuKi14 »

Algselt postitas: ROJEV
Ega see luustav kork ka ei hoja vargaid eemal. Kord kaotasin auto võtmed, kork muidugi lukus. Ilusal talvisel homikul valasin korgile paarsada grammi vett peale, mingi aeg möödus ja korki keerasin otsast nägu tavaliselt. Ni et jälgi et niiskust sisse ei tuleks , ja õhtuti kontrolli.
Nurga all keerates saab niisama ka lahti!
s
saarlane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 06 Sept 2006 18:52
Asukoht: Saaremaa- Tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas saarlane »

Õpetage jah pikanäpumeestele parimaid nippe.
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Nojah:D minu igatahes natuke proovisin, nimelt keerasin võtmest kinni ja mingi imevalemiga ka lahti ei saanud:D(ei nurga all keeramisega ega muuga:D).

Täna sai peale pandud vaakumtoru. Ühendasin sinna nö ülevoolutoru otsa:D. Siis panin käima ja hakkasin jagajat keerama---> leidsin õige asendi ja jagaja kinni. Ühtleks, et mootor töötab isegi nüüd paremini-----> külmalt läks igatahes hästi käima;). Sõita pole veel saanud, kui saab eks, siis näis kas süüde on ikka paigas (kiirus/tõmme). Sai alustatud ka põhja katmist selle mürasummutus vildiga. Sai, siis ainult täna juhi jalgealune tehtud. Homme ehk ka kaassõitja jalgealune;)

Pilt
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Täna sai terve salongi põhi kaetud selle vildiga;). Eks järgmine nädalavahetus saab põhjavaiba maha pandud ning istmed tagasi pandud;)
Ahjaa varsti on tulekul ka inglisilmad:D;)(siis kui carl93 käest need ruloo kerimispulgad saan;)).

[Muudetud: 13-1-2008 siksaator]

[Muudetud: 13-1-2008 siksaator]
c
carl93
Foorumi kasutaja
Postitusi: 487
Liitunud: 10 Jaan 2007 21:23
Asukoht: loo alevik
Autod: vaz 2103

Postitus Postitas carl93 »

Algselt postitas: siksaator
Täna sai terve salongi põhi kaetud selle vildiga;). Eks järgmine nädalavahetus saab põhjavaiba maha pandud ning istmed tagasi pandud;)
Ahjaa varsti on tulekul ka inglisilmad:D;)(siis kui carl93 käest need ruloo kerimispulgad saan;)).

[Muudetud: 13-1-2008 siksaator]

[Muudetud: 13-1-2008 siksaator]
võid loota minu peale;) aga kuidas ma sulle need saadan?
carl-steven berg
Kasutaja avatar
ROJEV
Postitusi: 309
Liitunud: 27 Apr 2007 11:40
Asukoht: Viljandi linn.
Autod: Ноль шесть, была(((

Postitus Postitas ROJEV »

See on tõmbevarras, ja viljandist saab neid!! Sunorek kauplus , kaubamajast nats edasi!!!
Kirjutan suvaliselt, kuulmise järgi!
c
carl93
Foorumi kasutaja
Postitusi: 487
Liitunud: 10 Jaan 2007 21:23
Asukoht: loo alevik
Autod: vaz 2103

Postitus Postitas carl93 »

nh kena masin kõige kenamad ladad on yltse 03med ja 06ed edu sulle pimpimisega.mul uksed roostetavad sul koopaääred:flaming
carl-steven berg
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: carl93
nh kena masin kõige kenamad ladad on yltse 03med ja 06ed edu sulle pimpimisega.mul uksed roostetavad sul koopaääred:flaming
Egas mulle ka meeldib eriti 03(H)
Koopaääred enam ei roosteta;)
Kasutaja avatar
ROJEV
Postitusi: 309
Liitunud: 27 Apr 2007 11:40
Asukoht: Viljandi linn.
Autod: Ноль шесть, была(((

Postitus Postitas ROJEV »

