2103,siksaator, 1976

2103,siksaator, 1976

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
Kasutaja avatar
mossekutt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 26 Mär 2009 18:49
Asukoht: harjumaa,Kose
Autod: Moskvich iz 2125,Vaz 2109,iz2715

Postitus Postitas mossekutt »

Väga 5+ auto :)
Lada Vaz 2109, moskvich iz 2125,iz2715
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: mossekutt
Väga 5+ auto :)
Tänud heade sõnade eest;).
Täna siis mõtlesin, et võiks vähe sigulli kallal ka nokitseda:P. Sai siis jauratud rooli allapoole toomisega:P. Panin siis sinna vahele 10-nesed mutrid ning tundus, et jäi ehts;). Roolikarpi regullisin ka vähe ning nüüd maru ehts pöörata- linna vahel sain ühe käega päris edukalt hakkama (ennemasti ikka käe käe jõuga seljas). Roolil nüüd tunduvalt mugavam asend;).
c
carl93
Foorumi kasutaja
Postitusi: 487
Liitunud: 10 Jaan 2007 21:23
Asukoht: loo alevik
Autod: vaz 2103

Postitus Postitas carl93 »

siksaator tahad siguli märki taha ,tule ja võta:D
carl-steven berg
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Vahepeal pole suuresti midagi toimunud:
1. Taha sai pandud ühed teised MS rehvid (175/70)
2. Radiaatori punni ostsin uue.
3. Installisin Sony 10 plaadise cd-boxi autosse:P.
4. Enamus ajast olen ainult bensu sisse kallanud ning sõitnud:P.
5. Keskkonsooli esimese osa papist sabloonid on valmis, puitmaterjal ning ka osaliselt klaasriie ja vaik ka valmis. Järgmise nädala sees lähen ja ostan endale tikksae ka ära, siis jätkub keskkonsooli ehitus:P. Hetkeseisuga siis plaanid sellised, et keskkonsool peaks nii pikk tulema, et ulatub peaaegu tagumise istmeni, vähemalt esialgsete plaanide järgi:rolleyes. Eks näis, mis välja tuleb:P.
Paar muret, mis on ilmnenud:
1. Järjest rohkem saab selgemaks, et genekaga tuleb midagi ette võtta- laadmine tümaka ajal mingi 12,4 ainult:puzzled.
2. Muusika süsteemile vahele aretada kondensaator, sest muidu on maru hapu õhtul täistuledega sõita- selline disko käib ees, et jube:D.
3. Juhipoolne rattalaager on häälitsema hakanud.

Pilt

[Muudetud: 26-6-2009 siksaator]
a
andres
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 18 Okt 2008 19:37
Asukoht: Jõgeva/Tallinn
Autod: lada 21063

Postitus Postitas andres »

ma vaikselt mõtlen ka rooli alla poole toomise peale,et kas piisab sellest,et paneb midagi vahele või peab midagi veel tegema?

[Muudetud: 26-6-2009 andres]
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: andres
ma vaikselt mõtlen ka rooli alla poole toomise peale,et kas piisab sellest,et paneb midagi vahele või peab midagi veel tegema?

[Muudetud: 26-6-2009 andres]
Paned ainult sinna midagi vahele- kas mingid puksid või siis näiteks paksud mutrid ja kõik:rolleyes.
Kasutaja avatar
ToM
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1066
Liitunud: 26 Juun 2007 00:24
Asukoht: Kohila/Tallinn
Autod: 2107, 2101

Postitus Postitas ToM »

Algselt postitas: siksaator
Algselt postitas: andres
ma vaikselt mõtlen ka rooli alla poole toomise peale,et kas piisab sellest,et paneb midagi vahele või peab midagi veel tegema?

[Muudetud: 26-6-2009 andres]
Paned ainult sinna midagi vahele- kas mingid puksid või siis näiteks paksud mutrid ja kõik:rolleyes.
Sõltub. Kardaaniga sammast on minu meelest ikka vaja.
m'kay
a
andres
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 18 Okt 2008 19:37
Asukoht: Jõgeva/Tallinn
Autod: lada 21063

Postitus Postitas andres »

[/quote]
Sõltub. Kardaaniga sammast on minu meelest ikka vaja. [/quote]
damn,ei oskagi öelda mis mul on.äkki ütleb see midagi,et 21063 aastast 92
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

To Tom:
Tõesti sõltub, kui tahad ikka väga alla tuua siis tõesti kardaaniga roolisüsteemi vaja:rolleyes. Tundub, et mina tõin suht maksimumini oma sambaga alla ning mulle igatahes on hetkel just parasjagu- rohkem alla poole tuua ei oleks mõistlik:rolleyes.
5
55988888
Foorumi kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 08 Juun 2009 17:33
Asukoht: Tallinn
Autod: KIA Sportage, KIA Pregio, Mazda 121, Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas 55988888 »

valged kellad 2121=2106=2103 jaoks saab siit>
http://fota.mota.ru/albums/c4df12a75701 ... 07cec9d00/

[Muudetud: 6-7-2009 55988888]
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Niih üle pika aja jälle väike update:rolleyes. Sai siis masinaga ka Ladaklubi Summercamp-il käidud ning kogu selle 450km jooksul pidas masin ennast ilusti üleval- käivitus ja sõitis nii nagu peab:P. 50km enne kodu aga kadusid lähituled ära, niiet ainult park- ja kaugtuled olid. Aga noo see polnud midagi hullu:rolleyes. Nüüd millagil hakkan aga seda viga otsima:P.
Aga mis siis vahepeal tehtud on?
1. Vahetasin genekast akusse minevad juhtmed suurema ristlõikepindalaga juhtmete vastu, panin siis 13mm2 juhtme:P.
2. Kapoti alt sai juhtmed korrastatud:P.
3. Meisterdasin ühe näkase keskkonsooli ning katsin selle punase nahaga, kõlarikastid said ka naha peale:P. Kuigi ega see nahatamine ei tulnud üldse hästi välja aga noh nüüd teist korda juba lihtsam teha:P.
4. Muusikasüsteemile sai kondekas vahele pistetud- Signati 1F-ne. Mõtlete et miks? Esiteks sellepärast, et plaanis on millagil tulevikus vähe kangem muusikasüsteem peale panna:P- ehk siis oli nagu rohkem investeering tulevikku:P. Aga noh juba praegu on sellest kondekast kasu- kaugtuled ei vilgu enam ehk siis ei pea sõitma nagu diskomasinaga:D.
4. Värvisin veljed beeziks ning külge sai pandud kilbivõrud ning kroomkilbid:P.
5. Pisemaid töid oli veel aga kõik ei tule meelde kohe:rolleyes.
Tulevikuplaanid:
1. Kindlasti aretada peale mingi võimsam genekas, et laadimine korda saada:P. Hetkel olin nati uurinud ning idee poolest peaks üks Opeli 70A genekas peale minema aga eks näis, mis tulevik toob:P.
2. Talveks kisun nüüd auto täiesti pilbasteks- mootor maha koos kastiga, salong tühjaks, uksed ja aknad eest ära, sama ka luukidega:P. Ehk see tähendab seda, et arvatavasti jääb masin nüüd üsna pikaks ajaks seisma:rolleyes. Ehk siis hakkan kere tegema- roostes plekid vahetusse ja auke lappida:rolleyes.
3. Plaanis on ka mootorit kaasa aidata- kergem hooratas, kepse kergendada ja jne.
Vot sellise idee poole püüdlen ja just sellise värvikombinatsiooni poole:
Pilt
Paar pilti ka hetkeseisust:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

No tulede remontimist said lennuväljal harjutada, nüüd saad enda auto peal õpitut praktiseerida. :spin
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: visible
No tulede remontimist said lennuväljal harjutada, nüüd saad enda auto peal õpitut praktiseerida. :spin
Eh õige jah- nüüd käib tulede parandamine küll vist une pealt kohe:D:spin. Aga eks ma uurin ja puurin, mis probla on nende lähituledega:P.
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