Ja veel, Sa rikud oma auto välimuse, kui paned ingli silme ( minu arvamus). Originaal 03 see on uunikum, mida annab otsida. Ära tee seda viga ( mina ei teeks).
Kirjutan suvaliselt, kuulmise järgi!
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: ROJEV
Ja veel, Sa rikud oma auto välimuse, kui paned ingli silme ( minu arvamus). Originaal 03 see on uunikum, mida annab otsida. Ära tee seda viga ( mina ei teeks).
Nojah kuidas kellegile aga asi selles, et teen ju endale igapäevaliikurit ja seega üritan võimalikult meeldivaks/mugavaks enda jaoks teha;). See mul esimene auto ka ja esimene masin ongi õppimiseks katsetamiseks;). Kui ma tahaks teda uunikumina hoida, siis see eeldaks seda, et talviti ei sõidaks. Ja üks paratamatu fakt on ka see, et masin seisab ju väljas (kes teab millal endale ulualuse leiab) ja seega tungib rooste kallale ja värviparandused on paratamatud:puzzled
j
JX
Foorumi kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 20 Aug 2007 17:28
Asukoht: võru- tallinn
Autod: 21023, 2101 jx edition, bmw 525e ja volvo v70 t5
Kontakt:

Postitus Postitas JX »

kui teed igapäeva liikurit siis igal juhul inglisilmad on ju tavaliikluses keelatud ja usu mind nendega sa paistad väga silma....korravalvuritele....
Auto audio on nagu seks, ei loe kui pikk sul on vaid peab olema hea...
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: JX
kui teed igapäeva liikurit siis igal juhul inglisilmad on ju tavaliikluses keelatud ja usu mind nendega sa paistad väga silma....korravalvuritele....
ˇ
ega siis koguaeg ei pea nendega sõitma ju;)
j
Jevgenich
Foorumi kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 09 Nov 2007 21:55
Asukoht: Tallinn
Autod: Auto puudub
Kontakt:

Postitus Postitas Jevgenich »

Väga ilus masin on , edu sulle selle ülesputitamisega ja oled väga tubli ,et vähemalt hoiad mingitki moodi roostet autost eemal , aga tee need ülevärvitud kohad kõik ka Moviliga üle , välimus alt jääb küll natuke ...mitte ilus ütleme nii , aga seeeest ei hakka see kindlalt siis juba ka roostetama.;)
j
JX
Foorumi kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 20 Aug 2007 17:28
Asukoht: võru- tallinn
Autod: 21023, 2101 jx edition, bmw 525e ja volvo v70 t5
Kontakt:

Postitus Postitas JX »

minu teada need inglisilmade paigaldus ei ole nn 5min töö...aga kui midagi õhtuti teha ei ole siis lase aga käia...parem ikka kui nurga taga juua...samas aga võiks ju otsida teised 03 tuled ja neid vahetada kui tekib vajadus...edu leiutamisel....
Auto audio on nagu seks, ei loe kui pikk sul on vaid peab olema hea...
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: JX
minu teada need inglisilmade paigaldus ei ole nn 5min töö...aga kui midagi õhtuti teha ei ole siis lase aga käia...parem ikka kui nurga taga juua...samas aga võiks ju otsida teised 03 tuled ja neid vahetada kui tekib vajadus...edu leiutamisel....
varutuled olemas;). Aga mul võivad ju need küljes olla, peaasi, et ei põle, kui politsei läheduses:puzzled
Kasutaja avatar
ROJEV
Postitusi: 309
Liitunud: 27 Apr 2007 11:40
Asukoht: Viljandi linn.
Autod: Ноль шесть, была(((

Postitus Postitas ROJEV »

Mina kasutan neid kogu aeg, pole proobleeme olnud. Politsei kaugellt vaatab: ,, BEMM,, kui ligemale jõuad, ,,- hilja... ,,
Kirjutan suvaliselt, kuulmise järgi!
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: Jevgenich
Väga ilus masin on , edu sulle selle ülesputitamisega ja oled väga tubli ,et vähemalt hoiad mingitki moodi roostet autost eemal , aga tee need ülevärvitud kohad kõik ka Moviliga üle , välimus alt jääb küll natuke ...mitte ilus ütleme nii , aga seeeest ei hakka see kindlalt siis juba ka roostetama.;)
Olen otsinud seda Movilit poodidest aga pole leidnud(vähemalt osades Viljandi poodides:puzzled). Äkki oskab keegi Viljandi mk mingit kohta soovitada, kust saaks osta?
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

AutoMotos on müüa. Küll mitte vanas veneagses klaaspudelis kirjaga "movil", vaid aerosoolina mingi läänekas. Sisu ja toime on sama.
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: logman
AutoMotos on müüa. Küll mitte vanas veneagses klaaspudelis kirjaga "movil", vaid aerosoolina mingi läänekas. Sisu ja toime on sama.
Täpset nime ei oska öelda?(või piisab, kui küsin Movilit?:rolleyes).
Vasta