:D:D häära elektriladu võib seda tulede remonti vist ükskõik teha.küsi mida tahad kõik olemas...Ära hakka opeli omaga pead murdma...milleks!? nival ju polt on 80A genekas.endal sama ja väga kenasti toidab sõites ära.Nival ainult tablett genekas sees ning oma tabletil paned ainult juhtmed kokku + üks juhe tuleb tahhokasse laadimistulesse viia.Mul skeem olemas ühendamisest,et kui tahad saadan.Joonistasin endale valmis ning jätsin raamatuvahele alles.Kati tuledeta 03mega võrreldes oli su pill väga timm:lol

aa ja niva genekat pannes pead kasutama ka niva ploki kronsat:)

[Muudetud: 10-8-2009 masuurik]
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: masuurik
:D:D häära elektriladu võib seda tulede remonti vist ükskõik teha.küsi mida tahad kõik olemas...Ära hakka opeli omaga pead murdma...milleks!? nival ju polt on 80A genekas.endal sama ja väga kenasti toidab sõites ära.Nival ainult tablett genekas sees ning oma tabletil paned ainult juhtmed kokku + üks juhe tuleb tahhokasse laadimistulesse viia.Mul skeem olemas ühendamisest,et kui tahad saadan.Joonistasin endale valmis ning jätsin raamatuvahele alles.Kati tuledeta 03mega võrreldes oli su pill väga timm:lol

aa ja niva genekat pannes pead kasutama ka niva ploki kronsat:)

[Muudetud: 10-8-2009 masuurik]
Einoo selle kohta ütleks, et küsida võib kõike:spin:D. Noo ise paneks ka tolle Niva 80A geneka aga seda kuradi raske leida ju kuskilt:puzzled.
Ahjaa- lähitulede kadumise probleem ka selgeks tehtud, nimelt sulas roolisamba üks lähitule juhe lahti ehk siis nüüd vaja leida uued roolisambalülitid:rolleyes. Eile aga võtsin sealt tolle sulanud koha küljest lähitule juhtme lahti ning haakisin parktulede juhtme külge ehk siis nii kui parktuled peale panen on kohe ka lähituled peal:rolleyes. Hetkel ajan siis niimoodi läbi aga eks millagil peab uued roolisamba lülitid ikka ostma:rolleyes.

[Muudetud: 13-8-2009 siksaator]
Kasutaja avatar
mossekutt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 26 Mär 2009 18:49
Asukoht: harjumaa,Kose
Autod: Moskvich iz 2125,Vaz 2109,iz2715

Postitus Postitas mossekutt »

Kas see käetugi-laegas on ise tehtud või ostetud?
Lada Vaz 2109, moskvich iz 2125,iz2715
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: mossekutt
Kas see käetugi-laegas on ise tehtud või ostetud?
Oma inseneri mõttega tehtud:D.
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: felixfv
Kas on võimalik, et põltsamaal asub see masin. Nägin tartu poole sõites natuke põltsamaalt välja ilusat 03. Just punase värvi samade ilukilbid(mitte originaalid) oli.
Viimased nädala aega on masin seisnud garaazis:rolleyes.
Teistele ka teadmiseks, et siin lõuna pool liikvel peaaegu, et minu masina kloon- seda väitnud paljud tuttavad ja sõbrad:rolleyes. Ainult, et numbrimärgid teised ja nipet-näpet veel.
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Kui auto on põhimõtteliselt originaal välimusega, siis pole ju imestada. Ma ei mõelnud sisu muidugi..
Kasutaja avatar
siksaator
Foorumi kasutaja
Postitusi: 631
Liitunud: 18 Aug 2007 21:05
Asukoht: Tallinn
Autod: VW Golf III

Postitus Postitas siksaator »

Algselt postitas: Suska
Kui auto on põhimõtteliselt originaal välimusega, siis pole ju imestada. Ma ei mõelnud sisu muidugi..
Noo seda küll aga sama kardin tagumisel aknal ning ka kleebitav vahtraleht täpselt sama koha peal:rolleyes.
Vasta